слуз в изпражненията

  • 79 805
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 695
Момичета, искам също да ви питам дали слагахте/слагате ваксини на бебчетата докато имат слуз в акото? Ние отложихме с един месец, не знам да настоявам ли за още отлагане...

# 76
  • Мнения: 324
Йоана, на нас Георгиева ни отложи ваксините, докато имаше редки изпражнения, много слуз и бактерии в изследванията.
Чак сега вече разреши /под защитата на фенистил пет дни преди ваксината и пет дни след това/. 
Последно ни постави диагноза вторичен лактазен дефицит. След като неусвоената лактоза попадне в червата се създавало перфектна среда за размножаване на лошите бактерии.
Със започване на захранването, намаляване на количеството кърма и израстването на детето, почти сме го преодолели.
Изписа за още три месеца пробиотици, като каза, че те спомагали на организма да произвежда по-голямо количество лактаза.
Този път съм склонна да й вярвам вече, но защо чак сега постави тази диагноза  Rolling Eyes, след като от февруари месец се влача няколко пъти при нея  Close То не бяха антибиотици, съмнение за алергия..., а последният път още от вратата постави диагнозата  Crazy, за която аз самата имах някакво съмнение, но съжалявам, че не се доверих на инстинктите си.

# 77
  • Мнения: 1 896
yoanna, аз ги давам вече около месец и половина, но проблемите изчезнаха напълно няколко дни до седмица след като започнах. Само че те бяха позатихнали още преди това, просто ту се успокояваха леко нещата, ту започваха пак и накрая с пробиотика всичко се оправи. Ваксина сме слагали малко след като започнах с пробиотика, нямаше проблеми от нея също. Беше нещо като пентаксим + хепатитна заедно, тука я слагат шествалентна.

# 78
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте!
Понеже и мойто бебе приема Биогая, вие колко дълго продължихте лечението? Яна изпи две шишенца, мисля да продължавам! Акото й не е воднисто, но е лигаво, като плодово пюре. Нормално ли е това? Уж всичко е наред, а сега като чета темата и не знам какво да си мисля.
Водих я и аз при сума ти лекари и МБ правихме. Всичко е ок.

# 79
  • Мнения: 1 896
Ами аз мисля, че това не е точно лечение, поне при нас де. Аз също ям от хапченцата и си мисля евентуално като изядем двете още 1 опаковка, да спра, ако всичко е наред. Ако има проблеми, пак ще давам, но може би ще трябва пак да говоря с лекар тогава.

# 80
  • Мнения: 2 641
Базилиск, какви хапченца вземаш и ти? аз само на бебко давам. Нали знаете че Биогайа трябва да се съхранява в хладилник. Аз първата опаковка не я съхранявах на хладно понеже не знаех, но с тази спазвам инструкциите и дали от това или от оризовата вода която давам - но днес и двете изхождания бяха с приемлив цвят.

Общи условия

Активация на акаунт