Мама и тати на бебе февруарче се пулят пред 3Д ехографче!

  • 19 244
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 671
Jesika_fresh, всъщност това беше рождения ден на октомврийчетата. Някои от мамите родиха по-рано през септември, други бебоци пък отказаха да напуснат маминото коремче и се появиха в началото на ноември - затова организирахме рождения ден сега, защото искахме всичките ни мъници да са направили годинка. С някои от мамите не се бяхме виждали мнооого време, с други пък се запознахме чак днес, най-хубавото е, че се събраха много октомврийчета на едно място. И се видяхме накуп. След време сигурно ще организираме нещо подобно и за февруарчетата.  Laughing

# 256
  • Мнения: 124
Страхотни снимки Eвелинка Simple Smile Децата са невероятни  Hug Hug Hug
Вече нямам търпение да дойде февруари  Praynig
Лека нощ на всички и успешна седмица на работещите Peace

# 257
  • Мнения: 4 242
Евелинка много хубав празник се е получил!  Grinning Къде се събрахте толкова народ?
Благодаря за красивите пожелания Евелинка, GoldenEyeful i Gotika  Hug Толкова е приятно усещането като ви чета всички!  Heart Eyes
Добре дошла сред нас woman_s!   bouquet
Момичета във вторник имам нужда от палците ви, сутринта ще се реши дали ще ни продадат къща която сме си харесали  тук!  Praynig Моля ви за положителни мисли и пожелания! Толкова ми се иска Емма да се роди в нашата къща... а и Ива да има спомени само от нашия дом, само Тян ще остане осакатен в това отношение, но пък ще му се реванширам като му подсигуря дом за неговото семейство и няма да му се налага да скита по квартири и да се занимава със заеми. Peace
Роси кога ще те видя пиле?
Заспивам пред компа, време е за сън, време е за съм, зиииимна нощ е веееечееее вън, време е за сън.....  Hug

# 258
  • Мнения: 387
Добро утро wavey и добре дошли на новите мамчета  bouquet  Благодаря на всички от цялото си сьрце за пожеланията ви   вчера    Embarassed     На  МЕРИ  пожелавам успех вьв вторник,  ще и стискам палци още от днес !!!  newsm10 newsm51          Нека всички имаме успешна , щастлива и сльнчева седмица !!!   Flowers Bouquet            Пазете се  и много целувки  !!!     lovekiss

# 259
  • Мнения: 336
  Momi4eta, a imate li ideia kakvo stava s east_lights? Dali svatbata i mina?

# 260
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ей, браво   Hug на вас пак сте изписали сума ти и нещо Simple Smile
Първо честито на куц крак   Embarassed на всички празнували именни и рожденни дни  smile3525 да са ви живи и здрави дечицата , да ви радват много  Grinning
Добре дошли на новите мамички  preggo
Любопитно ми е какво става със сватбарката, сигурно е уморена от емоции  Wink
Успешна седмица на всички!
На мери ще стискаме палци от днес  newsm10

п.п. Още нямаме вода  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
варненки как се оправяте?

# 261
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!
woman_s,добре дошла при февруарките  welcome,леко бременеене и здраво и красиво бебче на финала.
Мери,ще стискам палци да успеете да купите мечтаното жилище newsm10
Лека седмица пожелавам на всички  love001

# 262
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен, добре дошла на woman_s. Момичета вчера се мъчех да кача малко мои снимки, но накрая се отказах. Не знам дали имах проблем с нето, но дава че е заредено и накрая ме изхвърля. Така че днес ще пробвам пак.
За дрешките на малчуганите, много са сладки всички придобивки. Аз все още не съм купила нищо. За сега гледам само и не знам още към какво да се насоча. Явно ще имам нужда от помощ от приятел. Имам уговорка с една дружката обиколим с нея магазините. Тя е от априлските мамчета и вече е за второ бебе.
Ами засега толкова ще се мъча със снимките.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 3 953
slanchice1 провери дали размера отговаря, ако са много големи няма да можеш да ги качиш  Wink

# 264
  • Мнения: 88
Най- накрая ги качих. Да размера беше проблема. Не всички са актуални.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157064&photo=75

