едно въпросче за тайните

  • 2 939
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
Далеч съм от мисълта,че сте магарета. Wink

# 61
  • Мнения: 25
Далеч съм от мисълта,че сте магарета. Wink
абе като се замися повече сме като овен и овца(да не кажа че сме си)

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Моите си тайни си ги пазя - докато с времето олекнат и вече няма значение. Чуждите - май много не ми дреме за тях и така  си остават запазени.
Всъщност отказът ми да плямпам за щяло и нещяло ме прави пазител на тайни, а и около мен пълно с разнородници, дето не се познават, та тайните май не струват в чуждите очи толкова, колкото в очите на споделящия.... по моя вариант.
Но пък, много обичам да се ровя - самото разследване ми носи голямо удоволствие.
И то какво излезе накрая....  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 6 017
Моите си тайни си ги пазя - докато с времето олекнат и вече няма значение. Чуждите - май много не ми дреме за тях и така  си остават запазени.

Peace Peace Joy

# 64
  • Мнения: 1 477
Всеки си има своите тайни.Има неща които човек запазва за себе си.Умея да пазя тайни, но честно казано не обичам да се нагърбвам с чужди.И моите са ми достатъчно.

# 65
  • Мнения: 809
Kрия чужди тайни от благоверния, щото целият свят ще научи.
Такъв си е - голяма уста. И го прави най-невинно. Наистина без да иска. Изпуска се и дори не разбира, че го е направил.
Откакто спрях да му доверявам какво са споделили с мен, той ми се сърди.
Ама защо не ми каза, като си знаела.
Е, как да му кажа. Crazy

# 66
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Крия .... вовеки

# 67
  • Мнения: 720
Не обичам тайните.
Да, мога да пазя тайни, но бих искала да не знам за тях и да не ми се налага да ги пазя.

# 68
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да мога да пазя тайни. И мои и чужди, но щеше да е по-лесно за мен да не можех.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 671
МРАЗЯ тайните! Не искам ниакви тайни в живота си, искам си моят живот!

# 70
  • Мнения: 6 164
Имаше една приказка "Трима души могат да пазят една тайна, ако двама от тях са мъртви".

Пазя тайни... до време. Mr. Green Внимавам този, на който кажа тайната да не се познава с този, който ми я е казал. Joy

Не бе, пазя, не ми е трудно, налагам си да го забравя, така почти успявам и не седи на повърхността да ме човърка. Но и съм се изпускала. Confused

На спрайт не са никакви тайни това - то си е портене за интригата.

# 71
  • Мнения: 3 835
Тайните затова са тайни, за да не се казват. Пазя, дори и такива, за които никой не ме е молил да мълча. Пазя ги, защото не обичам да използвам случайно или не научена информация, за да компрометирам или да се присмея на някой. Жалко е, а и не виждам смисъл. Винаги съм се чудила какво правя в клюкарника.

# 72
  • Мнения: 14
Умея,да. smile3505 След като хората са ми гласували доверие и са преценили ,че могат да споделят с мен,не съм аз човека ,който ще ги издъни някъде,някога. smile3505

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моите тайни не пазя, затова май нямам тайни.
За чуждите обаче съм гроб.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт