Мама и тати на бебе февруарче се пулят пред 3Д ехографче!

  • 19 275
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 157
Обичам ви с цялото си сърце мила Меринка!Да ти е жива и здрава Ивката,целувки Ивееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее newsm67 newsm59 lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

# 226
  • Мнения: 541
Честит Рожден Ден на Ива на Мери   bdbaloni, да е все така весела, здрава, щастлива и радва мама и тате. Надявам се е духнала свещичките на тортата  smile3510

Аз защо си мисля че рождения ден на Ива е след 2 дена, но щом всички поздравяват значи може и лентичката нещо да греши?

# 227
  • Мнения: 4 242
Ааах как ме трогнахте всички с вниманието и милите пожелания, нямам думи, цял ден току прочета някоя и бърша по сълзичка, благодаря ви мили душици  Hug
Аз съм невероятно уморена от приятни емоции (за много от които допринесохте вие!) и мисля да лягам, но да не забравя:
Ах Иринко колко ми липсвате ако знаеш.. как мечтаех за миналогодишния празник с много деца и емоции, но не се знае миличка какво ще ни сервира съдбата  Peace Може догодина пак да сме заедно  Rolling Eyes
Кат големи красотички си накупила, много нежни!
Сенди каква чаровница, да е жива и здрава и честито!   bouquet
Чудни коремчета си имате Слънчице и АвиHug
Целувам ви всички за лека нощ по тумбалачетата!

# 228
  • Мнения: 307
Добро утро ,момичета!Една закусчица от мене
GALADRIEL ,честито столче на Петър,със здраве да си го ползвате!
Мери,чакаме снимки от празника. TadaСнощи като ти гледах снимките от деня на раждането на Ива много мило ми стана.Моят сладурко също скоро ще стане на 3 годинки и си мисля колко бързо минава времето,сякаш вчера ни изписаха от родилното  ylinfant
Приятен ден на всички от мен!  love001

# 229
  • Мнения: 668
Добро утро милички момичета!

Днес искам виртуално да ви почерпя, защото моята дъщеричка има имен ден (за тези които не знаят днес е празник на Великомъченици Виктор, Мина и Викентий)  Grinning
Заповядайте от сърце:
Пожелавам лек ден на всички и стойте на топло, за да не настинете.

# 230
  • Мнения: 387
Добро утро и от мен  Аз сьщо пожелавам на всички именници newsm51 днес много здраве щастие и усмивки  newsm47Сьпругьт ми-Виктор - и дьщеря ми -Виктория-празнуват днес  На всички желая щастлива и снежна неделя Nature Snowman lovekiss thedragonbg  честит празник  да е жива и здрава дьщеря ти  Two Hearts  ВЕСЕЛ ПРАЗНИК  Tada

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 10:01 от бубето 29

# 231
  • София
  • Мнения: 96
Добро утро, мами!
 smile3525Честито на всички именници! newsm51 Да са живи, здрави и много щастливи!
Моята бебка също ще папа торта, понеже с тати сме й избрали красивото име Виктория. Днес ще съобщим на майка ми, че внучка й ще носи нейната буква.
Приятен неделен ден на всички и  Hug Hug Hug

# 232
  • Мнения: 387
catt страхотни са дрешките  и  knit много нежни цветове  аз още не сьм купувала  newsm71нови  но мисля да изчакам намаленията -по нова  година -             БРАВО на Мери  за снимките -такива хубави моменти ........................ smile3509 photo

# 233
  • Мнения: 8 968
Честит имен ден на всички именници!

 Hug Hug Hug

# 234
  • Мнения: 88
thedragonbg да ти е здравичка и  newsm51много усмихната дъщеричката. Винаги да те радва, но и ти да я слушаш. newsm51 newsm18

# 235
  • Мнения: 85
Добро утро и от мен  Hug
Честито на всички именници. Много здраве и щастие им желая.   bouquet
Честит рожден ден на Ивка със закъснение. Да все така весела и много да радва мама.
Честито и за племенницата на Сенди.
Май пропускам някой  newsm78 като се сетя пак ще пиша...
Момичета пазете се и от времето и от снега и от лошите неща. Аз вече и форумите не чета само нашия. То навсякъде все има по нещо да ме уплаши и притесни.
Аз да ви се оплача: ходих вчера с мама да избирам тапети за спалнята. Е да ама аз явно някъде съм видяла някакви и така са ми влезли в главата че не искам други. И естествено не намерих такива...то и заваля...и за да не се прибирам с празни ръце купих 2 бодита и едни чорапки   Laughing
Гледах снимките: много слатки тумбички си имате погалете ги от мен   bouquet
И покупките са много хубави. Скоро и аз ще снимам и ще пратя.
Аууу и софиянки много сте хубавички. Личи си че сте се забавлявали много. Браво   bouquet
Хайде лек и приятен ден от мен. Целуфки на всички мами и бебчета.

# 236
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
 Здравейте!
Честит Имен Ден на дъщеричката на thedragonbg, на съпругът и щерката на бубето 29
и на cattt  Wink малко в аванс, по-специално следващата година   bouquet.
Пожелавам ви много здраве и само хубави емоции   bouquet.
Мери, много сладки снимки ... нямам думи  Hug
Сенди, да ви е здравичка малката сладуранка   bouquet.

# 237
  • Мнения: 387
благодаря ти de3demonka   newsm03  и на всички  останали   newsm51 lovekiss

# 238
  • Мнения: 419
Честит Празник на всички днес!Здрави, весели, засмени. Hug

# 239
  • Мнения: 307
Честит имен ден на всички именници днес newsm51да носят със здраве името си newsm10

Общи условия

Активация на акаунт