Сървайвър 3 част

  • 17 143
  • 467
  •   1
Отговори
# 450
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
наистина малко кофти, че я излъга. може после да му направи напук и да не гласува за него на финала  Mr. Green а на жорето какво му каза, че не го гледах? пак ли излъга,че не знае какво ще стане newsm78 да видим днес, ще е интересно Simple Smile
къде е новата анкетка ? Wink

# 451
  • София
  • Мнения: 2 166
Според мен следващия изгонен ще е Сашо.
А още преди да свърши играта , разбрах ,че ще спечели Жоро.
 Нали отгоре изписаха ,че Станка  ще е гост в Live-а.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Георги Кръстев ми хареса на live-а  Grinning А този Евтим...нямам думи просто  ooooh!

# 453
  • София
  • Мнения: 1 210
Евтим е анти-водещ - вместо да прави разговора по-интересен и гладък, той го спъва  и изглежда като изоставащ ученик, все неразбрал и незагрял какво става. Разваля ми удоволствието.

# 454
  • Мнения: 1 030
Георги Кръстев ми хареса на live-а  Grinning А този Евтим...нямам думи просто  ooooh!
Жоро,беше брилянтен! Hug
Беше толково естествен и чист.
На всеки въпрос на Евтим даваше точен отговор.
Момичета, приемате ли ме във вашият отбор?
Чак сега разбрах,че се коментира играта! Embarassed
А за Сашо много ме е яд,заслужаваше да си спечели имунитета. Mr. Green
Финдо,извади пак късмет.

# 455
  • Мнения: 1 775
Аз ли не разбрах, или Станка спомена, че Дренски е скрил храната от нея, ако е така -  Sick.

# 456
  • Мнения: 1 475
Няма да е Сашо следващия изгонен, Милушев го каза, че изгонен ще бъде някой от Тортуга

# 457
  • Мнения: 1 775
Няма да е Сашо следващия изгонен, Милушев го каза, че изгонен ще бъде някой от Тортуга
Евтим не каза, че следващият изгонен е от Тортуга, а каза, че тази седмица ще има изгонен от Тортуга, т.е. Сашо - утре, а някой от Тортуга - в петък.

# 458
  • Мнения: 1 321
Няма да е Сашо следващия изгонен, Милушев го каза, че изгонен ще бъде някой от Тортуга
Евтим не каза, че следващият изгонен е от Тортуга, а каза, че тази седмица ще има изгонен от Тортуга, т.е. Сашо - утре, а някой от Тортуга - в петък.
На това съм по-склонна да вярвам.. Confused

# 459
  • Мнения: 1 030
Аз ли не разбрах, или Станка спомена, че Дренски е скрил храната от нея, ако е така -  Sick.
Така каза тази вечер при Милошив! Mr. Green

# 460
  • Мнения: 215
Няма да е Сашо следващия изгонен, Милушев го каза, че изгонен ще бъде някой от Тортуга
Евтим не каза, че следващият изгонен е от Тортуга, а каза, че тази седмица ще има изгонен от Тортуга, т.е. Сашо - утре, а някой от Тортуга - в петък.
На това съм по-склонна да вярвам.. Confused

Да, и аз така мисля, че трябва да се тълкува, но незнам какво имаше предвид в едно от предните предавания оператора, че за Барбадос щяло да има обрат  newsm78
А Станка видяхте ли я с какви сини лещи беше?

# 461
  • Мнения: 1 040
Здравейте  Simple Smile
Може ли и аз да се включа с един коментар  Wink
Тази вечер на лайфа, след като си тръгна Таня и коментираха тези двамата (незнам точно какви се водят  Rolling Eyes) Та единият от тях каза нещо от рода, че Дренски ще продължи да лъже и останалите, които идват на Острова на мъртвеца, в това число и хора от Тортуга, което за мен си беше явно нямекване (или несъзнателно изпускане), че Дренски ще продължи доста напред в играта  Wink Също така казаха, че в последствие тези лъжи ще му изиграят лоша шега...

# 462
  • Мнения: 215
Здравейте  Simple Smile
Може ли и аз да се включа с един коментар  Wink
Тази вечер на лайфа, след като си тръгна Таня и коментираха тези двамата (незнам точно какви се водят  Rolling Eyes) Та единият от тях каза нещо от рода, че Дренски ще продължи да лъже и останалите, които идват на Острова на мъртвеца, в това число и хора от Тортуга, което за мен си беше явно нямекване (или несъзнателно изпускане), че Дренски ще продължи доста напред в играта  Wink Също така казаха, че в последствие тези лъжи ще му изиграят лоша шега...

Очевидно ще е така, щом не е сред финалистите - Жоро, Светла и Джина

# 463
  • Мнения: 1 040

Очевидно ще е така, щом не е сред финалистите - Жоро, Светла и Джина

О, това ли са финалистите? Незнаех  Embarassed

# 464
  • София
  • Мнения: 2 921
Да напиша и аз едно , две мнения Wink

Станислав - Според мен много нечестно постъпи, при сливането, но не защото гласува срещу тях , а защото не им каза Rolling Eyes Нечестно беше. Въпреки това, аз си го харесвам  Wink , някак си не го направи със злоба, а просто нямаше афинитет към това племе newsm78
На състезанията гледаше към Тортуга едно жално все едно казва  "Искам да съм от ваааааассссс " Mr. Green

Дренски мноооооого глупава постъпка ooooh! може ли да се оакаш така по телевизията  ooooh! и то за едни пари  ooooh! Нямат акъл тия хора , а имаше кой да му даде пример Peace
 Агонцев от началото хич не го харесвах-простееше ми  Rolling Eyes Ама с тая постъпка Peace ЕВАЛА е това е мъжка работа Peace много ми се вдигна в очите bowuu

Дилян така ли му се пише името newsm78 Ебати отвратния тип  Sick Грозен, нагъл , злобен  Sick няма такава гад Whistling

Общи условия

Активация на акаунт