Отговори
# 30
  • Мнения: 728
ако не е свършил в нея не мисля че има накаква опасност ако толкова се притеснява да ходи в аптеката, въпреки че като знам аз чак кога забременях при положение, че го исках и изобщо не сме се пазили... малко вероятно ми се струва. при всеки случай щом не иска да забременява ... да се пази

# 31
  • Мнения: 1 931
Има жени забременяват едва ли не само от докосване :Дето се казва - зависи от кои е тя
Това е вярно - имам две деца - без  свършване вътре и тем подобни.
На всичкото отгоре в период от месеца когато е напълно невъзможно да забременея. Важното е само при нас,че решихме да си ги гледаме щом сме си ги направили и двата пъти и за миг не сме помисляли за махане.

# 32
  • Мнения: 4 621
Абсолютно възможно е да забременее по този начин Peace

# 33
  • Мнения: 229
ОВУЛАЦИЯ

# 34
  • Мнения: 3 695
Абе как може на измиване да се разчита, не мога да разбера! Огледал ли е хубаво дали са паднали всички сперматозоиди?  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 908
Не обичам да се подигравам на такива теми-все пак са в нужда,ама моят отговор е: hahaha JoyНЕ разбрах и аз-в ника ти пише нещо 70-ако си наистина на 30 и кусур години не ти отива на теб да питаш такива работи....пък било то и за приятелката ти,която явно е на 15.Аз съм на 26,ама от малка знам Laughing,че пишкането няма нищо общо с повторване,потретване,попетване и т.н......От малка,от малка-почнах полов акт на 20 години-да не решиш,че съм я ударила през просото от 14-15 CrazyАми смешно е питането,чак трагично....Като не знаят за презервативи,хапчета или други методи против забременяване-да си тегли каруцата сега SadТо пък сме в 21 век бе... ooooh!

# 36
  • Мнения: 335
Защо винаги се присмивате на хора пуснали малко по различни теми  Rolling Eyes Ами не знае жената и пита,нали затова е форума  Crossing Arms И едва ли става въпрос за нея,от два месеца има бебе и чак така да се развихри  Rolling Eyes За някой може да е смешно,но на момичето едва ли му е до смях   Confused  Хайде сега си признайте,винаги ли сте ползвали хапчета,презервативи или се е случвало да се подадете на изкушението,въпреки че сме в 21 век  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 7 035
Абсолютно възможно е да забременее по този начин Peace
Точно, имам един аборт точно от повтаряне, без да свършва в мен. Да си купи Ескапеле - таблетката е 30 лв., но поне има вероятност да се предпази.

# 38
  • Мнения: 3 069
Ако бременноста не е желана, да си лупи Постинор дуо навреме.

# 39
  • София
  • Мнения: 408
Аз съм на 26,ама от малка знам Laughing,че пишкането няма нищо общо с повторване,потретване,попетване и т.н......
Значи е хубаво да си поопресниш знанията, сега като вече си на 26.
При мъжете урината и сперматозоидите излизат от ЕДИН канал. Поради тази причина жената пише за изпишкването, защото много често остовот по няколко в канала и след измиване, а след изпишкване канала се "прочиства".
Ето и нещо което си пропуснала още в училище - това е изрезка от учебника за шести клас -ЧОВЕКА И ПРИРОДАТА-


И винаги ми е било интересно, защо трябва да се заяждате с хората. Всеки има проблем или въпрос които на някой друг ще се стори смешен. Нали уж за това е форума, да си помагаме доколкото това е възвможно!

# 40
  • Мнения: 34
Аз съм на 26,ама от малка знам Laughing,че пишкането няма нищо общо с повторване,потретване,попетване и т.н......
Значи е хубаво да си поопресниш знанията, сега като вече си на 26.
При мъжете урината и сперматозоидите излизат от ЕДИН канал. Поради тази причина жената пише за изпишкването, защото много често остовот по няколко в канала и след измиване, а след изпишкване канала се "прочиства".
Ето и нещо което си пропуснала още в училище - това е изрезка от учебника за шести клас -ЧОВЕКА И ПРИРОДАТА-


И винаги ми е било интересно, защо трябва да се заяждате с хората. Всеки има проблем или въпрос които на някой друг ще се стори смешен. Нали уж за това е форума, да си помагаме доколкото това е възвможно!
Peace Явно има и по-невжи от момичето, задло въпроса

# 41
  • София
  • Мнения: 408
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4445547
ЕТО ИЗРЕЗКАТА ТУК,ЗАЩОТО ГОРЕ НЕ ИСКА ДА СЕ ПОКАЖЕ

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 11:30 от L_A_L_K_A

# 42
  • Мнения: 225

Значи е хубаво да си поопресниш знанията, сега като вече си на 26.
При мъжете урината и сперматозоидите излизат от ЕДИН канал. Поради тази причина жената пише за изпишкването, защото много често остовот по няколко в канала и след измиване, а след изпишкване канала се "прочиства".
Ето и нещо което си пропуснала още в училище - това е изрезка от учебника за шести клас -ЧОВЕКА И ПРИРОДАТА-

[/quote]
Абсолютно вярно, имам доста приятелки забременели при повтаряне СЛЕД НЕИЗПИКАВАНЕ, а само с измиване, защото при измиването измиваш само външно  dohбоже колко е тъпо само като го пиша, а при изпикаване се прочиства и канала и пак не е гаранция, че няма да остане нещо.
Явно някой трябва да се ограмоти повечето от питащата наистина.

# 43
  • София
  • Мнения: 408
[Явно има и по-невжи от момичето, задло въпроса
Щом като и ти си от най- информираните, прочети това което съм качила по- долу

# 44
  • София
  • Мнения: 408


ПАК ПОВТАРЯМ ЗА ТЕЗИ КОИТО СА "ПРОСВЕТЕНИ", НО СА ПРОПУСНАЛИ НЯКОЛКО ВАЖНИ УРОКА ОТ ШЕСТИ КЛАС, А ВЕЧЕ СА НА 26 и 30 ГОДИНИ И НАЙ -ВЕРОЯТНО ИМАТ ДЕЦА.
ПОНЕ КАТО ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ОБЯСНЕТЕ НА ДЕЦАТА СИ А НЕ ДА ГОВОРИТЕ ГЛУПОСТИ.

Общи условия

Активация на акаунт