Lierac

  • 25 867
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 224
Tъкмо си купих антицелулитен крем за тяло на Лиерак в розово шише за 60 лв. и разбрах, че съм бременна. Така още не съм го ползвала. Но се чудя дали е безвреден докато кърмя да се мажа? newsm78
Най-вероятно не е подходящ, както всички подобни кремове, тъй като съдържат кофеин и други активни съставки, които не са послезни за бебето.

# 46
  • Мнения: 6 619
Tъкмо си купих антицелулитен крем за тяло на Лиерак в розово шише за 60 лв. и разбрах, че съм бременна. Така още не съм го ползвала. Но се чудя дали е безвреден докато кърмя да се мажа? newsm78
Не се мажи.

# 47
  • Мнения: 206
 
   Благодаря за съвета  bouquet

# 48
Zdraveite na vsi4ki !!! Simple Smile Nadqvam se nqkoi da mi kaje kade v Sofiq da namerq Lieracili ako mi kajete kade v London se predlaga za6toto nemoga da go namerq nikade?? Blagodarq mnogo predvaritelno za otgovorite vi. Grinning 

# 49
  • Мнения: 16
Zdraveite na vsi4ki !!! Simple Smile Nadqvam se nqkoi da mi kaje kade v Sofiq da namerq Lieracili ako mi kajete kade v London se predlaga za6toto nemoga da go namerq nikade?? Blagodarq mnogo predvaritelno za otgovorite vi. Grinning 

Lierac е медицинска козметика и се продава само в аптеки. Всички големи аптеки продават тази марка в България. Може да се поръчва и от доста сайтове.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 389
Дадоха ми този крем в аптеката и ми казаха, че става за бременни, но има вътре кофеин. Как мислите?

# 51
  • Мнения: 1 289
Ползвали ли сте нещо от Lierac и какво ? Доволни ли сте от техните продукти ?
Във всяка аптека доста ги хвалят та вече почти съм се навила да си купя нещо
тяхно, но и се притеснявам да дам доста пари на вятъра а от мострите почти не
може да се разбере Ако някой е ползвал да сподели.

Една приятелка ми разказа за друга нейна приятелка, която пиела хапчета за отслабване Lierac за 200 лв, обаче наистина отслабнала доста с тях.  #Crazy

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Продуктите на Лиерак за отслабване са 4 вида и всеки един от тях е на цена 39 лева....

# 53
  • Мнения: 1 224
Значи въпросното момиче бая хапове е изпило докато отслабне  Mr. Green
Аз сега ще ползвам антицелулитния гел на Лиерак. Отзиви за него ?

# 54
  • Мнения: 1 334
антицелулитния гел на Лиерак. Отзиви за него ?
Колкото действат и всички останали Wink Но има приятна текстура и аромат.Бързо попива.

# 55
  • Мнения: 1 224
Жалко  Confused

# 56
  • Мнения: 1 289
Продуктите на Лиерак за отслабване са 4 вида и всеки един от тях е на цена 39 лева....

Нямам идея, само знам, че става дума за хапчета, не за продукти за мазане.

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Точно за хапчета пиша и аз....ето погледни
http://www.selecta.bg/

# 58
  • Мнения: 134
Аз ползвам ампулите за гърди и съм доволна.
Взех си и един лосион за лице с избелващ ефект, но май трябва да го оставя за есента.

# 59
  • Мнения: 279
Преди 10тина дни си купих гела против стрии за бременни . Ето този - http://family-bg.com/prX_986.htm
Но все още не мога да кажа дали съм доволна. Аз също четох добри отзиви и се колебаех със същия на Галеник, защото трябваше да става и за бременни . А те продуктите не са много от този тип, които да са безвредни и за бременни.
За сега ми харесва, но не мога да кажа. Сега правя запис и по нататък ще докладвам за резултата Peace

Общи условия

Активация на акаунт