В коя седмица се регистрирахте в ЖК?

  • 3 154
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 116
А защо са изследванията за венерически болести, като така или иначе ти ги правят, когато си правиш медицинско за брак? А правят ли изследвания за съвместимост на родителите?може да са ми малко наивни въпросите, но наистина ми е за първи път и не съм се сблъсквала с това!

Ще си правиш изследване за кръвна група. Ако си + резус фактор, всичко е О.К. Ако си -, тогава се изследва и бащата. Другите изследвания са си задължителни. До колкото разбрах от АГ-то ми, Васермана и СПИН-а имат трайност 6м., така че при всички случаи ще се наложи да ги правиш.
При мен не бяха минали 6 месеца от как правихме изследванията за Весерман и СПИН, т.е. медицинско за брак, и пак ме боцкаха, защото по думите на доктора "не съм била бременна по време на брака и преди това и нямало значение,че са минали по-малко от 4 масеца.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 969
в 10-та и двата пъти

# 77
# 78
  • Мнения: 189
В началото на 5 мес.,но бях ходила един път на частно.

# 79
  • Мнения: 3 376
В 16-17 г.с.,но преди това бях лежала в болница за задържане

# 80
  • Мнения: 13
15 -тогава отидох Simple Smile

# 81
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
с първата бременност някъде към 6 г.с. се регистрирах,а сега в 11 г.с. но предварителния преглед го правих на часно и по-рано

# 82
  • Мнения: 62
17-та седмица. Вече в 4-тия месец се регистрирали бременните. ThinkingДо тогава били жени с гинекологични проблеми  Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 1 020
17-та седмица. Вече в 4-тия месец се регистрирали бременните. ThinkingДо тогава били жени с гинекологични проблеми  Joy


Това ми се струва много странно, явно е нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт