Разделно хранене-част 17

  • 12 954
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 724
Софи, да ти е жива и здрава дъщеричкта Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много радост и незабравими  съвместни мигове ви пожелавам от сърце newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ще я схрускам тази красавица Heart Eyes тя ми е слабост, нали знаеш !
Пожелавам ви най- страхотото парти по случай рождения ден на хубавицата/ таткото да си приготвя от сега пушката   Wink/ Laughing
за мама
за малката Софи      

# 301
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Sophi, честито на малката ти пораснала дъщеричка  bouquet Heart Eyes HugДа ти е жива и здрава и много,много щастлива HugВесело изкарване и чакаме снимки от щастливото събитие Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 1 227
 nbirthday на сладката Софи и от нас. Да е много здрава, голяма късметлийка и да носи само радост на мама и тати   party041

Весел празник  newsm51
[/b]

# 303
  • София
  • Мнения: 3 787
Леле,Софи,кога мина една година GrinningВсе едно беше вчера,когато беше бременна и си говорихме в темичката.
Да ти е жива и здрава порастналата красавица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз си я чувствам някак си като талисманче на темата ни Laughing

Сладунче,вече ми е много по-лесно постенето и мисля да изкарам до края.Но пак не се заричам,де.Нищо не се знае Laughing

Лени,ей сега ще измисля едно загалвие на рецептата ти и ще я метна в Готварския Wink

Отивам да правя новата тема,че сме много приказливи,еййй Hug

# 304
  • София
  • Мнения: 3 787
Заповядайте в новата тема Hug
Успех на всички Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 62
Здравейте на всички и от мен!   bouquet  bouquet  bouquet

Напоследък в офиса е такава лудница #Crazy, че не ми остава време да драсна няколко реда.
Софи да ти е жива и здрава рожденничката  newsm51, приятно изкарване на празника довечера, а за малката хубавица  newsm59 Tada.

Лени страхотна украса и четата ти от момчета и тя наредена.
Ками, Калоян е голям сладур с тая шапка - истинско джудженце, а за теб възхищавам ти се на волята, според мен постенето е много трудно  smile3501 smile3501 smile3501
Петя как върви при теб с кг продължаваш ли да сваляш?
на всички останали много  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart и успешна седмица  Hug Hug Hug Hug Hug

# 306
  • Мнения: 7
 smile3510Здравейте на всички,включвам се и аз с едно гоооооолямо честито на малката рожденничка и на майка й.  bigdance2 newsm19Всичко най-хубаво,весел и дълъг живот на всички.  uraОтносно храненето - на РХ не съм била,но няколко пъти бях на диетата Скарсдейл/отслабване 8кг за 14 дни/Много съм доволна,но съчетах диетата със фитнес,ходене пеша повечко и т.н.Има резултати,ако чавек е дисциплиниран.

# 307
  • Мнения: 1 227
Вихи, и сега на рх ли минаваш?

# 308
  • София
  • Мнения: 2 530
Софи, да ти е жива и здрава рожденничката само радост и поводи за гордост да ти носи.   bouquet

# 309
  • София
  • Мнения: 3 787
Момичета,има нова тема за РХ.Пишете там,тази да си отиде назад Wink

Общи условия

Активация на акаунт