след родилен преглед

  • 1 243
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Най обикновен профилактичен преглед. Ще ти погледнат белега, ще те видят на видеозон, ще си поговорите-лохии, цикъл и т.н. Нищо особено, нищо притеснително.

# 16
  • Мнения: 1 440
щом трИАбва-действай-само че не е вярно,че след 1месец-срока е 45дни и мисля,че ти се полагат 2безплатни прегледа по НЗОК.Освен това трИАбва да си вземеш още 1болничен от гинеколожката ако не си родила на термина си
Мисля,че забележката на Сиска 79 беше достатъчна,не са необходими повече подигравки!

След около 40 дни успях да отида на преглед,обикновен гинекологичен.

# 17
  • Мнения: 8 917
Като ми свършиха лохиите. Peace

# 18
  • Мнения: 325
Имаш право на 2 прегледа след раждането. На мен на първия /10 дни след секциото/ ми свалиха конците и ми сложиха непромокаема превръзка. На втория  /40 дни след секциото/ми направиха обикновен генекологичен преглед.

# 19
  • Мнения: 4 621
Най обикновен профилактичен преглед. Ще ти погледнат белега, ще те видят на видеозон, ще си поговорите-лохии, цикъл и т.н. Нищо особено, нищо притеснително.
Peace

# 20
  • Мнения: 520
Най обикновен профилактичен преглед. Ще ти погледнат белега, ще те видят на видеозон, ще си поговорите-лохии, цикъл и т.н. Нищо особено, нищо притеснително.

При мен така протече прегледа. Отидох като ми свършиха лохиите, след 40 ден някъде.

# 21
  • Мнения: 689
Аз отидох 20-на дена след секциото. Докторът ме гледа на ехограф, за да види как зараства операцията.
А след като спрях да кърмя отидох да ми вземе цитонамазка.

# 22
  • Мнения: 1 668
протича като всеки нормален преглед при гинеколог
Аз отидох 2 мес след като родих

 newsm10

# 23
  • Мнения: 1 586
Отидох на преглед ,40 дни след раждането.Раждах със секцио.Ще те преглад на видеозон за да видят дали шевовете на матката са добре и дали има проблем.Не отлагай,няма нищо страшно но трябва да те видят. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Желателно е да го посетиш. Аз чак сле три месеца се наканих. Blush
Слава богу всичко беше наред, но скоро май пак трябва да ходя за цитонамазка.
Прегледът беше обикновен гинекологичен плюс ехограф. Аз също раждах със секцио.

# 25
  • Мнения: 9 973
родих нормално и още не съм ходила. Peace

Общи условия

Активация на акаунт