МахНАХ ГИ

  • 7 060
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 032
Момичета, да ви кажа, че ефекта от лидокаина при мен беше равен на НУЛА! #Cussing out

# 61
  • Мнения: 46 518
Цитат на: juna
Момичета, да ви кажа, че ефекта от лидокаина при мен беше равен на НУЛА! #Cussing out


 Sad  Явно козметичките използват нещо друго Thinking

# 62
  • България-София
  • Мнения: 573
мойта козметичка каза, че Лидокаина стяга порите - не го ползва и не препоръчва. Днес и аз ще се правя на смела Neutral Face Не разбрах дали въобще ползва нещо-ще видим.

# 63
  • Мнения: 539
Цитат на: nikol78
Цитат на: PoliaSp
Ох, ама сте скици, каква кръв, какви болки.... Laughing
Стискаш зъби за пет минути и готово. Явно си е до човека, щото пък чак такива болки при мен няма.


На мен ми тече кръв дори, когато си скубя веждите  ooooh!  А като си смина краката с епилатор, поне 24 часа са червени и подути, на пипане все едно имам температура  Neutral Face  Добре, че поне не растат подкожно  Praynig Не знам кое е - кожата ли ми е дебела или космите упорити, а всички ми казват, ааа ти с тия руси косми. Е руси, ама упорити  ooooh!


Същата работа  Rolling Eyes  затови си почитам самобръсначката Wink

# 64
  • Мнения: 5 539
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: lilita

Може би наистина решението е да се прави някакъв пилинг.


Лилита,
нали знаеш тези ...как се казваха, едни шуплести камъни за търкане на пети. В банята като се къпя и търкам там където има подкожни косъмчета и после с пинсета или епилатор. Иначе на сухо като чопля с пинсета, стават рани.

Пемза се казва камъчето. Обаче не вярвам да стане при мен, защото моите подкожни растат надълбоко, гадовете Imp
Ама ще пробвам все пак. Мерси! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 195
Миналото лято като си ходих в Бг се бях навила то4но от форума да отида на кола,защото тук не знам колко ще ми стъпи Rolling Eyes .Та се престраших и ходих 2-3 пъти.8 лева колко са Wink .Вси4ко беше супер и болката се търпеше,докато не взеха да ми излизат тия подожни...Такава страхотия стана Angry .Още си имам спомен-една камара белези smile3514 .Тъй 4е пак се върнах на бръсненето колкото и да ми е неприятно Tired

# 66
  • Мнения: 2 332
Козметичката, при която ходя, продава едни ампули срещу подкожни косми. Не съм си взимала все още - има ли мами, които са ги ползвали?

# 67
  • Мнения: 2 327
За първи път чувам за такива ампули и кремчета срещу подкожни косъмчета.
Аз престанах да ползвам еплатор именно заради тях. След кола маска по не ми излизат.
На места си боли наситина, но се свиква:-).
Но сега докато съм бременна ме е страх да ходя на кола маска, кожата ми е прекалено чуствителна и идеята да ме скубят ме ужасява. Като родя ще свиквам пак:-).

# 68
  • Мнения: 1 873
Аз ходя от 9 години на кола и за сефте чувам за такива ампули.Знам от козметичката ми, че подкожните косъмчета се получават от бръснене ....сега през бременноста ходя по- рядко на кола, но не смята да прибягвам до бръснача.Толкова години жертви и сега пак да ми поникнат като мъжка брада - НЕ МЕРСИ!

Общи условия

Активация на акаунт