А имате ли проблем с празнуването на вашия личен рожден ден?

  • 7 340
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
Празнувам си го с радост винаги  Laughing
Но около този ден, настроението ми е много променливо  Thinking

# 46
  • Видин
  • Мнения: 168
Мдаа,от няколко дена се чуда дали да се покрия някъде или да празнувам с много приятели.Ако сутринта съм решила за купон,до вечерта ми се изпарява желанието.Иначе милото имаше преди няколко дена и бях в стихията си.Приемам го като ангажимент и едва ли не как ще изкарат гостите ми ,отколкото аз как ще се чувствам на него.
Незнам ,може би ще реша на самия ден.

# 47
  • Мнения: 2 425
Иха а аз си мислех че съм единствената която не си обича рд-то.  Всичките тия честитооо, на мен лично ми идват в повече много лигаво ми звучат и разните там празници, а най ми е кофти като ми рече някой "Христос воскресе" и чака отговор. Е да ама аз на това не отговарям. И не се сърдя когато някой не ми честити рождения ден. Миналата година например двете ми най-добри приятелки не ми го честитиха, но си остават първи в класацията ми. Това според мен е ден в който трябва да се уважи майката. Все пак тя се е мъчила и благодарение на нея съм тук сега. Защо не се подаряват подаръци на майките според мен те го заслужават. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 123
Обичам рожденият си ден, но последните години ме обхваща тъга, някои хора много близки до сърцето ми никога няма да ми го честитят вече, защото вече са ангели.

# 49
  • Мнения: 139
Това според мен е ден в който трябва да се уважи майката. Все пак тя се е мъчила и благодарение на нея съм тук сега. Защо не се подаряват подаръци на майките според мен те го заслужават. Rolling Eyes

 smile3501 smile3501 smile3501
Напълно съм съгласна!
Буквално първите минути, след като родих ми светна една лампичка в главата: Всеки трябва да казва на майка си от време на време (поне), че я обича! Преди това не мислех, че е толкова важно.
Сега, след като имам дете - неговия РД го чувствам и като мой празник, съответно си дадох сметка какво е моя РД за майка ми и вече й се обаждам и я поздравявам на МОЯ РД!

# 50
  • Мнения: 4 187
При мен е лудият ентусиазъм.
Не мога да съм апатична за РД-то си, дай ми да вдигам купони.


При мен е същото !

# 51
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
И аз нямам проблем засега де...даже е скоро  newsm44 и съм се захванала с организацията.Към всички мами от Пловдив-дайте идеи за кръчми-заради музиката-но да не са от най скъпарските,моля.

# 52
  • Мнения: 3 641
Обичам рождения си ден, но по-вече обичам тези на близките и приятели те ми. Да им правя изненади и подаръци. Наистина сякаш еуфорията там е по-голяма. След 3 седмици е моят , от сега знам, че няма да ми е хубаво. Дори напротив, защото няма да го празнувам с човекът, който най-много искам Cry

# 53
  • Мнения: 126
С мъжа ми сме родени на една дата и празнуваме заедно.Всеки път казвам,че искам мой личен рожден ден.

# 54
  • Мнения: 4 292
До сега не, но колкото повече наближава следващия, толкова повече ми докривява. Преди пораствах, сега остарявам  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 798
С всеки следващ рд ми става все по-криво...Явно заради  годините.. Sad

# 56
  • София
  • Мнения: 358
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

И аз съм на 31 Декември - вече близо 30 години не съм успяла да си направя купон като хората- те винаги  празнуват по-скоро Нова година  Crossing Arms моя празник остава между другото
Подаряват ми един подарък за всички празници .... smile3506
....абе ...тъпо е да си роден на празник ......
За това и май спадам към графата, които не обичат РД-то си

# 57
  • Мнения: 1 393
Не, никакъв проблем нямам. Обожавам рождения си ден и и винаги го считам за много специален и необикновен ден, дори и в случаите, когато съм го празнувала по- тихо или скромно и дори и когато е било мрачно, дъждовно или студено (рожд. ми ден е през ноември).
С всяка година се чувствам все по- щастлива на тази дата; усещам, че ставам все по- мъдра и мъдра.  Simple Smile

# 58
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Последните три години детето ми все болно на рождения ми ден.Даже 30годишнина  посрещнах в болницата.Та не само,че не го обичам,а направо треперя,щом наближи датата. Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 15 232
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

И аз съм на 31 Декември - вече близо 30 години не съм успяла да си направя купон като хората- те винаги  празнуват по-скоро Нова година  Crossing Arms моя празник остава между другото
Подаряват ми един подарък за всички празници .... smile3506
....абе ...тъпо е да си роден на празник ......
За това и май спадам към графата, които не обичат РД-то си

И аз съм на 30.12. Обаче винаги съм празнувала запомнящо се. И поканените също.
Подаръци получавам в несвяст, защото май замаяни в общата еуфория на коледно-новогодишните пазарувания тези, които ми купуват подарък, буквално се унасят. Сестра ми, която е родена през август, винаги минава някак по-между другото. Докато моите рожденни дни винаги са отбелязвани подобавящо-няма как да ги забравиш, някак си.

Общи условия

Активация на акаунт