Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Честит рожден ден на Аничка и Русенка!Бъдете живи и здрави.много любов и щастие и прекрасни бебета през декември!
Усещам как наближава.това си е то!
Вещичка.добре си направила.че си хапнала.
Лека вечер!

# 271
  • София
  • Мнения: 210
И момичета, тук сме се събрали доста Скорпиончета и Стрелчета Simple Smile
Когато споделих същото виждане с мъж ми той рече, че многото скорпионки са се постарали да го докарат бебето също скорпион, но за малко не са сполучили (като нас), a дамите-стрелци (стрелкини?) просто са имали по-голям късмет. Laughing
Ако владееш руски - по ОРТ върви финалната серия на "Что?Где?Когда?"
Жайгарова, много идейни предпазители има на този сайт. Не се ли продават чрез него?

# 272
  • Мнения: 1 210
След днешната обиколка с Пигис, бебо вече си има нови матраци за дървената и сгъваемата кошата, протектор за големия матрак и разни дреболии като нокторезачка, четка и гребенче, помпичка за нослето, физиологичен разтвори и.... първото шише. Баткото беше много любопитен. Той пък се сдоби с много готини чорапи/терлици от там. А най-хубавото беше че следобед гледахме Рататуй в Арена. Семейният купон по случай 33-тата ми годишнина мина по семейному, много спокойно. Отдавна не се бях изявявала в кухнята, но явно е нещо, което не се забравя лесно.
Гледам не сте скучали особено.
А телевизия днес - ей сега се дореждам до нея, но най-вероятно каквото и да загледам ще заспя още на 5-тата минута.

# 273
  • Мнения: 312
Здравейте бъдещи майчета,
публикувала съм една обява в продавалника за 60 лв. включваща много ( по списък) бебешки дрешки, кенгуру всичко за 60лв. Която мама се интересува може да погледне!!!
Поздрави и леко бременеене!

# 274
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро мамчета. днес май сте доста поспаливи. След почти цяла нощ будуване пак съм заспала призори. Нали знаете, че с нашата диагноза "бременност" - честотата на сънуване е на практика колкото пъти си затвориш очите  Laughing , та аз не излизам от рачките и сънувам доста често напоследък.Естествено почти винаги присъства бебка. Тази сутрин обаче сънувах най- страхотният сън от всички до сега. Вече се бяхме родили и само се гушкаме, кърмихме, приспивахме, сменяхме памперса ooooh! и още куп бебешки дейности. Бяхме най-сладкото бебче на света и миришеше точно като бебе.Досега никога не съм усещала аромати докато сънувам. Направо не ми се ставаше, тоест събуждаше.

Пожелавам ви на всички най- сладките бебковци на света  smile3522

Май е време за по кафе, няма ли да ставате?

# 275
  • Мнения: 534
добро утро и от мен,
излишно е да казвам, че съм станала преди сума си време Whistling, дори напълних едни чушки и ги сложих да врат, направила съм и кафе и чакам мъж ми да стане...снощи късно пуснах една пералня и сега ще ида да простна...абе отвсякъде все примерна домакиня Wink
при нас е леко мрачно, но дано се задържи до към следобяд без да вали...
та това е от мен за сега...на всички желая хубав ден! Hug

# 276
  • Мнения: 686
Добро утро,като стана въпрос за зодийте у дома виреем много козирози(аз,мъжа ми,майка ми)и живот и здраве бебо ако се роди навреме ще си е чист козирог,освен това има възможноста да зарадва мама или тати,като се появи на рождения ден на мама 23.12(една седмица по-рано)или на рожденния ден на тати(11.01 единадесет дена по-късно)

# 277
  • Мнения: 482
Добро утро!Баба Тонка, самият сайт не ги предлага за директна продажба, но в повечето интернет магазини за деца се предлагат продуктите им, лошото е, че като питах се оказа, че повечето от нещата вече не ги внасят.

