аденом на хипофизата

  • 95 456
  • 889
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 112
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ОТ МЕН МИЛИ МОМИЧЕТА,  И МНОГО УСМИВКИ!!! Hug Hug Hug Hugeaster easter

# 886
  • Мнения: 112
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
Бъдете живи, здрави и много щастливи мили момичета!

# 887
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Здравейте момичета. МАй само веднъж съм писала при вас, но редовно ви следя. Имам въпрос - какъв е шансът личен лекар да даде направление за ЯМР. Досега си правих оглушки за него, че си имах все други грижи. Преди пет месеца пролактина ми беше 2400, пих бромокриптин и д-р тодорова реши да направим контролно изследване. кАза ми да спра всички хапчета 3-4 дни преди това и ако е над 1000 да отивам на ЯМР. За съжаление е 1400.  Confused
Не знам дали някой от вас пуска изследвания в Кандиларов, но не разбирам, защо в референтните им граници пише до 390, а отдолу имат отделно квадратче с допълнителни реф. стойности и там е даден до 850. Миналият път само 850 горна граница ми показваше. Сега коя е горната все пак.???

# 888
  • Мнения: 2 415
desive78 непременно си искай направление за ЯМР. Не знам за личния, но ендото или гинеколога дават. Искай за тях направление. Аз пусках при Кандиларов и горната беше 850. Дано всички е наред при теб, но по-добре е да се отхвърли и това изследване. Щом поддържаш високи стойности, освен ЯМР трябва да си пуснеш и други изследвания. Питай ако имаш въпроси и успех newsm10

# 889
  • Мнения: 4 324
Мацки - време е май за нова тема

Аденом на хипофизата - нова тема

Общи условия

Активация на акаунт