Gizia

  • 10 880
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
Сайта не се отваря

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 20:36 от redjinaa

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
има някои попадения, но на мен лично, мако в повече ми идват. Стил "перата в г..а" Peace

# 32
az si kupih roklq ot tam. cenite na roklite sa ot 700 do 1300 lv nqkade.. noo savsem razlichno izglejdat v saita  Wink

# 33
Не знам как вървят в България цените на дрехите,но моята рокля за бала е на Gizia.Качеството е много добро,поне по мое мнение.Роклята ми я купих от магазина им в Истанбул.Там ми казаха,че са най-новите им колекции,бях тези,които са показани в сайта,това е сама малка част от това,което имаше в магазина.Там роклите почваха от 1500 до 2500 турски лири, за дрехите не мога да кажа цени.Близо до магазина им имат и Outlet където нещата са по-евтини,но имат по 1-2 бройки от старите колекции.

# 34
  • Мнения: 1 063
Моделите на снимки (сайта и фотосесия за списание -  едно конкретно визирам) ми харесват, да кажем имат усет за реклама, което не е малко, след като се 'разходих' до магазина на Gizia. Но за съжаление, 'допира' с окото е разочарование.
Миналото лято си бях харесала рокля, която действително се оказа с доста големи камъни, на мен ми е в повече. Peace

# 35
  • Мнения: 660
Сайта им се отваря със скоростта на костенурка,баси работата,поне да го бяха направили като хората...На мен ми се виждат скъпи за турска марка,това да не е Версаче  Naughty

# 36
  • Мнения: 3 909
Сайта им се отваря със скоростта на костенурка,баси работата,поне да го бяха направили като хората...На мен ми се виждат скъпи за турска марка,това да не е Версаче  Naughty

Това не са им реалните цени, а многократно раздути цифри. Твърде амбициозни за турски наистина. Собственичката на магазина се опитва да ти ги представи едва ли не за класата на Версаче, а не че наистина са този клас. Говоря, познавайки отблизо нещата. Но пък това не пречи да си хареса човек нещо. Имат и попадения разбира се. Както всяка фирма.

Общи условия

Активация на акаунт