Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 802
  • 593
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 615
Така като слушам май скоро време всички ще сме на този режим. Grinning Аз познавам поне още 5 човеци, които дюканстват.
Свинефермите ще вземат да фалират  Joy Joy Joy
Joy Обаче пък птицефермите ще просперират.  newsm57

И рибарниците и зеленчукопроизводителите  Joy Joy Joy

# 571
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
мама007 -това в подписа са рожденните дни на децата ти нали, а ако си и "везна"...сме почти посестрими  Joy Joy Joy

# 572
  • Мнения: 980
joya - добре дошла   bouquet
вещиMr. Green..лампа ще ми търсиш а  Twisted Evil
Като каза Айс приятен обяд да ви кажа аз какво си спретнах....понеже не съм изчела всички рецепти в рецептурника и не знам дали има нещо подобно , затова го споделям първо тук и ако речете че става тогава го копвам там Wink
дробчета ,в една тенджера ,2 моркова на ивички , 1 голяма глава лук, доматено пюре , няколко пикантни чушчици киселки илеко лютички -нарязани, мащерка ,черен пипер, червен пипер и сол..всичко увира....след малко ще го хапна , но като го опитах ибеше моозък
  chef

Мятай в рецепти ! Звучи люто и вкусно!!  Peace

# 573
  • Мнения: 3 640
МишеHug благодаря ти! А кафенцето ще го изпия с голямо удоволствие. Тъкмо хапнах дробчета и сърца (от 1/2 птицеферма  EmbarassedJoy

# 574
  • Мнения: 958
Да се отчета за дне си да ме разкритикувате
до обяд кисело мляко култура 0,1% ама нещо ми мирише на мас та имам леко съмнения но си го изядох
обяд извара с 2 яйца малко шунка и 2 с.л кисело мляко
за вечеря съм си подготвила скумрия по рецептата с фолиото (много полезна темичка между другото:)
Въпроса ми е купила съм си прясно мялко май дей обезмаслено и си слагам в кафето, но понеже детето не спи добре съответно аз пък хич и пия три четири по слабички кафета на ден с мялко и за два дена взех че го изпих 1л. Прекалено ли е ? знам че прясното мляко хич не спомага отслабването ама пък ме и засища та д ане мисля само за ядене

# 575
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
джоя -може до 250 гр прясно мляко на ден
дробчетата- опитах ги току що.малееееееееее мозък, тия люти чушлета избиха рибата  Joy..меткам я в рецептите BlackSnake   bouquet

# 576
  • Мнения: 615
Да се отчета за дне си да ме разкритикувате
до обяд кисело мляко култура 0,1% ама нещо ми мирише на мас та имам леко съмнения но си го изядох
обяд извара с 2 яйца малко шунка и 2 с.л кисело мляко
за вечеря съм си подготвила скумрия по рецептата с фолиото (много полезна темичка между другото:)
Въпроса ми е купила съм си прясно мялко май дей обезмаслено и си слагам в кафето, но понеже детето не спи добре съответно аз пък хич и пия три четири по слабички кафета на ден с мялко и за два дена взех че го изпих 1л. Прекалено ли е ? знам че прясното мляко хич не спомага отслабването ама пък ме и засища та д ане мисля само за ядене

Шунката от какво месо е?
А за млякото опитай се да слагаш по-малко в кафето. Simple Smile Heart Eyes

# 577
  • Мнения: 11 547
мама007 -това в подписа са рожденните дни на децата ти нали, а ако си и "везна"...сме почти посестрими  Joy Joy Joy
Признавам си без бой-всичко е истина/родена съм на 19.10.1973г/. Peace Чак сега забелязах,че децата ни са една и съща възраст,а ето че се оказаче сме и една зодия. Hug

# 578
  • Мнения: 980
Съни Hug Браво за пребореното килце! smile3501 Може и студът да е помогнал,но смятам че най-вече твоята стрикност по отношение на режима. newsm10 Благодаря за поканата!  bouquet От Разград съм и с удоволствие ще се обадя ако имам път към Русе. Hug
Благодаря ти, мама007Hug А Разград е на "2 крачки". Ще се видим със сигурност.  smile3521
Креми, и моят шеф е на режима, започна го 1 седмица след мен. Има невероятен резултат и той. И двете му дъщери са на Дюкан.  Grinning

Как искам да убедя мъжо си да ме последва ( как звучи само ПОСЛЕДВА  Joy )...но той не та не. И дебелее и сладко набива вечер. Иначе обича мръвки, ама с тях иска картофи и ориз..и аз трябва да готвя и слюноотделям.. Thinking



# 579
  • Мнения: 3 202
А в килограмово отношение имате ли съвпадение Simple SmileМама 007 и Деата?

# 580
  • Мнения: 958
Шунката е пилешка това го знам вече Simple Smile)))
Беше ми останало 200 гр мляко и го хвърлих и вчера почерпих една колежка с около още 200 така че май горе долу че вляза в 250-300 гр на ден дано не ми повлияе много върху отслабването.
Моя мъж понеже си е слабичък и си яде квото му душа иска зачви че само от месо съм щяла да дебелея не да отслабвам та съм се амбицирала да го оборя  Twisted Evil

# 581
  • Мнения: 478
Sun Hug Heart Eyes
Добре дошли на новите  bouquet
Аз сега ще хапвам рибка и съм си забъркала салата от извара, малко сирене, кис. мляко, зеле, копър и чесън BlushОпитах я и е много вкусна LaughingВие какво ще кажете добре ли съм комбинирала продуктите newsm78

# 582
  • Мнения: 11 547
А в килограмово отношение имате ли съвпадение Simple SmileМама 007 и Деата?
Бачи Hug хм сигурно и това ще стане някой ден Sunglasses

# 583
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Sun Hug Heart Eyes
Добре дошли на новите  bouquet
Аз сега ще хапвам рибка и съм си забъркала салата от извара, малко сирене, кис. мляко, зеле, копър и чесън BlushОпитах я и е много вкусна LaughingВие какво ще кажете добре ли съм комбинирала продуктите newsm78
щом има кисело мляко, копър и чесън няма как до не е вкусно..любимо ми е особено с тиквички на фурна

# 584
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А в килограмово отношение имате ли съвпадение Simple SmileМама 007 и Деата?
Бачи Hug хм сигурно и това ще стане някой ден Sunglasses
Бачи ,проблясък ли виждам в очите ти  Twisted Evil....
мама 007 - здала ли си си данните начална и крайна цел

Общи условия

Активация на акаунт