Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 876
  • 820
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 1 841
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=299007

Олекна ми, имало малко справедливост и в България.  smile3501

# 781
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Евала! Най-после да застанат и зад полицаите  Peace
А поповод празника им на 8,11, - нещо се подочува, че май в София към заплатите са дали по 300 лв. Има ли нещо вярно? А дано пак да ни зарадват. newsm78

# 782
  • Мнения: 22 438
А, тук е имало разчистване на спама, браво. )))

Аз да задам един въпрос към полицейските и военни съпруги - ходили ли сте по Нова година на някоя от почивните станции? Изобщо отворени ли са тогава, има ли някаква програма, празнична вечеря и т.н.?

# 783
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕй това е интересен въпрос  Hug Flutter

# 784
  • Мнения: 3
Здравейте,мами,половинки на полицаи!Аз съм новак тук, но ще се радвам да ме приемете във вашите редици,макар самата аз да съм колега на съпрузите ви,т.е. моят съпруг е половинка на полицай  Hug

# 785
  • Мнения: 2 259
Добре дошла.
 Hug

# 786
  • Мнения: 3
Благодаря за посрещането Vali! Надявам се да съм Ви полезна с неща от кухнята! Laughing

# 787
  • Мнения: 990
Ооо Кларита, още една колежка (моя имам предвид, пък и на мъжа ми Mr. Green) !  Hug

# 788
  • Мнения: 3
Ами, подушваме си се ние! Laughing

# 789
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добре дошла Кларита Hug

Момичета, идва празник  bigdance2 Tada  ura dance  Party Time beer beer3 beer2 cheers Drunk Wine Glass smile3517 People Cop People Cop People Cop People Cop Kissing Heart
Ще празнувате ли  Grinning

# 790
  • Мнения: 22 438
Добре дошла на Кларита. )))


teo_71, ами понеже мъдря къде да ходим по празниците, а последно септември ходихме на базата ни в Рибарица и страшно ми хареса се чудех дали по Нова година имат някаква програма и т.н., не че ми е зор за програмата, но дали изобщо работят тогава. )) Ще е много хубаво ако някой може да се включи най-вече с отзиви за някоя станция. Иначе ще карам мъжа ми тези дни да се обади.))

# 791
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момичета, идва празник  bigdance2 Tada  ura dance  Party Time beer beer3 beer2 cheers Drunk Wine Glass smile3517 People Cop People Cop People Cop People Cop Kissing Heart
Ще празнувате ли  Grinning
Ще празнуваме, да. Нашия банкет ще е на 7.11.   party002 Единственото кофти е, че на другия ден съм на работа. Поне милото е нощна и ще може да се наспи. Ей, не дадоха по някой лев за празника значи?!
Добре дошла, Карлита.  Hug
За станциите и на мен ми е интересно. Пишете като разберете нещо. Макар че на НГ половинката е нощна  #Cussing out. Има ли други с моят късмет?
Аз се надявам да вземем карта за зимна почивка. Има ли вече някой, който се е сдобил с такава и за къде?

# 792
  • Мнения: 22 438
Моят мъж миналата Нова година беше дежурен. Сега май му се очертава да е на 1ви януари. Оше е рано за графика, но в скоро време ще започнат да го мислят кой кога. )))

Картите поне при военните ги раздават от един месец вече.

# 793
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Еееее, момичета, надявам се, че празнувате в момента и затова не сте честитили празника на полицията тук в темата.
честит празник на всички полицаи! Да сте живи и здрави и по-малко проблеми в работата!   bouquet

# 794
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Честит празник  bigdance2!
А аз съм на работа, а милото е нощна. Снощи празнувахме с негови колеги у дома. И днес съм Tired
Весело изкарване на всички, които ще празнуват днес! Hug

Общи условия

Активация на акаунт