Как можем да променим това?

  • 5 423
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 999
AFRODDITA, абсолютно поддържам за маргарина. Боза и вафли не дават в нашата градина.
Но съм убедена, че обявеното масло е маргарин... Изобщо не разбирам как може някой да яде това чудо. Във всеки случай у дома не е стъпвало и няма и да стъпи. На дъщеря ми не даваха до скоро нищо какаово заради предразположение към алергии...

# 61
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Afrodita, за флуорираното мляко ние подписвахме декларация дали сме съгласни. Би трябвало да означава, че имаш право да откажеш.

# 62
  • Мнения: 47 993
при нас не дават боза
вафлите са рядко
обаче дават филии с маргарин
и аз съм против маргарина
не може да се отрече обаче че е доста по-евтин от маслото, и ще е  трудно да се замени с масло от финансова гледна точка
мисля че единственото решение е хеи да го забрани и те да контролират това редовно, но едва ли ще стане това Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
Изисквайте да изнасят менюто за седмицата и коментирайте с директорите конкретно по него.

С изненада установявам, че Габриела яде в детската градина неща, които у дома не желае дори да помирише: лютеница (която ние обичаме), патладжани, мандарини....

В днешното меню имат млечна супа с овесени ядки.

# 64
  • Мнения: 47 993
при нас абсолютно винаги има меню
понякога са ме молили да им го размножавам, можеш да ги попиташ директно дали имат нужда от помощ с печата на менюто, ако е така д аим го разпечаташ, ако ли не защо не го слагат Wink

# 65
  • Мнения: 5 500
Afrodita, за флуорираното мляко ние подписвахме декларация дали сме съгласни. Би трябвало да означава, че имаш право да откажеш.
При нас няма декларация!
А, какво ще прави детето ти, когато другите ядат таратор, ще гледа отстрани защо то не може!?
На мнение съм, че млякото изобщо не трябва да е флурирано!

Общи условия

Активация на акаунт