# 278
  • Мнения: 127
Добро утро!И аз съм станала рано-рано,набързо сготвих един ориз ,и след малко и у нас почва голямото чистене!Ще се мият прозорци-имаме сума ти прозорци,защото и двете тераси са големи и остъклени,+тези на стаите,ще се сваля всичко от шкафове и рафтчета,за да се забърше хууубаво праха...Че напоследък все като чистя го карам отгоре,отгоре,ама сега няма накъде!Мама и тате ще идват и те да помагат,да са живи  и здрави!
  По въпроса за сънищата,аз вече два пъти сънувам,че бебето е момче,а мойта док,и Марков на ФМ бяха категорични-100%госпожица.Аз обаче имам някакво странно предчувствие,че ще е момче,даже онзи ден викам на мъжа ми-дай да помислим все пак и за мъжко име,всякакви изненади стават!Макар че много се надявам докторите да са познали,искам си момиченцееее!
 Лек и слънчев ден на всички  newsm51

# 279
  • София
  • Мнения: 165
dani tPeace и ние сме така. Аз съм сто процента че сме момченце. Но Димитрова - ФМ и аг- то са на друго мнениее. За това не съм купила нищо розово- е намира се едно шишенце и една биба- НО всичко останало  е в цветовете на дъгата - синьо, жълто , зелено , оранжево, червено........( аз май не обичам розово Joy ).
А с  таткото за момченце сме на едно мнение, но за мома имаме леки различия.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 020
Добро утро и от мен. Тук някакви ветрове ме събудиха - явно времето от днес наистина се разваля и ще бъде доста студено. Аз нещо хич не можах да спя - моя мъж нещо хъркаше доста, пък на мен не ми се ставаше да се местя и се мятах мятах и бебка и тя се събуди и почна и тя да се мята и съм заспала призори. Сега ми е едно чоглаво, ама следобед ще му дремна. Аз вчера намерих из квартала много изгодни комплекти за спане - българско производство, шият ги някъде в Люлин и мисля тази седмица да купя един. Май това ще ми бъде първата покупка за бебката.
Видях, че сте обсъждали училището за вторник, аз също ще съм на линия и дано се познаем. Аз лично се обадих да се запиша, но доколкото разбрах от майките тук - не е проблем да се отиде и без да си записан първия път, май няма никой да върнат.
Хайде лек и спокоен ден от мен.

# 281
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добрютрю и от мен.  Heart Eyes
   Днес ще щъкаме по МОЛ-ове, ще обядваме навън, ще пазаруваме и още куп глезотийки. Като се приберем ни чакат няколко филма за гледане, така че с две думи  се очертава "мързелив ден".
   Вчера пак вилняхме по магазини, но по едно време започна да ме стяга корема буквално през 2 минути. Викам му на мъжлето ми - ми то с контракции на 2 минути се ражда. Mr. Green  Кара адски внимателно, а аз само стенех защото пупата ми ставаше на топка и болше. Дъх не можех  да си поема. Та,  чакаме на светофар за десен завой, поредната контракция ми беше отнела въздуха и колите пред нас се замотаха, а аз 'Давай, давай, дори и на червено да минеш само искам да пресечем и да спреш за да се поокопитя". Той душицата ми златна въпреки, че мрази нарушения се колеба и все пак мина на червено. /дет викаме ние жълто-червено де/. Те ти на, на 100 метра от светофара - ченгета и моменталически ни спряха. Аз се бях гепила за корема, защото имах чувството, че ще падне някъде-така ми беше стегнат и натежал. В секундата в която полицая се доближи до нас и ме видя, вика "Тръгвай, тръгвай и да пазиш женицата."  Blush Как да му обясня на добрия чичко полицай, че нарушението беше само и единствено заради мен. Сладък тип, който ме накара да се усмихна с думите си и влизането в положението ни.
   

# 282
  • Мнения: 280
Здравейте и от нас  Hug

Аз станах с първи петли, ходих да гласувам , ходих на пазар и проверих цената на пътеките. Иве ,цените варират от 5-6 лева метъра и нагоре ,избор има.

Лек ден на всички ,аз пак излизам по разходки  Hug

# 283
  • Мнения: 534
мами,
аз хапнах като попско дете на задушница Blush и сега ще ида да положа главица...ще пусна новата темичка, в случай че се унеса за по-дълго време Peace
Дари, много евтиничко ми се вижда...аз си търся мокетени, сестра ми в София беше гледала и са от 17-18лв./метъра и нагоре...

Общи условия

Активация на акаунт