едно въпросче за тайните

  • 2 934
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 196
зависи от тайната,ако преценя че по някакъв начин мога да помогна да се реши даден проблем бих я споделила.....
Точно една такава добросъвестна дама ме научи да си държа езика зад зъбите.

# 46
  • Мнения: 1 674
Ваеки си има своите тайни.Умея да пазя тайни .

# 47
  • Мнения: 89
ами много е относително зависи ,каква е тайната  newsm78..., каква е ситуацията ,веднъж ми се случи да го направя и постъпих правилно, след което ми благодариха  Grinning

# 48
  • Мнения: 307
Успявате ли да пазите тайни .....

Само тези,които се отнасят до мен самата Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 3 421
Брей, как могат да се изопачат думите на човек...

 Етиа,след това ти изказване,приятелките ти с чиста съвест могат да не споделят тайните си с теб.как точно разбираш кое е тайна и кое не?Две приятелки си говорят.След това,независимо какъв е бил разговорът,не се коментира.Това е дефиницията за дискретност.Дори частица предадена на трети човек от разговора,вече си е чиста проба клюка.[/b]
Е с това не съм съгласна - от разговор до разговор има разлика - не ни се случва всеки ден да си споделяме някакви тайни, които никой не трябва да знае и т.н. А в разговор - кой какво е правил снощи - децата яли-неяли, започнали училище, имат много за домашно , ходихме на ресторант(хареса ми-не ми хареса) и подобни не виждам тайна.  Ама вече ако и това смятате за тайна - то Вие живеете в страшни потайности.

# 50
  • Мнения: 25
А когато приятелка ви сподели тайна,разкривате ли я после пред мъжете си?
ми то в повечето случай най-вече на него му казвам.И той си пада малко клюкарче.Поне знам че от неговата уста няма да излезе.(или поне до сега не съм разбрала  да е разказал нещо newsm78)

# 51
  • София
  • Мнения: 3 064
Ааа, тайните са тайни, докато се пазят. После стават "обществени тайни". Аз лично за чуждите мълча. Своите, обаче, трудно опазвам, имам нужда да говоря за тях... Сигурно ще съжалявам рано или късно, но засега приятелите ми са стабилни.

# 52
  • Мнения: X
И моите и чуждите тайни умея да ги пазя - понякога. Tired

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 14:31 от Анонимен

# 53
  • Мнения: 410
Всеки си има тайни,дали една или повечко сам човек си знае.Но пък може и да греша newsm78 има плямпала които казват на ляво и на дясно и своите и чуждите.
Аз лично пазя тайните си,че нали иначе няма да са тайни.Чуждите също ги пазя и може би за това хората ми се лепят и споделят Whistling

# 54
  • Мнения: 3 405
Успявате ли да пазите тайни или сте по-скоро като рекламата на sprite? Laughing Laughing Laughing LaughingИмате ли някаква тайна която да не сте я казвали наистина на никой?Каква е най-странната тайна която сте пазили?И....може би някоя която все пак сте разказали? Grinning Grinning Grinning

Да. Да. Тайна е. Не.

# 55
  • Мнения: 1 520
Все си мисля, че мога да пазя.
Когато съм усетила, че е наистина тайна.

За само моя си тайна - не се сещам.
Явно няма нещо дълбоко пазено.
Доскоро имаше такава, но в подобна ситуация я споделих с приятелка, която трябваше да решава идентична ситуация.
Може и да е било от помощ, предвид резултата.

# 56
  • Мнения: 494
Мога да пазя-да! Не ми представлява проблем и не ми тежи.
Имам сериозен архив от чужди и мои тайни Mr. Green.Гледам на тях като на съкровище,не като на товар Grinning

# 57
  • Мнения: 799
Само Дафодил си призна.
Аааа, и аз, и аз! Признах си още на първата страница  Mr. Green. Като чета мненията, се чудя що жените са набедени за клюкарки  newsm78

# 58
  • Мнения: 2 161
А когато приятелка ви сподели тайна,разкривате ли я после пред мъжете си?
ми то в повечето случай най-вече на него му казвам.И той си пада малко клюкарче.Поне знам че от неговата уста няма да излезе.(или поне до сега не съм разбрала  да е разказал нещо newsm78)
Ама и ти си клюкарка.

# 59
  • Мнения: 25
А когато приятелка ви сподели тайна,разкривате ли я после пред мъжете си?
ми то в повечето случай най-вече на него му казвам.И той си пада малко клюкарче.Поне знам че от неговата уста няма да излезе.(или поне до сега не съм разбрала  да е разказал нещо newsm78)
Ама и ти си клюкарка.
ем може да се каже Embarassedто краставите магарета се събират Laughing

Общи условия

Активация на акаунт