Червило?

  • 6 886
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 768
Преди няколко дена открих новата ми любов -L'Oréal Color Riche Star Secrets на Aishwarya Rai .
Божествено е!



ето му и рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=vnSFESB8Isw

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
Л`Ореал - много харесвам течните им червила с тампочета /сещате се - въртиш гилзата и червилото излиза през едни миниатюрни дупчици натампончето/ - не се сещам за името на червилото, а е долу в колата и не ми се слиза точно сега  Embarassed За съжаление моят цвят брик вече го няма никъде; доколкото знам, са спрени от внос.
Мейбълийн - червената гилза /суперовлажняващо - и наистина е такова/.
Макс Фактор - имам и течни, и гилзи - прилично съотношени между цена и качество.
Клиник - по-горе има постната картинка на такова, само че моето е в бежово-кафява тоналност. Беше в комплект с пудра /в кутийката на пудрата/. Много ми допадна това червило.
Наскоро пробвах в една аптека ново червило на Л`Ореал /или поне аз си мисля, че е ново/ - стик, но е доста хидратиращо, много ми допадна и като консистенция, и като блясък. Но имам толкова много червила, че ми досвидя да купя още едно без очевидна нужда.

# 32
  • Мнения: 2 401
Имам всякакви цветове, ама наистина всякакви, менкам си ги ежедневно според дрехите и настроението.

# 33
  • Мнения: X
Гланца на Dior kiss, той ми е любимият.

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ползвам различни марки и цветове глосове.
Единственото ми изискване е да не лепне.

# 35
  • Мнения: 660
Обожавам гланцовете,червила не ползвам,но гланцове охооооо
Ползвам на Макс Фактор,Мейбълин в розовата гама,много съм доволна и имат едни бляскави частици..  Peace

# 36
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Вчера реших да изпробвам новите глосове на Мейбълайн - да ви кажа,харесаха ми,сдобих се с един,не са от най-трайните,но то кои ли глосове са трайни Crazy

# 37
  • Мнения: 2 575
И аз напоследък съм само с глосове - влюбих се в Пупа, GlamShine L'Oreal, ArtDeco.....
Но най-големият хит ми е едно поръчано от Ягодката на Хелена Рубинщайн - супер глос, супер цвят и се радвам, че улучих цвета ( вече го няма)Май ще се пристрастя към тази марка специално за устните си  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 880
Това: http://www.dillards.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay … 0174&R=CG-079
Страхотно е!Другото ми любимо е na Avon My Lip Miracle Sequins-Champagne Shimmer-изключително трайно,а и цвета пасва на всичко,

# 39
  • Мнения: 812
Dior Kiss№358

# 40
  • Мнения: 10 691
Maybelline Hydra extreme  Hug Много съм доволна от него, за зимата е страхотно  Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 841
аз ползвам всичките варианти на L`oreal. Доволна съм много.

# 42
  • Мнения: 1 655
 Аз съм на Estee Lauder  - Electric Intense Lip Creme. Харесва ми.

# 43
  • Мнения: X
Нямам определена предпочитана марка, обичам да сменям цветовете, единственото червило,което съм си купувала два пъти е едно на Avon -Iced Coffee,което ми се стори много универсално като цвят и държах да присъства в палитрата ми. Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 672
На Лореал течните! Но по принцип си купувам и "кучи" марки, ако ми хареса цвета ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт