Как разбирате, че са започнали зъбите

  • 1 875
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
здравейте , моето момиченце се казва Симона и е на по4ти 9 месеца,голям проблем са ни зъбките.Ние си имаме и батко които е на 8 години,и при двамата избиването на зъбките бе6е проблем .Ни6то не помага  и ве4е незнам какво да правя.

# 16
  • Мнения: 502
Зъби са,няма какво да е,и ние сме така от почти два месеца.Поникнаха две зъбчета отдолу,сега сигурно горните ще пробият,защото милото бебче много се мъчи-не спи,смуче ръчички,дърпа ушички... newsm78

# 17
  • Мнения: 108
 А този Генегигел същия ли е, който има в състава си хиалуронова киселина, защото аз друг не видях? А в показанията не е дадено да облекчава зъбоникненето, само зарастване на рани в устата и подобни неща,  нищо конкретно за бебета.

# 18
  • Мнения: 999
Моята дъщеря е почти на 4м. и от няколко седмици е същата работа с изключение на това че спи през нощта.Ръцете са и постоянно в устата, дори и докато се кърмим. Плюе цицата и си лапва пръстите, дъвче ги много нервно. А като започне да ми опъва зърната направо полудявам от болка. Аз също се чудех дали са зъбите, тъй като с голямата не съм имала никакви проблеми.

# 19
  • Мнения: 12
Май никога нищо не е сигурен признак. Моят син беше на 4 месеца когато започна да се лигави, на 6 венците му бяха побеляли и постоянно гризеше нещо. Първият му зъб обаче изби на 10 месеца, вторият на 11 месеца, а третият едва преди 2 дни т.е на 1 год. и 2 мес.  Wink

# 20
  • Мнения: 753
Според мен също са зъби. То те си растат вътре във венеца, "напредват" и положението е такова. Все нещо расте. При нас са по 4 и има известна почивка. Със зъбоникнене си обяснявам много спокойно разни поведенчески неспокойни черти на моя сладур.

Общи условия

Активация на акаунт