# 265
  • Мнения: 3
Добро утро от  мен  Hug
Леле колко много сте изписали тази събота и неделя(докато бях почивка и нямах интернет) едвам успях да ви изчета.
Сега съм на работа,на вън вали страшен дъжд,аз съм малко болна и тук е леко хладно(въпреки че сме с климатик) и днес след обяд съм на консултация при моя лекар.Ще разказвам после как е минало и какво ще ми каже за онези контракции от миналата седмица.  Rolling Eyes
 Стискайте палци всичко да е нормално  Praynig
Честит рожден ден и имен ден на патерици на всички които са празнували тези дни   bouquet   bouquet   bouquet

Целувки по тумбачетата от мен  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 552
Здравейте и от мен  Hug  wavey Времето е наистина ужасно и на мен хич ми се не ставаше от топлото легло за работа...Ама аз работя на края на света в едно проклето село дето слънце невидело/както и канализация/  #Cussing out
Мъжо вика да си стоя вкъщи и да я приключвам тая работа  newsm78 ама пусти му осигуровки и пари  Money Но сигурно ще изкарам и тоя месец и бегом вкъщи  Peace   Whistling

Добре дошла на новата мама   bouquet и честито на всички празнуващи

# 267
  • Мнения: 3
Искам да отворя една тема,по която не сме говорили много много до сега,просто защото предполагам че ни е малко раничко за нея,но аз искам да ви питам
Темата е РАЖДАНЕТО

1во -как мислите да раждате(мислили сте го или още не)ако всичко е наред и можете да родите нормално и секцио,кое ще предпочетете? Знам че всички казват че нормалното е най-добре,но все пак вие как мислите?
2ро- решили ли сте къде ще раждате от сега?платено или не
3то- според вас,какви са предимствата и недостатъците и на двата вида раждане?
4то Страх ли ви е?
5то-говорили ли сте вече с вашия гинеколог за раждането?

По принцип са много въпроси ,но нека всеки да си разкаже вижданията по въпроса  Hug  
После и аз ще ви разкажа какво мисля Flutter

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 15:19 от Nadenceto4

# 268
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен.
Първо честито на Пухка със закъснение.
Добре дошла на новата ни мама   bouquet
Nadenceto4 наистина доста въпроси  Simple Smile По някой не съм мислила още.
1-мноого искам нормално да раждам. Дано да е всичко наред и да може. Просто ме е страх от операция
2-за сега съм се ориентирала към Окр. болница-Варна. Мисля да не плащам. Евентуално после тези пари да ги дам на акушерката, доктора или от който съм доволна. Много четох и питах за тези уговорки...и... За сега така мисля пък може друго да ми хрумне. Не съм сигурна по този въпрос още...
3-двата вида раждане или двата вида плащане не разбрах  newsm78
4-Ами за първи път ми е...и да...страх ме е...НО се успокоявам че толкова години всички са раждали...значи е съвсем нормално. Мисля че се страхувам не от болка или нещо такова а от резултата...Дали всичко ще е наред и...еми не знам. Сигурно е нормално да се тревожим...
5-Още не сме говорили с Док. Тогава сигурно ще ми се изяснят още неща
Уф ама роман направих пак  Embarassed Голяма бърборана съм...
Хайде целувки на всички тумбачета. А на всички мами лека и приятна седмица.  Hug

# 269
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,

днеска бях на ЖК и всичко е наред, дано така да продължи и до края!!

Nadenceto4  с всеки изминал ден и аз все повече се замислям за раждането. За мен си съм избрала , че ако имам избор , искам да раждам нормално. Мисля , че възстановяването ще е по бързо и стреса за организма ще е по малък,  все пак тялото се подготвя 9 месеца за това, докато секциото си е операция . За страха.. голям ми е , но се надявам с наближаването на края, от желание да гушна малкото си мишленце,  да съм готова на всичко. Най-важното е да отидеш да раждаш с много положителна нагласа , и да оставиш лошите мисли назад. Още не съм обсъждала с лекаря си раждането . Да сме живи и здрави всичките и да  гушкаме сладки бебоци февруари !!!

Поздрави и  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт