Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 871
  • 820
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 983
Ха- ха, ей момичета стига сте се ядосвали за глупости, нека поне в тази тема не се заяждаме. Аз слагам точка на вашия спор, вие ако искате го продължавайте.

# 766
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Joy Никой с никой не се бие.
Просто някой реши да провокира.
Опитът обаче беше елементарен.

 Peace

# 767
# 768
  • Мнения: 2 005
Като знаем в каква държава живеем само мога да се моля за Михаил  Praynig Praynig Praynig Дано най- после справедливостта възтържестува .  #Cussing out

# 769
  • Мнения: 1 208
Мишо е колега на мъжа ми и доколкото знам има вече събрани в Бургаска област към 100 000 подписа за него  Hug Дано нашата скапана държава прогледне

# 770
  • Мнения: 641
 Weary
Полицейската съпруга е винаги сама,това е най-гадното.Тук някъде прочетох,че полицая и изневярата вървят ръка за ръка.Моля Ви недей те така,че съм бременна и сгодена за полицай и като чета такива работи ми става много гадно.

# 771
Ее, не се шашкай, де! Толкова народ изневерява, но не всички са полицаи, нали?
При нас в затвора, понеже половината сме жени, наблюдавам най-разнообразни връзки, женитби, разводи и странни съжителства, съпътствани с деца. В един момент почти всеки е спал с всеки, пък и с тези нощни дежурства...направо предразполагат тези със слабите ангели. След вечерните смени пък неангажираните отиват да пийнат по едно и ...става тя каквато става. Имаше една колежка, която се влюби в един затворник и по време на една нощна смяна го изкарала от килията и правили секс, за нейно нещастие ги хванали и то в контролната зала. Колежката не само я уволниха, но я и съдят сега - ми че онзи хубавец като нищо можеше да разцъка някои копчета и да пусне събратята си по оръжие.
Но пак да кажа, че всичко си е до човека - имам и много колеги със стабилни семейства и с по няколко деца. Гледат си работата и не се занимават с глупости.

# 772
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Weary
Полицейската съпруга е винаги сама,това е най-гадното.Тук някъде прочетох,че полицая и изневярата вървят ръка за ръка.Моля Ви недей те така,че съм бременна и сгодена за полицай и като чета такива работи ми става много гадно.

Не съм винаги сама hahaha
Искам да ти кажа, че докъто ходех на работа мъжът ми беше по-дълго сам Mr. Green
За изневярата няма да коментирам Naughty когато няма любов и здрав разум се случва hahaha не е само при полицаите Crazy

# 773
  • Мнения: 2 005
Weary
Полицейската съпруга е винаги сама,това е най-гадното.Тук някъде прочетох,че полицая и изневярата вървят ръка за ръка.Моля Ви недей те така,че съм бременна и сгодена за полицай и като чета такива работи ми става много гадно.
Не се натъжавай и не вярвай на глупости , а на съпруга си  newsm10 Разни хора , разни идеали ... Naughty Доверието гради всичко останало , така че имай му доверие , миличка  Peace

# 774
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ее, не се шашкай, де! Толкова народ изневерява, но не всички са полицаи, нали?
При нас в затвора, понеже половината сме жени, наблюдавам най-разнообразни връзки, женитби, разводи и странни съжителства, съпътствани с деца. В един момент почти всеки е спал с всеки, пък и с тези нощни дежурства...направо предразполагат тези със слабите ангели. След вечерните смени пък неангажираните отиват да пийнат по едно и ...става тя каквато става. Имаше една колежка, която се влюби в един затворник и по време на една нощна смяна го изкарала от килията и правили секс, за нейно нещастие ги хванали и то в контролната зала. Колежката не само я уволниха, но я и съдят сега - ми че онзи хубавец като нищо можеше да разцъка някои копчета и да пусне събратята си по оръжие.
Но пак да кажа, че всичко си е до човека - имам и много колеги със стабилни семейства и с по няколко деца. Гледат си работата и не се занимават с глупости.

 Joy Joy
Многото гледане на кино води до нарушения в психическото здраве.
Препоръчвам силно консултация с психолог.

# 775
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Ее, не се шашкай, де! Толкова народ изневерява, но не всички са полицаи, нали?
При нас в затвора, понеже половината сме жени, наблюдавам най-разнообразни връзки, женитби, разводи и странни съжителства, съпътствани с деца. В един момент почти всеки е спал с всеки, пък и с тези нощни дежурства...направо предразполагат тези със слабите ангели. След вечерните смени пък неангажираните отиват да пийнат по едно и ...става тя каквато става. Имаше една колежка, която се влюби в един затворник и по време на една нощна смяна го изкарала от килията и правили секс, за нейно нещастие ги хванали и то в контролната зала. Колежката не само я уволниха, но я и съдят сега - ми че онзи хубавец като нищо можеше да разцъка някои копчета и да пусне събратята си по оръжие.
Но пак да кажа, че всичко си е до човека - имам и много колеги със стабилни семейства и с по няколко деца. Гледат си работата и не се занимават с глупости.
По добре това да го оставим без коментар Laughing

# 776
  • Мнения: 22 437
Weary
Полицейската съпруга е винаги сама,това е най-гадното.Тук някъде прочетох,че полицая и изневярата вървят ръка за ръка.Моля Ви недей те така,че съм бременна и сгодена за полицай и като чета такива работи ми става много гадно.

Не мисля, че е винаги сама, не е чак толкова зле положението. А дали мъжът ти ще е полицай, или с друга професия и ще изневерява, това си е до мъжа и няма нищо общо с професията.

# 777
  • Мнения: 641
Weary
Полицейската съпруга е винаги сама,това е най-гадното.Тук някъде прочетох,че полицая и изневярата вървят ръка за ръка.Моля Ви недей те така,че съм бременна и сгодена за полицай и като чета такива работи ми става много гадно.

Не мисля, че е винаги сама, не е чак толкова зле положението. А дали мъжът ти ще е полицай, или с друга професия и ще изневерява, това си е до мъжа и няма нищо общо с професията.
Това за изневярата е вярно съгласна съм.
Но на мен не ми е особено приятно,като си седим вечер у нас,изведнъж да му звънне телефона и да му кажат тръгвай...това имах предвид като казах,че съм сама.А пък като спя сама заради нощните смени направо полудявам.Но аз знаех с какво се захващам така,че нямам право а се оплаквам.  bouquet

# 778
  • Мнения: 22 437
angelina_an, е в коя част за изневярата е по-точно вярно, че всички мъже полицаи изневеряват ли?
Че то всеки мъж като реши ще изневерява, защо пълните главите на жените със щуротии.

# 779
  • Мнения: 641
angelina_an, е в коя част за изневярата е по-точно вярно, че всички мъже полицаи изневеряват ли?
Че то всеки мъж като реши ще изневерява, защо пълните главите на жените със щуротии.

Ти вече се заяждаш според мен. Написала си ми,че професията не е от значение и той какъвто и да е ако реши де изневери ще го направи.Аз се съгласих и не съм пълнила главата на никого с щуротии,просто споделих,че ми става гадно от тези работи.А това не съм го писала аз,го прочетох някъде тук,съжалявам,че не си ме разбрала.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт