устни или .............

  • 2 466
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Писах ти кой маха още на предната тема - но не винаги може да се махне всичкия, зависи къде се разтекъл.
А "майстора" на устните едва ли ти е обяснил какво може да стане, иначе нямаше да го направиш.

# 16
  • Мнения: 7 186
Забранен е, но нашите хирурзи продължават да слагат. При наличие на толкова други алтернативи Интересно ми е, дали информират хората за последствията? Мисля, че лекарят е длъжен да предупреди за всички възможни рискове, независимо дали пациентът се е интересувал. Защото не всички ходят по форумите и сайтовете да четат, хората като гледат че фолк- певиците и др. от шоубизнеса си слагат силикон в устните си мислят, че щом те имат, значи е готино и няма проблеми.
Бамби, казваш, че е минала година, може би ако отидеш, докато е по- рано, ще може да се направи нещо, поне част от силикона да се махне. Консултирай се с лекари.
А Галя от Сатен я бях видяла преди известно време по ТВ и ми се стори, че е махнала част от силикона Thinking

# 17
  • Мнения: 5 299
Шефката ми си сложи преди седмица хиалуронова к-на в устните. Стои много естествено, и било напълно безопасно. Ефекта трае 1 год и струва 400 лв. Устните не изглеждат надути, а само добре оформени. Grinning

# 18
  • Мнения: 606
Шефката ми си сложи преди седмица хиалуронова к-на в устните. Стои много естествено, и било напълно безопасно. Ефекта трае 1 год и струва 400 лв. Устните не изглеждат надути, а само добре оформени. Grinning


Дам и аз смятам тея дни да си сложа.
А относно силикона,махането му е почти невъзможно.Може да се махне съвсем маклко количество,но май ти режат и от месото.Много гадничко звучи.
И на мен много ми се иска силикон,но ме е страх да не зема да заприличам на жаба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт