Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да споделя и тук че бебка ще ми излезе много скъпо май  Rolling Eyes В майчин дом пак са вдигнали цените Close, Към Варненските мами има ли някоя дето ще ражда в Майчин дом? Погледнете само  #Crazy
http://www.maichindom-varna.com/article.php?ref=art_prices

# 271
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили мами! Евил аз мислех там да раждам ,но се шашнах от цени. Жаси много се радвам за хубавата новина! Браво, да ти е живо и здраво бебчето! При мен нищо ново. Всеки ден се моля на господ да се случи чудо и да проходя ,но уви така ще е май до края.

# 272
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
jjoy, Честито дипломиране! Много професионални успехи и честит рожден ден на татко ти! Да е жив и здрав!
Мери, ele0nora, благодаря за загрижеността, не знам колко ми е желязото, но тази сутрин дадох кръв и урина за изследване и утре ще имам резултити и ще докладвам! Като се замисля може и от кръвната захар да е било, защото напоследък ми се яде шоколад, но все се въздържам, а то организмът може да си е искал това, което му е било нужно!
cattt, честита госпожица! Да е много умна и красива! Относно ebay и аз нещо нямам много доверие, но нека кажат мамите с опит!
Мери, дано Ива да се оправи скоро и прегледа да мине добре!
Всички настинали момичета, пазете се и се лекувайте!
evil, наистина са височки тези цени! И разликата между осигурени и неосигурени е смешна! Само като си помисля колко парички на година можех да съм си спестила..... #Cussing out
жаси , да сте живи и здрави и ти и бебко!
Момичета, кой ще се погрижи за новата тема? Аз съм много боса в тези неща....
Доскоро и се пазете!

# 273
  • Мнения: 110
Привет и от мен. Ние сме в петък на ЖК та тогава ще се отчета. Иначе бебко е супер активен и постоянно ми намества вътрешностите  Joy Много хълца и се врътка като пумпалче. В събота ходихме до ПАКОСТНИК в Овча Купел и честно казано останах разочарована от магазина. В смисъл че си го представях голям, може би нещо от типа на Пинокио или по-малък ХИПО, в предвид с многото артикули които имат в онлайн магазина(той ми е любим и си го разглеждам всеки ден). Има страхотни неща и определено мисля по нета после да поръчвам от там. Обаче мъжлето нещо се извъди напоследък (от както забременях!!!) много суеверен, та ми заяви най-категорично че пазара почвал влезна ли в девети месец ooooh! защото осмия месец бил най-рисков (чете моля ви се по цял ден в нета разни форуми ,вкл. нашия, и статии и разни бабини деветини newsm78). Никакви приказки за многото пари накуп не го омилостивяват. Дори му казах че не мисли за мен защото тогава ще съм сигурно свръх тежка категория вече и му казах че ще ми е доста трудно да обикалям по магазините. Съответно отговора беше следния: "ТИ си набележи няколко магазина, а аз ще те развозвам с колата от вкъщи до магазините и обратно, ако трябва по 100 пъти."  Tired Та ще се мъча да не се изкушавам от ПАКОСТНИКА онлайн и да си поръчам нещичко....
Относно качването на цените за раждане - и на мен бебко ще ми излезе 1300 лв. Надявам се до февруари/януари да не вдигат още цените, ама и да ги вдигнат то няма значение щото аз съм си решила твърдо там да раждам (ТОКУДА).

# 274
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Май съм само аз  Sad е, какво да правя незнам вече, едно беше в началото друго е сега, дакато стане февруари може още да ги вдигнат newsm78 Пазарна икономика, няма как Thinking Остава успокоението, че мога да ги съдя, ако нещо не  ме кефи  Joy Joy Joy или се издънят не дай си Боже  Thinking

# 275
  • Мнения: 668
Здравейте бремеланки-сладуранки. Добър ви слънчев и студен ден! Ние тук сме се навлякли вече че сутринта направо малката щеше да измръзне ако не беше с шал и шапка!
Иначе мен нещо ме гони "сънната болест" - сън не ми стига. Приспива ми се още в 9.30 вечерта, и ако легна направо се унасям. Но гледам да пободувам до към 10 и тогава се предавам, най-малкото че зверчето трябва да е заспало преди мен, а тя си поспива през деня и вечер будува и й се играе! И сега само час по час се прозяяяяявам.
За сладкото - и на мен ми се яде на моменти много, но е на моменти. Някой ден направо изяждам цял шоколад, а друг път не ми се и поглежда.
Е, засега няма какво да пиша. За новите придобивки - изплетох на бъдещата госпожица едни много сладки бебешки търлъчки, и ще ви ги покажа като ги снимам. Иначе нямам време (пък и финанси) за друго пазаруване. Слава богу че има от кака си доста неща, като изляза в болнични ще преравям кашончетата, и тогава ще преценя какво да напазарувам.
Е, това е от мен засега. Доскоро.  Hug

# 276
  • Мнения: 336
Maria m аз самата до скоро си казвах, че е рано още, че не е хубаво да бързам и т.н. Но напоследък като видя детски магазин и съм като "гладно циганче пред баничарница". Гледам жално и все ми се ще нещо да купя.
Аз от 2-3 дни нещо се скапах - като легна и няма ставане, всичко ме боли. А и нощно време само пухтя като се обръщам от едната страна на другата. Направо ме болят ребра, кръст, всичко. А изобщо не съм качила кой знае колко много - в момента съм 56 кг. И коремът ми не е много голям. По този повод - вчера докато се возех в 76 и една жена тъкмо стана от седалката срещу мен (а аз се возех наобратно и нещо ми беше малко кофти) и докато се надигна друга жена ме изпревари и зае мястото. Аз продължих да си седя тихо и кротко, но в един момент тя ме погледна и каза: "Извинявайте, не забелязах, че сте бременна. Ако Ви е лошо нека си сменим местата?". Аз се съгласих, но в следващия момент се чувствах адски неловко без да знам защо  Embarassed.

