А имате ли проблем с празнуването на вашия личен рожден ден?

  • 7 341
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 891

Особено пък откакто в един хороскоп прочетох, че жената Кози рог колкото повече остарява, толкова по-хубава става, направо приветствам всяка следваща година.  Laughing


подкрепям с две ръце

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Лелее,то не съм била само аз...последните 2-3години нямам никакво желание да празнувам рожденния си ден. Sick

# 62
  • Мнения: 1 568
Да,не знам защо но моят прави всичко възможно да ми го стъжни....

А понеже и с малкият сме един след друг,аз на 19,той на 20-ти като се замисля само майка,татко и сестра ми звънват,за да честитят............

# 63
  • Мнения: 123
 Миналата година си изкарах рождения ден в родилното, дъщерями се роди  в 23.10ч., на 11.декември, а аз съм на 12.Бях още на масата, сестрите започнаха да ме поливат с вода за здраве.Тази година ще си го празнуваме заедно.

# 64
  • Мнения: 471
Много си обичам рождения ден. В крайна сметка не са чак толкова много празниците,че да си позвоявам на някой от тях да се вкисвам. Цяла година имам да съм вкисната.
Проблем наистина имам и той е,че не мога да си събера всички приятели наведнъж.........тесничко е в къщи. Но го решавам като празнувам няколко пъти. Имах един познат,който казваше, че моят рожден ден се празнува някъде октомври-ноември когато искаме /родена съм на 16 октомври/. Това са ми едни от най-веселите дни.

# 65
  • Мнения: 189
Откакто се роди малката ми се изпари желанието да си празнувам рождения ден.Ето след 2 седмици имам, но някакси нямам желание.....А нейния първи рожден ден бе страхотен, нищо че тя не разбра нищо!

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Обичам си рождения ден много,при това аз имам и рожден ден и имен ден  на една дата така ,че веселбата е двойна!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Днес имам рожден ден и ми е тъпо. Може да е от времето Confused

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ами честито:)


Моя рожден ден е началото на януари.На всички им е  до козирката от пиене и от ядене вече.Но иначе си го празнувам с желание.

# 69
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Днес имам рожден ден и ми е тъпо. Може да е от времето Confused

 newsm59

# 70
  • Мнения: 834
Месечинка виторога, честито да си жива и здрава и много незабравими моменти през следващата година.
 Аз обожавам рожденият си ден. Това е моят ден, чувствам се много специална и щастлива.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 127
             Месечинке,за теб  

# 72
  • Мнения: 2 818
Хем ми е хубаво, хем ми е гадно. Гледам да не се поддавам на гадното настроение и да се крия...
Тази година беше хубав...
Понякога се поддавам на мнителноста, че хората  ме поздравяват по задължение, а не от желание...

# 73
  • Мнения: 435
На самия празник настроението ми е празнично, но седмици преди това изпадам в ужасна дупка.

# 74
  • Мнения: 3 034
много си го обичам рд-то и си купонясвам с пълна сила. тази година даже направих тематичен такъв - Пиратско парти.
 в едно заведение на терасата с много Chambao и се получи яко.

Общи условия

Активация на акаунт