Мама и тати на бебе февруарче се пулят пред 3Д ехографче!

  • 19 244
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 384
Честит Рожден Ден със закъснение на Ивето на Мери. Много, много щастие в живота й желая. Ние имахме годишнина от сватбата вчера и пренебрегнах нета. Има символика в тази дата - на 10 ноември мъжът ми падна от власт след дълго ергенуване. Но като го гледам не съжалява особено Joy.

# 241
  • Мнения: 663
  Има символика в тази дата - на 10 ноември мъжът ми падна от власт след дълго ергенуване. 
Joy
Честито!

# 242
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВКА! (Извинявам се за закъснението!)
Да расте здрава, обичана, щастлива, спокойна и да посрещне с голяма радост малката си сестричка през февруариЧ Мери, Честит празник! newsm51 newsm51
Честити именници на Бубето , на Драгонбг, на бебочето на Катт! Живи и здрави бъдете и мнооооого щастливи!  bouquet
Пухка, Честита ви годищнина! Все така се обичате, да не можете един без друг и да се радвате на здрави и щастливи дечица! txtloves  ylinfant
Хубав ден момичета! Целувам ви!

# 243
  • Мнения: 124
Честит Имен Ден на всички именници : дъщеричката ти thedragonbg, съпругът и щерката на бубето 29, съпругът на Ele0nora (малък е света- беше ми съученик:) ) и на вси4ки други които носят това прекрасно име.
Puhka честита празник и на вас със закъснение. Бъдете вечно влюбени  newsm51
Мери как мина празника? Чакаме снимки Peace

Мили мами аз съм се отдала днес на чистене и готвене. амииии компенсирам заетостта ми през седмицата, сега седнах малко да си отдъхна. ooooh!
прегръщам ви  Hug

# 244
  • Мнения: 703
  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ИМЕННИ,РОЖДЕННИ ДНИ И ГОДИШНИНИ!ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ВИ ЖЕЛАЯ!

Включвам се и аз набързо между ученето и домашните ми задължения.Затрупана съм с изпити,момичета,едвам дишам вече,но какво да се прави-ще свършат скоро!
Иначе съм добре,само килата са ми вповече,но и това се търпи.
Редовно ви чета,радвам се,че всички сте добре.Не се притеснявайте,пазете се много,много мина-мъничко остана!
Срещата пак е била супер,а аз отново я пропуснах!Така ми се идваше,но не мога да смогна,изпитите са ми през ден и ми е натоварено много.По-нататък ще наваксам!
Страхотни са и покупките ви за бебоците,и всички снимки!Изобщо-много се радвам на всички и всичко,и пожелавам на всички ни търпение и успех!
Ако има някой в чата-там съм!

# 245
  • Мнения: 387
благодаря ви много отново  Embarassed много сте готини всички  newsm51 Надявам се скоро да се снимам и да сложа някоя друга снимка и аз  newsm03 newsm76

# 246
  • Мнения: 384
 Two HeartsМного сте мили, момичета, благодаря ви!

# 247
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета...
Честити именици на всички мами...Да са им живи и здрави и много да ги радват...
Сенди, чеситиата ти племеница. Да е жива и здрава, да расте радостно и щастливо дете и много да ви радва.
Честито на мамите с придобивки... Hug
Честита годишнина на патерица и на Пухка...Все така да си се обичате и разбирате... Flutter И да печелиш всички капитулации... Hug
Какво ли стана с нашата булка? newsm78 Айде чакаме снимки... Hug

# 248
  • Мнения: 4 242
Привет на порасналите момичета! Hug
Снимки от празника утре ще кача защото не знам как се свалят от филмите  Embarassed а Иво е дежурен днес.
Честит имен ден на дъщеричката на thedragonbg, на съпругът и щерката на бубето 29 и на неродената още Вики на Катт! Да си носят имената със здраве и щастие дълги години!   bouquet
Пухчице ама на къв ден се е сдал а  Joy Честито миличка, да сте много щастливи завинаги!   bouquet
Благодаря за честитките на Ива, чета и ги и тя много се радва, гледа картинките и пита за мен ли са, на мен ли честитят  Joy Hug Вчера гледах филма от раждането и много се разнежих  Heart Eyes А като си помисля че скоро това ме очаква пак, направо се разтапям  Hug и нямам търпение, само да не се случва всичко толкова бързо!

