Червило?

  • 6 878
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Макс Фактор  и имам един любим цвят пепел от рози на Импала. Flutter

# 61
  • Мнения: 572
Не робувам на марки. Харесва ми да имам много цветове червила. В момента ползвам 1 на Буржоа и 3-4 на Ейвън. Доволна съм от серията им Glazewear, страхотни цветове и блясък, а също и от червилата-мус.

# 62

препоръчайте ми някой цвят/номер от тези червила. нещо, което да е телесен или прасковен цвят

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам доста и редовно изхвърлям неползвани. Марките са най- различни, защото купувам което ми хареса. Blush Сменям ги според настоенията. Харесвам Лореал и имам няколко, които напоследък редувам.

# 64
  • Мнения: 2 500
Viviken, тези червила на Макс фактор са много хубави.Аз имам с блестящи частици Rose Shimmer № 992 и съм много доволна изключително трайно червило.Не мога да ти кажа точно кой  номер е, но има такъв цвят праскова/apricot/.Погледни го да видиш дали ще те устрои като цвят.

# 65
  • Мнения: 501
Последното ми много добро попадение е на Seventeen, номер 333. Страхотен цвят - телесно бежово  Grinning

# 66
  • Мнения: 630
От известно време използвам само глосчета, в момента на Лореал. Много повече ми харесват, отколкото червило, макар да са по- нетрайни

# 67
  • Мнения: 2 897
В момента любимо ми е едно глосче на Neoderma - безцветно е, с много приятен аромат, стои страхотно както върху червило, така и директно върху устните.

# 68
  • Мнения: 983
Различни нюанси на кафяво на различни марки. Ползвам повече гланцове, но след като прочетох малко темата, май им се вика глосове. Явно съм доста назаднала Embarassed

# 69
  • Мнения: 98
На Golden Rose и Oriflame различни нюанси на кафявото. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт