Отговори
# 60
  • Мнения: 523
наистина ли така ти е казал? #Cussing out-може само да се радваш,че вече ти е бивш Naughty
 Hug Hug

Много си права! #2gunfire #2gunfire #2gunfireАма аз още го обичам! ooooh! ooooh! ooooh!

# 61
  • Мнения: 1 384
Лелее, аз този път докато се запиша и тоооо 4 страници  ooooh!

Ха честито да ни е новото теми  Mr. Green
 
Миранди, темата е станала куклааа. Благодаря за положения труд  Heart Eyes  bouquet

И   bouquet на Скорпи за хубавото ни заглавие  Hug

Аз днес проспах деня почти, че сутринта след диско се прибрах в 7 часа.
Но май бая калориики съм изразходила вчера с танците, защото днес кантара ме зарадва неочаквано 60 кг  Mr. Green и съм адски щастлива. Спазвам си режимчето и дано другата седмица се отърва от още 1 килце  Praynig

Толкова от мен засега, че работа ме чака

Лека вечер, милички и до утре   bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 092
Гладнес благодаря ти,дано всички да постигнем целите си и ти твоята 5-ца   bouquet

Рокси хич не се коси,а ми последвай собствения си съвет и гледай напред  PeaceДругия път като го срещнеш ти му направи забележка за външния вид  Whistling

Росе вярно е,че килата са ни най-големия проблем,но ще трябва да се справим с тях някакси  #2gunfire #2gunfire
 
Миранди радвам се за теб,дано не те урочасаме ,пу пу  Heart Eyes

Крейзи тиква  smile3501

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
наистина ли така ти е казал? #Cussing out-може само да се радваш,че вече ти е бивш Naughty
 Hug Hug

Много си права! #2gunfire #2gunfire #2gunfireАма аз още го обичам! ooooh! ooooh! ooooh!

Не го обичаш.Просто се чувстваш отхвърлена и бъркаш любовта към себе си с любов към него.
В мига, в който срещнеш друг мъж, ще разбереш за какво ти говоря.
От друга страна, ако задълбаваш във фалшивото усещане за любов към бившия има опасност да пропуснеш бъдещия.

Имам приятелка, наскоро роди от прекрасния си съпруг, който, за да я накара да му обърне внимание след една греховно огромна/в нейните очи/ любов с един идиот, направо сътвори чудеса от подвизи.А тя - не, та не.Нямало друг като оня, първия.Малей, добре, че се оказа инат това момче, сега мацката е толкова щастлива и като се сети за гранде аморето си, направо не знае да се смее ли на себе си, да плаче ли, че е била толкова заблудена.....

Мани го тоя.Щом си позволява подобни реплики, значи  е безкраен комплексар.Нали не можеш да си влюбена в комплексар, все пак.
Един истински мъж, мила моя, си личи по това, че е достатъчно уверен в себе си и никога не изглежда елементарно.Такъв мъж никога, ама никога не би казал в очите на жена, с която е бил, а и на която и да било жена, че е надебеляла.Тоя лигльо дори не го наричай "бившия".Следващия  път, като се видите и те пита дали не си се споминала от мъка по него, щото ще си отслабнала/сигурна съм в това/, изгледай го и му кажи с взискателен тон, че за теб не е комплимент, че си имала някаква връзка с него и тъй като очевидно подобно нещо си извършила в период на умопомрачение, ще му бъдеш много благодарна да не го афишира пред целия свят, защото се срамуваш.Помоли го да се преструва на твой познат и да не те излага пред хората само защото си имала неблагоразумието да не бъдеш особено взискателна към връзките си в някакъв период от живота си и си допуснала някакъв такъв никакъв като него да те придружава като нещо повече от обикновен познат. Mr. Green

Направо му казваш:"Стига си разправял, че сме имали нещо с теб.Разбирам, че искаш да се фукаш с мен, ама аз не мога да се фукам с теб.Хората ме гледат странно.Престани да ме излагаш.Съвсем ясно е, че не съм била в час, като съм се хванала с теб, ама не ща цял живот да се чувствам като идиот заради този факт.Ти не си мъж за мен.Караш ме да се чувствам неловко.Разкарай ми се от живота, че ме изнервяш"

