nujdaia se ot informacia-bremenna li sam?

  • 1 334
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Стискам палци! Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма как да разбереш от форума дали си бременна. Тестът ще ти покаже, но ще трябва да поизчакаш малко.
Пожелавам ти резултатът да е положителен. Peace

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Rolling EyesЗдравей те мили дами-мами.Нуждая се от малко информация.На първи и втори ден след евентуално зачеване имах много силни болки doly ниско в корема..като пробожданя бяха.Гърдите бе болят и зърната започнаха от днес.отпаднала сам,имам тъмни кръгове под очите.На четвъртия ден имах кафеникафо зацапване на бельото. нямам апетит...оригвам се и ходй горе doly през един час да пичкам.според въз възможно ли е да съм бременна?Надявам се да съм но....  Praynig
благадаря ви...сълзичка  bouquet

В кой ден си днес от цикъла? Преди "евентуалното" зачеване имала ли си полови контакти?

Задавам тези въпроси, защото аз виждам 2 варианта:
1. Гинекологичен проблем или друго заболяване.
2. По- ранно забременявяне от очакваното.

# 18
  • Мнения: 455
Аз мисля, че или си бременна, или не си.
Обаче дали си, или не си- може да покаже само тест,
или доктор.... Whistling
ние тук можем само да гадаеме.... Wink
Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Изчакай, ако си бременна, няма начин да ти се размине

 Peace    bouquet

# 20
  • Мнения: 55
И аз като другите мисля, че е още рано да се каже, най-добре послушай интуицията си. Ако и тя не ти казва нищо, почакай седмица и си направи тест. Моята интуиция ми казва, че си бременна Simple Smile Пиши после за да кажеш дали съм познала Wink

# 21
  • Мнения: 183
Сълзичке, ние няма как да ти кажем дали си бременна! Най-добрия и сигурен начин е да отидеш на лекар или по  простичко си направи тест за бременност. Успет Hug Peace Ви желая, пишете ни какво са ви казали Hug

# 22
  • Мнения: 1 371
Напълно е възможно да си бременна. Пожелавам ти го.

# 23
 Simple Smileевентуалното зачатие ако има такова разбирасе,беше около 13 дни пред менструацията ми.интересното е,че аз незнаех какви са симптомите...когато се усъмних намерих този сайт и започнах да препрочитам.Определено не си внъчих болките копито имах..и кафявото зацапване беше на четвъртия ден..и болезнени гърди.балгодърж на всички ви...разбира се,чте кажа резулатата.благодърж и ви пожелавам да си имате по едно бебче скоро...  bouquet

# 24
  • Мнения: 402
Аз мисля че се бременна, защото искам да си бременна. А за симптомите тялото ти ще ти покаже най-добре, слушай го и не си внушавай, за да не ти е тъжно после. Успех!

# 25
  • Мнения: 3 069
Раничко е още да се каже.
Изчакай датата на която трябва да ти дойде и си направи тест, а най-сигурния е кръвния тест в поликлиниката.

# 26
  • Мнения: 476
Simple Smileевентуалното зачатие ако има такова разбирасе,беше около 13 дни пред менструацията ми.интересното е,че аз незнаех какви са симптомите...когато се усъмних намерих този сайт и започнах да препрочитам.Определено не си внъчих болките копито имах..и кафявото зацапване беше на четвъртия ден..и болезнени гърди.балгодърж на всички ви...разбира се,чте кажа резулатата.благодърж и ви пожелавам да си имате по едно бебче скоро...  bouquet


Ползвай опцията "Проверка правопис"  Peace
Иначе някой си имаме вече по едно бебче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт