Как се справяте с такива хора ?

  • 5 402
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
Избягвам ги.

# 46
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Това, (не)полезно изкопаемо няма да го търпя. Naughty Да си го търпят тези, на които е сърдит и намусен.
 

# 47
  • Мнения: 1 919
Това, (не)полезно изкопаемо няма да го търпя. Naughty Да си го търпят тези, на които е сърдит и намусен.
Изкопаемото най-вероятно и на теб ти е сърдито , но това не му пречи да ти се оплаква от другите.

# 48
  • на село
  • Мнения: 1 028
Имам такива съседи. Вечно криви, вечно някой за нещо им е виновен, вечно недоволни... Изпокараха се с децата и внуците си, и в момента не си говорят, въпреки че живеят в една къща.
Игнорираме ги напълно и вече не им е интересно да се занимават с нас. Според мен, това е решението.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бягам.
На въпроса на Дона - не съм такъв човек, аз съм кретен. Т.е. другата крайност.  Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Познахте - става въпрос за колежка, която 10 часа
на ден стои срещу мен и така двете в една стая -
просто прекрасно  Crazy.
За себе си мога да кажа, че направих всичко възможно
за да имаме нормални отношения, дори при пренасянето
й дадох моя LCD монитор, а аз останах с една стара
кошница. Непрекъснато влизам с усмивка, поздравявам -
на нея тези неща са й супер далечни - да каже " Добър ден",
"Добро утро " ............................................................................
Защо с всички колеги съм в прекрасни отношения, търсят
компанията ми, защото съм много весел и слънчев човек
/ с риск да прозвучи малко нескромно /, а с нея не става и не става.
Забелязвам, че отношението й към другите е подобно.
Контактува нормално с двама, трима души и то ако може
да се нарече нормално.
Аз може тук наистина понякога да изглеждам негативна, но
характерът ми изобщо не е такъв. Просто тук намирам място
да споделя понякога недоволството си от някои неща, които
ме дразнят.

# 51
  • Мнения: 1 895
Не се справям, аз съм такива хора  Flutter

В голяма степен това важи и за мен Laughing Не ме интересува как хората се справят с мен. Когато аз не харесвам някого, свеждам контактите до минимум Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 7 474
И в живота и във форума ги игнорирам  Wink

# 53
  • Мнения: 442
Познахте - става въпрос за колежка,...................

за момент си помислих, че другата ми колежка ти е влязла с акаунта и пуска теми...  Shocked

да, имам такава колежка. от около месец не разговарям с нея и се чувствам прекрасно.

# 54
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Хора вечно недоволни от всички и от всички.
Хора вечно намръщени и гледащи страшно.
Хора на които никога не можеш да угодиш.
Хора завистливи и комплексирани.
Хора необщителни, некултурни - темерути.
Представете си всички изброени "качества"
събрани в една личност.
Как се търпи такова чудо всекидневно ???
Не знам дали може да се нарече "справяне" моето. Имаше една книжка - "Отровните хора" - там си бяха разделени по категории. Не помня точно съветите за всяка категория, но идеята беше, да не разрешиш да те отравят. Като се държиш на прилично разстояние.

Не ми е възможно да общувам социално с подобни хора и не виждам никакъв смисъл. Не виждам смисъл и да ги "отразявам" изобщо. Ако работата го налага (при мен го налага, но краткотрайно), общуването е по работа, без надежди, че моето поведение по някакъв начин ще им подейства. Въпреки, че ако сме ведри и лъчезарни с тях, се понасят по-леко.

Една приятелка на майка ми от весела жена с чувство за хумор постепенно се превърна във вечно мрънкаща, недоволна и оплакваща се досада. Гадно е, защото бяха много близки. Сега се виждат възможно по-рядко. Понякога майка я предупреждава, че може да се видят, ако онази не мрънка - и тя се старае, щото иначе ще си стои сама, ама не успява винаги до края.

Такива хора се сдобиват с нашата енергия, ако се опитваме да ги развеселим, да им угодим и т.н. Лично аз имам по-добри начини да изразходвам енергията си.

# 55
  • Мнения: 1 895
Дона и Мю бяха питали някъде по-нагоре ама не видях някой да обърна внимание.
 Хора, всеки от вас е неприятен, отровен и темерутест на поне един от познатите си. Стига с тези резки деления и категории. За себе си вие може да сте най-милите и лъчезарни хора, но за половинат си колеги да сте сухари. Айде, холан  - няма вариант в който всеки да е скъп и драг на всички останали.

# 56
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Дона и Мю бяха питали някъде по-нагоре ама не видях някой да обърна внимание.
 Хора, всеки от вас е неприятен, отровен и темерутест на поне един от познатите си. Стига с тези резки деления и категории. За себе си вие може да сте най-милите и лъчезарни хора, но за половинат си колеги да сте сухари. Айде, холан  - няма вариант в който всеки да е скъп и драг на всички останали.
За другите не знам, ама за себе си да - аз съм неприятна и отровна отвреме навреме. Понякога се усещам почти веднага и се коригирам, друг път се налага да ми го кажат. Но пред повечето време не съм. Пък и Креми, не е нужно да си мил и драг на всички - достатъчно е да си такъв към тези, които те заобикалят ежедневно.

# 57
  • Мнения: 1 895
достатъчно е да си такъв към тези, които те заобикалят ежедневно.

Ежедневно ме заобикалят всякакви хора - голяма част от тях не са ми никакви. Не държа да правя добро впечатление на всички. А ако и аз не ги харесвам какво правим - обясняваме едни за други какви ужасници сме? 

# 58
  • Мнения: 4 733
 Сблъсквала съм се с такъв тип хора. Опитвала съм се да разчупя ледовете, да ги усмихна, но не би. Честно казано не се чувствам добре в компанията на подобни типове. Способни са да ме тикнат в дупка поне за седмица.

# 59
  • Мнения: 339
Налага ми се да търпя подобен темерут всекидневно в офиса - това е шефът ми. Никога не можеш да го видиш усмихнат, никога не поздравява хората, гледа намръщено и нагрочено, а ако го питаш нещо или не отговаря или след 5 мин ти дава сух отговор. Изобщо -страшно подтискащо въздействие оказва тази личност. Напоследък трудно го изтрайвам, много ме дразни.

Общи условия

Активация на акаунт