# 64
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Хилоууууууууу! Hug
Аз вечИ съм дУбре Flutter и много ви обичкам всичките Hug Hug Hug  bouquet!Обаче много сте писали #Crazy и няма да мога да ви изчета ooooh!,че ми е нкъсяло времето на компа  Whistling пък и се заформя чашка с винце  Wine Glass,тънки мезенца eat и евентуално по-късно  luvbed.Хайде наздраве на всички,а аз от утре с нови сили се хвърлям на режим smile3521 newsm10 newsm03.
Чао за сега и отивам да гледам ,,Островът,,Господарите,,Танцувай с мен,, Hands Clap tv

# 65
  • Мнения: 523
Клонче,благодаря ти много за вниманието,може би наистина това е една заблуда,а може би съм си внушила,че го обичам,защото ми беше първия, нали знаеш,че той винаги се помни......Надявам се някой ден да срещна,човекът когото ми описваше!  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тра ла лааа, сушито е приготвено, сега чакам милото да се върне от работа и набързо да направя супата и да вечеряме вече, че съм гладна. Почерпете се с едно парченце, за мое здраве

Гладнес, то аз откъде ли не съм, но да- и аз съм от родом от Ямбол Mr. Green

Кисче, не съм на зелевата супа, аз не пазя 'скроени' диети. Клонка ти е направила мнооого хубава характеристика на въпросния 'пич', вслушай се в думите й, въпреки че ти е първи, запази си хубавите спомени заедно и давай смело напред, не е за вярване все още какви мъже има по този Свят Simple Smile

Валерия, страшна смяна на настроението, но така ми харесваш повече Heart Eyes Весело изкарване тази вечер с любимия Wink

крейзи тиква, йеееееес, целуни кантарът си от мен Mr. Green Браво!!!


Малкия пак бъзика пералнята докато пере, ей 6а и види сметката #Crazy


 hahaha Joy

# 67
  • Мнения: 6 958
Хайде на вечерна проверка  Hug Hug Hug

Няма ли виещи лунатички срещу луната като мен?  newsm78

Днеска бях много раздразнителна, заради 100 грама в минус сутринта...  е ето, че имало за какво всичките тия главоболия и т.н. тия дни... ами ай честито МЦ'то цъфна и ай дано големите минуси почнат вече  Mr. Green

Пипи когато ти е тъжно и т.н. идвай тука, винаги ще се намери някой да те дари с една сладка усмивка  Simple Smile и с една топла прегръдка  Hug Аз пък те цункам дори  Heart Eyes

Кисче и ти ли се ''излъга'' да почнеш тоз магически илач  Sunglasses офффф, не те знам какво да те правим и теби, просто не те знам... Със носталгия виждам в теб себе си на млади години (преди 5 години) ехххх сега дърто, угрижено, депресирано и т.н. Whistling Скачах от диета на диета и все при плодовете се връщах и ето пак съм си при тях, само тях си клъопам аз - трябва да намериш файнали твоята диета и да ги махнеш тия кила, с теб съм!!!  Heart Eyes

Гладнес, аз и друг път съм ти го казвала - слабост си ми  Heart Eyes Благодаря за хубавите думи и другия път обяви още в 1 ден на конкурса за грим, че участваш, за да те подкрепят и другие момичета. Този път едвам не те ''набих'' дето не каза на никой, само и следващия път да не си казала (дано да има следващ, защото гримът и ти сте страхотни) вече наистина ще вадя дебелата тояЖка  Mr. Green

Рокси ма к'ви кожа и кости бе, те тез хилки хич не са вървежни днес... Ти на 53 кила, щом казваш на оная там, че е кожа и кости, значи тя е от групата на 4'ките в най-долната им граница (от тия дет най-много ги бичам)  Mr. Green Бившия е бивш, хаста ла паста му кажи и невер лук бек, НЕВЕР  #2gunfire

Роси сладка, на каква диета си бе, че и сладко си похапваш  Shocked ЕЕееееееееее хай стига бйе  #2gunfire За теб може, за мен или да другите не можи, де го дават тъЙ  Crazy