# 277
  • Русе
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,
Ох и мен така ми се пазарува. Като чета кой какво е купил и направо се побърквам. Ама пусти суеверия....все не смея. Като компромис реших че засега ще купя чорапчета или друго нещо мъничко и освен това ще оплета терлички. А другото по нататък. Креватчето обаче вече си го харесах и май то ще е. Просто е красиво Wink
И мен ме наболява това онова като легна и после стана. Незнам дали ми е голям корема ама от началото досега съм качила 11 кг. Е вярно е че бях ужасно кльощава ама 11 кг малко ме притесняват. Какво ли ще стане после...Ама да ми е здравичко бебчето пък другото ще се оправи.

# 278
# 279
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
jjoy, честито дипломиране!
На новите ни мами,  welcome от мен!
На болничките, бързо оздравяване желая.  Hug
На здравичките, пазете се, нещем повече болнички  Crazy
На разбралите цвета на своите щъркелчета  stork-boy и  stork-girl, честито!
За пазаруването, аз още не съм започнала, но вече ме хваща музата. За сега само разглеждам онлайн магазините. Все си мисля, че е рано още. Уж, не вярвам на суеверия, но ... може би защото от края на септември съм отново на работа и нямам време за моткане, но след 2 седмици си оставам в къщи и май тогава ще започне шопинга за бебчо.
От известно време мисля да ви питам нещо, но когато започна да пиша все забравям. Записах си час за козметик /за почистване на лице/, че лицето ми е станало много лошо. Знаете ли нещо по въпроса? Аз малко се притеснявам от процедурите, които се правят.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 953
de3demonka  аз ходя ,почти на 3 седмици на козметик, защото  наистина кожата ми много се промени, стана и суха и чевствителна  и т.н. Единственото което не ми правят е дар сонвал/май така се пише  Rolling Eyes/ иначе, почистване , пилинг, витамини, 2-3 маски.
Знам, от моята козметичка, че всяка процедура с електричество може да доведе до конракции на матката.Та тя не ще да ми ги прави нещата които са на ток  newsm78  Друго да споделя, оня ден бях на маникюр и педикюр , и да ви кажа  бебка не спря да шава в момента в който си натопих краката във ваничката и започна масажа тя се разбесня. /Така беше и предния път като ходих, има нещо значи  Naughty/ По ходилата има много точки свързани с различни органи ...знам ли ...Иначе на лазерна епилация продължавам да ходя, имам още две процедури и приключвам.Между другото и те отначало не искаха да ме обслужват, защото им казах , че съм бременна, сега обзекосмяването с лазер в интимната зона съм го оставила за догодина Rolling Eyes Там категорично ми отказаха да ме обработват, за ръце , мишници , крака няма проблеми, а и няма странични ефекти, , не ми се появяват петна, нямам контракции, всичко е о.к. Малко дълго стана,  Embarassed Дано съм била полезна  Wink

# 281
  • Мнения: 336
de3demonka аз мисля, че не би трябвало да е проблем ходенето на козметик. Въпреки, че и аз не се осмелявам. По принцип съм си с проблемна кожа и ме е страх от болката, която изпитвам при почистването. Напоследък доста се поизчистих предполагам, че от бременността. Но покрай държавния изпит доста се бях поизнервила и станах като пубертетка  Embarassed. Ти все пак говори с козметичката си и тя предполагам ще направи нещо което не е вредно за бременни.
  Ох момичета, а тази сутрин тотално се схванах. Приятеля ми ме моли от доста време да изчистя банята, но направо така ми се е схванала цялата дясна част на корема, че не мога да мръдна. Ще каже, че се чудя как да се скатавам  Confused. А и онзи ден се поуморих докато чистех и днес видях, че след мен бяха допочиствали  smile3515 ама вече няма да се ядосвам и изобщо няма да се занимавам докато не се отделим. В неделя се постарах доста да поподредя и да изчистя, но явно на НЯКОГО не му беше харесало достатъчно. Е резултата беше умопомрачаващ - телевизора замазан, всичко разбутано  newsm61 абе не е за говорене.

# 282
  • Мнения: 23
момичета искам и аз да се консултирам за нещо с вас!преди 10 дена се боядисвах но цвета не ми хареса.и днес беше вкъщи фризьора който ще ми прави прическата на сватбата и ми даде боя да се боядисам,та искам да ви питам дали пречи на бебо това че се боядисвам толкова начесто.нали казват че амоняка не бил хубав да се ползва при бременни и т.н. Rolling Eyes Confused

# 283
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
evil и jjoy, мерси за бързите отговори. И аз за дарсонвал-а си мислех. И аз като jjoy се притеснявам, че не трая на болка, та сега сигурно ще ме измъчи ..... Но нищо, ще се изтрае някак  Wink

# 284
  • Мнения: 384
east_lights снощу и аз голям рев Cry му дръпнах на пълна промяна, мъжа ми се подиграва, че хормоните ми ме съсипват Sad, ама наистина историята на това момиче е покъртителна.

Аз пък съм точно наопаки. Преди ревях на всякакви филми и мъжът ми ме скъсваше от подигравки. Още като ми види изражението викаше: "А, тук ще се реве". Сега съм пълно дърво. Предполагам, че мъжлето в мен ми влияе така.
Cattt, сега вече ме хвърли в джаза. Къде се продават мъжки клинове newsm78 Крайно наложително ми е да си взема нещо такова, не мога да карам докрая с есенен панталон.

Общи условия

Активация на акаунт