# 249
zdr az sam geri i mi e priqtno da se zapoznaq s vas.mejdu men i vas ima samo 1 golqma razlika-az ve4e sam mama na 1 malka krasavica na 1 godinka i 4 meseca.
4estno da vi kaja nai-dobre sam se 4uvstvala po vreme na bremennosta.radvaite i se!!!
razbah ot 1 ot potrebitelite 4e nqkoi ot vas sa s mnogo golqmi korem4eta-radvaite se i na tova,za6toto az naprimer nqmah:(
prez cqlata bremennost bqh ka4ila 4,700kg.rodihme se mnogo mani4ki,no sega sme si dobre:)
e celuvki ot men i ot malkoto cvete:)))
SPECIALNI CUNKI NA  Jesika_fresh [p]

# 250
  • Мнения: 543
честито на Принцеса ИВА!!! макар и малко на патерици, всички от нашето семейство - аз, бебето и Миро, ти желаят едно вълшебно и неповторимо детство, изпълнено само с весел смях и здраве! бъди добра и послушна и не забравай, че мама, тате, бате и бебето много те обичат!!!!! целувки!!!! smile3510

честито и на всички именници, сдобили се с нови бебета покрай тях и останалите, които има с какво да се похвалят! Дрешките са много сладки! 

чакам да видя някоя мама, очакваща момченце какво е купила, че аз все още не съм пазарувала.... и ще ми е много готино и любопитно да видя какно се предлага за малките юначета...

# 251
  • Мнения: 8
Здравейте мами! Чета Ви от самото начало, но чак сега се включвам във форума, а преди няколко дни се представих и на някои мами от чата. На 26 години съм, това ми е първа бременност, термина ми е на 08.02. и очаквам с нетърпение малка принцеса.

# 252
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте!
Много сте изписали за тези няколко дни. ooooh! Аз забегнах инцидентно на Велинград и си поотпочинах малко. Peace
Първо искам да Честитя РД на Ивето на Мери, да ти е жива и здрава, все така да расте голяма сладурана за радост на всички!  bouquet Много ме разчувства с тази снимка от първите мигове на Ивето! Hug
Галадриел, новия модел на Чико го разгледах в магазините "Бебе Маркет" в кв.Ив. Вазов и кв. Изток. Много ми допадна.
Момичета, снимките от последната среща са страхотни!  bouquet Попроменили сте се всички, кой с повече, кой с по-малко! Hug
Готика, да си почиваш повечеко, пък работата ще почака. Peace
Пухка, какви са тези колежки бре... Sick
И сега да кажа с две-три думи за прегледа при мен, бях при моят си доктор при когото ще раждам и от петък съм на Гинепрал и Изоптин, тъй като съм с контракции. Точно влизам в кабинета и като се почна една контракция, безкрай......А имам още поне един месец работа, как ще издържа не зная. Sad Та така, това е от мен. Все още нищо не съм купила, но вече съм се насочила към по-големите неща, като легло, количка, кош за колата. Sunglasses
Хайде лека вечер от мен!

# 253
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Честит рожден ден на Ива! Да расте здрава и умна госпожица и да радва мама и тати! Мери, снимките страшно ме разнежиха!
Честит имен ден на дъщеричката на thedragonbg и Бубето, мъжът на Бубето и всички други именници!  bouquet  bouquet  bouquet
Сенди, честита племенничка! Да расте прекрасно, здраво и щастливо дете!
Изабелка, аз също тогава не разбрах как се беше получило, не се притеснявай излишно и не се обвинявай, че ти си го предизвикала, вместо това хубаво се поглези! Hug
Добре дошла, woman_s!

Днес беше общия рожден ден на октомврийчетата от форума, след година и нещо и февруарките това ни чака. На който му е интересно - ето снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=191393 
Заредих се с много положителни емоции, само сега пак ми е мъчно за детето, че отиде при майка ми.  Cry Но пък и аз доста се изморих и нямам търпение да си легна и да поспя.

# 254
честит имен ден всички именници.желая ви цялото щастие на света.:void(0);
 ето ме и днес със закъснение,днес ходих на прощъпалник и рождения ден на септемврийчетата,от форума
ходих с моята приятелка,беше страхотно

Общи условия

Активация на акаунт