Крейзи ти твоята тиква само по дискотеките я разнасяш и голямо друсане и прайш...  Joy hahaha Joy Божей от кога не съм ходила на дискотека не е истина  #Crazy

Валериа лека после с дЮшека  Crazy Аз, кога ли ша приключа с моя обет за целомъдрие...  Whistling докат за изястни май  Mr. Green

Шоки това суши си го правила и си го снимала или е готова картинка някаква... Аз не съм яла такова - признавам, трудно се доверявам на морски гадинки, които не са традишън в БГ, а да не говорим, че ако всичко е тип топ при мен в личен план, нема да ям риба и прозиводните й до края на живота си!!! (мъжо не яде, не гледа, не мирише, не търпи нищо такова)  Close

Сладки сънища на всички, мойто време за сън настана  Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 2 840
Гле'йте кой е пръв таз сутрин тук!!!

Аха!
Днес лунувам.Нямам представа защо.Някъде мернах, че от снощи е някаква фаза.Мъжът ми пак заби в командировка.Два пъти се върна за разни забравени неща и окончателно ме събуди.
Са цял ден ще ми е криво и гладно. Twisted Evil

Добро, утро, прекрасни!!!
Хубав петък на всички Hug

# 69
  • Мнения: 523
Пу съм втора! Peace



Сега си пия кафенцето,купих си списанийца да прочета някой друга клюка и отивам да уча Tired Tired Tired!
Миранди споко ще се справя,при мен е така аз много се въртя,пробвай най-различни глупости,амма накрая ми идва акъла в главата! Mr. GreenА онова чудото съм решила да не го пия че.....Абе имам инфо ,че е чиста химия,но не съм сигурна и затова нямма нищо да казвам,аз за мен си знам Blush


Успешен и минусов ден!

# 70
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен Laughing
Макар,че се включвам рядко да знаете,че ви чета редовно. Party Party Party
Успешен ден и от мен/засега/ Peace

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 188
Добро утро!
ПРивет от мен! Успешен ден с максимални резултати и минимални прегрешения!
Да пийнем по едно кафе!













# 72
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 188

Да бях почерпила поне!
 Hug

# 73
  • Мнения: 958
Кисче, миличка,не му обръщай внимание на тоя простак,знам,че не е лесно,ама ще отмине,
Hug
Аз пак само се канех,не бях режимна и вчера   Embarassed,днес ще лунувам,че миналия път на пълнолунието много ми хареса  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 701
Добро утро, милички! Аз станах доста рано днес, но милото ме събуди, излизайки за работа и ето ме тук! Аз още съм болна! Ужасно е! Сега пия топъл чай, ето и за всички вас, които го обичате...



Миранди, темичката е прелестна, както винаги! А за 6- цата сигурна съм и вярвам, че съвсем скоро ще я видиш на кантара!   bouquet

sky*****, toni_ls , добре дошли! Разкажете ни нещо повече за себе си! И евентуално режима, който сте си избрали! Ако не, четете ни и ще си изберете нещичко...  toni_ls, как смъкна първите 10кг? Hug

ReGe радвам се за хубавото развитие по отношение на работата! Дано да се получи!  Hug

ane_sim, не се отчайвай, мила! Съвсем скоро ще си намерите "вашето местенце", което ще ви даде само положителни емоции! Това просто не е било вашето!  Heart Eyes

jedira и аз мисля да я почвам диетата със супката! Дори вече купих зеленцето! Но ще се присъединя в понеделник! Дотогава чакам отзиви за резултатите ти!  Naughty Heart Eyes

Rus0koska искрено ти съчувствам за лошите седмици и се надявам облаците да са се скрили и само слънце да сгрява душата ти занапред!  Hug

deata браво за успешните режимни дни!  Flutter

КЛОНКА много се радвам, че си в такова добро настроение и, че имаш поводи за това!   bouquet

Кисче не си вкисвай деня заради един мъж! Не си заслужава да се ядосваш на някакви глупави изказвания!!!!  Naughty Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт