Увеличаване на устни-със силикон или други филъри?

  • 71 680
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 589
Мерси   bouquet
За съжаление не се маха.Моята приятелка къде ли не ходи вече,но няма начин просто.Единствено й предлагат да й резнат устната отвътре и да махнат част от месото,за да си възвърне старите размери,но не се гарантира добър ефект и т.н.Абе много е лошо. Sad

Аз съм със силикон и съм зле.Ти направо ме разби с това.Направо ми иде да се гръмна #Cussing out.Но навремето нямаше друго освен него.И сега тия дето имат да се оправят както могат.Неможе да няма на4ин ,ще 4ета натам да вида някой нещо знае ли?  Cry

# 46
  • София
  • Мнения: 589
А ето за сравнение какво представлява силиконовото олио за инжектиране.


Не искам да ви плаша, но преди да решите каквото и да  е,свързано със инжекционния силикон,вижте това.









Beauty, незнам какво да кажа.Аз съм с това "силиконово олио",но не изглеждам 4ак толкова като тези мацки.При мен слу4ая беше следния.Правих си операция на носа и реших да си сложа от тази каква беше там киселина 2cc.Казаха ми 4е от 1  до 3 години държи.На 2-та седмица нямаше нищо #Cussing out.И понеже се харесах така реши трайно да се направа(на клоун ooooh!) с това силиконово олио  #Cussing out Ефекта за мен ли4но беше потресаващ.След това бях супер.Но сега ве4е имам топ4ета ,силикона тръгна извън устните,нагоре към носа.Ужасна съм ,пла4е ми се и незман какво да правя Cry.Моля ви помагайте.Има ли на4ин поне малко да се оправа.Питах един лекар дали може да ми го махне.Но за мен както казвате тук, е невъзможно напълно да се оправи.Той ми разказва как с операция ще ми го махне.Не се навих.Имали други на4ини да се отърва.  Cry Cry Cry Cry Cry

# 47
Бамби,много съжалявам да чуя това... Sad Точно това,което написах по-горе-миграция и грануломи...
Съчувствам ти...не се учудвам от последствията...
Много момичета се подлъгват, защото еди коя си приятелка го имала от две години и нямало проблем..ама дали няма,само тя си знае..
А и силикона си е бомба със закъснител,която може да гръмне и след 5 години..и след повече..
Заслужава ли си да поемаме такъв риск?
Въпрос на избор!
Бамби,за съжаление единствения начин за корекция на този проблем е само оперативната манипулация!
Няма друг вариант!
Силикона никога няма да може да се премахне от устните ти, но може поне да се облекчат видимите усложнения.
Имам познати,които са си правили такива операции и нещата малко са се пооправили.
Проблема е ,че после може да има отново рецидив...
Съжалявам,че звуча така, но не искам да ти говоря небивалици и празни оптимистични лозунги!
Потърси хирург,който ще се отзове на проблема ти,не се доверявай само на думите на един!
Всеки от тях е с различно мислене и мотиви!
Моя хирург например, ако го  попита някой за силикон в устните, той казва:"Аз не слагам силикон, единствено го махам!"
Въпрос на морал ...

# 48
  • София
  • Мнения: 589

Потърси хирург,който ще се отзове на проблема ти,не се доверявай само на думите на един!
Всеки от тях е с различно мислене и мотиви!
Моя хирург например, ако го  попита някой за силикон в устните, той казва:"Аз не слагам силикон, единствено го махам!"
Въпрос на морал ...

Проблема е че всеки по думи го маха.Но как и какво става след това никой не гарантира.Страх ме е да не окепаваза още пове4е.Ами ако устата ми се деформира какво ще права после???????????
Разкажи за тоя доктор.да не излезе 4е е същия дето ми го сложи - майтап ама света е пълен с изненади  Grinning
Колко струва такава операция ,какви са шансовете да е успешна.И изобщо какво да предприема?.Аз по доктори ве4е няма да ходя защото ще ги убия.да не разказвам историята с носа ми 4е ще паднете ве4е.Ама всички са първи в пълна промяна.Аз да хода и да има кажа в ефир какво направиха с мен да не лъжат хората  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Има и морални хора в тази професия, но не ги търси в Пълна промяна.
Търси ги в болниците, където наистина вадят силикон, където оперират хора, за които пластичната операция е не само козметика, а и необходимост - деца с вродени аномалии, пострадали от катастрофи и тн.

# 50
  • София
  • Мнения: 589
Има и морални хора в тази професия, но не ги търси в Пълна промяна.
Търси ги в болниците, където наистина вадят силикон, където оперират хора, за които пластичната операция е не само козметика, а и необходимост - деца с вродени аномалии, пострадали от катастрофи и тн.

мисля че си много - много права.Благодаря   bouquet

# 51
Има и морални хора в тази професия, но не ги търси в Пълна промяна.
Търси ги в болниците, където наистина вадят силикон, където оперират хора, за които пластичната операция е не само козметика, а и необходимост - деца с вродени аномалии, пострадали от катастрофи и тн.
Напълно си права!
Това описание пасва точно на моя лекар-доцент Юрий Анастасов.
А той не би сложил инжекционен силикон на когото и да било.

# 52
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Има и морални хора в тази професия, но не ги търси в Пълна промяна.
Търси ги в болниците, където наистина вадят силикон, където оперират хора, за които пластичната операция е не само козметика, а и необходимост - деца с вродени аномалии, пострадали от катастрофи и тн.
Напълно си права!
Това описание пасва точно на моя лекар-доцент Юрий Анастасов.
А той не би сложил инжекционен силикон на когото и да било.
Ами, щото той е и нашият лекар, оперира детенцето ми, то имаше цепнатина на небцето....
Но гледам не пишехте имена и рекох да не се счете като реклама.
Макар че ако имаше повече лекари като него, щеше да бъде друго.
Намерих го, след като минахме през много патила и детето се намъчи от "мъдри" и "професионални" съвети, като: "дръжте го 2-3 дни гладно, и няма начин да не яде", "Детето си е ваше, проблема си е ваш" и тн. Ако бяхме го намерили по-рано, нямаше да се лутам, да се разправям с идиоти, да се колебая дали съм права в решението си, а през това време детето да се мъчи.
Той е кадърен лекар и свестен човек, а това се среща рядко в комбинация.

# 53
  • Мнения: 1 455
Beauty благодаря ти много  bouquet
Вчера съм се ровила из форумите и прочетох това което си ми писала,доста си запозната Hug

# 54
  • Хасково
  • Мнения: 222
Защото в гърдите се слагат силиконови импланти,тоест силикона е в обвивка, а силикона в устните се инжектира свободно без да е в някаква обвивка.Аз от няколко години на всеки 6 месеца си слагам в устните SurgeLips. Това е хиалуронова киселина която добре се приема от организна и не стават топчета.Топчетата по принцип се образуват когато при поставянето на филъра организма не го приеме добре  обвива го с тъкан и го отделя. Това е имунна реакция.

Къде си го правиш,ако не е тайна и какви парички даваш на всяка процедура.Мерси предварително   bouquet
п.с.И още нещо,какво количество ти слагат?
  Правя си го в София при др.Денкова.Ако те интересува мога да ти дам координати на ЛС

# 55
  • Мнения: 735
Всички Вие, които сте си правили по нещо за мен сте адски смели!!! Аз ужасно много искам да си уголемя устните, но едва ли някога ще събера смелост  Sad Страх ме е от експерименти. Страх ме е да не знам какво ще стане и как ще изглеждат. И макар варианта с филърите да звучи най-добре се опасявам, че може да получа някоя алергична реакция например. Те най-вероятно правят тест, но алергия може да се получи и след време. И все така си искам и все така ме е страх да ме боцнат.  Sad Само аз ли съм така? Имам чувството, че всички сте много наясно със себе си и с това какво точно искате да коригирате, а аз не съм така. Искам пухкави устни от каприз. Чувствам го, че е така. Устните ми са малки, но много отиват на лицето ми и мога да кажа(колкото и нескромно да прозвучи), че имам красиво лице, което много харесвам. Тук ми изниква само един въпрос- ами ако си окепазя лицето?! Всички сме чували как ВСИЧКО Е ТОЛКОВА БЕЗВРЕДНО И ХУБАВО, ЧЕ ЧАК ПОЛЕЗНО ЩЕ ГО ИЗКАРАТWink Аз обаче не мога да повярвам в тези глупости, не мога да направя и крачката  Tired

# 56
  • DE
  • Мнения: 967
Всички Вие, които сте си правили по нещо за мен сте адски смели!!! Аз ужасно много искам да си уголемя устните, но едва ли някога ще събера смелост  Sad Страх ме е от експерименти. Страх ме е да не знам какво ще стане и как ще изглеждат. И макар варианта с филърите да звучи най-добре се опасявам, че може да получа някоя алергична реакция например. Те най-вероятно правят тест, но алергия може да се получи и след време. И все така си искам и все така ме е страх да ме боцнат.  Sad Само аз ли съм така? Имам чувството, че всички сте много наясно със себе си и с това какво точно искате да коригирате, а аз не съм така. Искам пухкави устни от каприз. Чувствам го, че е така. Устните ми са малки, но много отиват на лицето ми и мога да кажа(колкото и нескромно да прозвучи), че имам красиво лице, което много харесвам. Тук ми изниква само един въпрос- ами ако си окепазя лицето?! Всички сме чували как ВСИЧКО Е ТОЛКОВА БЕЗВРЕДНО И ХУБАВО, ЧЕ ЧАК ПОЛЕЗНО ЩЕ ГО ИЗКАРАТWink Аз обаче не мога да повярвам в тези глупости, не мога да направя и крачката  Tired
Ами щом се съмняваш, не го прави!
Освен ако не ти е главна цел в живота! Laughing

# 57
  • Мнения: 735
Именно, защото се съмнявам и изчаквам, но определено не ми е и основна цел в живота. Както споменах го отдавам на каприз, че имам малки, а не плътни устни  Wink

# 58
  • Мнения: 4 435
Чакам някой да даде инфо за цената на хиалуроновата киселина.

# 59
  • София
  • Мнения: 589
Чакам някой да даде инфо за цената на хиалуроновата киселина.

Между 200/250Е на опаковка.минимум 2 или 2 и половина ще ти трябват за да има някакъв ефект  Tired

Общи условия

Активация на акаунт