Как да спра да пуша?

  • 5 005
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 672
ако мислиш че цигарите са по важни от бебето ти продължавай да пушиш.Но според мен бебето ти е достатъчен стимул да спреш

# 61
преди вси4ко воля.бремеността е добър стимул за отказване.успех

# 62
  • Мнения: 36
Не критикувам, но мисля че когато една жена мисли да забременява е препоръчително  да спре да пуши поне три месеца преди събитието. АЗ пуших доста, но когато се запознах с бъдещия ми мъж никой от неговите познати не пушеше  и така без да усетя се отказах от цигарите и вече ми се гади от цигарен дим. Опитай се да избягваш хора и места където се пуши и по-рядко ще се сещаш. Но ако си  страстна пушачка и отказването ще ти причини голям стрес може да опиташ поне да намалиш до 1-2 и така постепенно да ги откажеш. Има доста които пушат по време на бременност и си мислят че на децата нищо им няма - видимо да, но бях чела и то преди години,че деца на жени пушели през бременността  показват по - ниски резултати в първи клас. Успех!

# 63
  • Мнения: 2 498
Питаш как да спреш да пушиш....ами като се замислиш, че недай си боже детето ти може да е със сериозни  увреждания, пак пуши ли ти се #Crazy?А мъжът ти на какво мнение е като те вижда да пушиш и то бременна Shocked?
Ако не си готова за дете, щом цигарите ги слагаш на преден план, по добре направи аборт и си пуши на воля....

Извинявам се за острия тон, ама явно не си готова да бъдеш майка, щом неможеш да направиш първата жертва за ТВОЕТО дете....

# 64
  • Мнения: 434
Само воля му в майката..

Аз ги спрях 2 месеца преди да забременея тъй като бях наплашена от една неуспешна бременност преди това.. Като влязох в 5тия месец пак пропуших покрай сватбата.. и вече като бях по-спокойна че бебо е наред и риска е отминал така и не ги спрях.. Само че аз не съм от най-страстните пушачи.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това е безотговорно, верно си за бой. Мъжа ти как не те е напраскал още Thinking

# 66
  • Мнения: 311
За съжеление няма друг начин освен просто да спреш. Не палиш следващата цигара и това е...

# 67
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Благодаря на всички мами който се опитаха да ми помогнат.За съжаление не ми помага нито воля,нито инат,нито мисълта за моето малко бебче което расте вътре в мен.Много ми е трудно искам,а не става.Сега ще ви разкажа малко каква съм пушачка направо се мразя,може да ме помислите за луда или каквато и да е,но истината е такава-преди да забременея пуших по 3 кутии цигари с показател "3 на 3"сега благодарение на това,че в началото много ми се виеше свят пуша по 1-1 и половина (същите)достатъчно за да си умъртвя бебето.Умирам от страх,че няма да стигна до девети месец,но не мога да се спра.В моята среда всички са пушачи и са много народ.Извинете ме за романа,не търся съжаление по скоро бой.

Кутия и половина на ден!!!!!
Момиче, никак ни ти го желая, но... освен, че можеш да загубиш бебето, можеш и да родиш дете със сериозно увреждане. ТВОЕТО ДЕТЕ! Ще го зарежеш ли? Или цял живот ще го гледаш как страда и ще се проклинаш защо ни си издържала само някакви незначителни 6 месеца!!!!
Ти изобщо искаш ли съвет тук или се бъзикаш с нас!!!

# 68
  • Мнения: 406
Аз ще говоря от личен опит.Цигарите ги отказах напълно на края на втората бременност.С първата припалвах ,но не много често и сега вече като съм от другата страна вече 1 год и 11 месеца, и се замисля какво съм причинила на децата си като съм пушила #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Говори с гинеколога си , с личния си лекар, обясни им всичко и дано ти помогнат  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря на всички мами който се опитаха да ми помогнат.За съжаление не ми помага нито воля,нито инат,нито мисълта за моето малко бебче което расте вътре в мен.Много ми е трудно искам,а не става.Сега ще ви разкажа малко каква съм пушачка направо се мразя,може да ме помислите за луда или каквато и да е,но истината е такава-преди да забременея пуших по 3 кутии цигари с показател "3 на 3"сега благодарение на това,че в началото много ми се виеше свят пуша по 1-1 и половина (същите)достатъчно за да си умъртвя бебето.Умирам от страх,че няма да стигна до девети месец,но не мога да се спра.В моята среда всички са пушачи и са много народ.Извинете ме за романа,не търся съжаление по скоро бой.
Момиче, вземи се стегни! Не може да си толкова безотговорна към живота на детето ти! Прегледай темите в Деца с увреждания и Родители преживели загуба. После хубаво се замисли дали искаш ТИ да си причината твоето дете да е някъде там, само защото много ти се пуши.
 Дано все пак се вразумиш и спреш цигарите. И дано бебчо е здрав. Потърси помощ  от лекар защото нещата са сериозни!

# 71
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Сега ще ви разкажа малко каква съм пушачка направо се мразя,може да ме помислите за луда или каквато и да е,но истината е такава-преди да забременея пуших по 3 кутии цигари с показател "3 на 3"сега благодарение на това,че в началото много ми се виеше свят пуша по 1-1 и половина (същите)достатъчно за да си умъртвя бебето.Умирам от страх,че няма да стигна до девети месец,но не мога да се спра.
#Crazy #Crazy #Crazy
не виждам да се мразиш достатъчно, ако беше така щеше да направиш нещо по въпроса ooooh!
ти направо ме разби с тези изказвания ooooh! ooooh! ooooh!
боже, боже Shocked Shocked

# 72
  • Мнения: 6 443



[imghttp://kfb1.files.wordpress.com/2007/01/sick-ben-january.jpg][/img]
Нека снимките сами говорят,те са по-силни от думите!

# 73
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз спрях да пуша някъде в 6г.с. заради гаденето, но ако не ми беше лошо не знам как щях да спра цигарите. Най-малкото имам право да поучавам авторката на темата - всеки си има глава на раменете и си носи последствията от грешките...

И тези деца на снимките със сигурност ли са увредени от майки пушачки?

# 74
  • Мнения: 354
аз ги спрях дни преди да разбера че съм бременна, просто не ми се пушеше вече.

Общи условия

Активация на акаунт