Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 875
  • 820
  •   1
Отговори
# 795
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички моят съпруг е почти бивш полицай - обмисляме вариант да напусне има предложение за др. работа . Сега умуваме какво да правим тъй като ние живеем в Плевен а работата е в СофияБихте ми помогнали с вашите мнения дали вие бихте се режили да живеете разделени за по 4 дни в името на доста по добър стандарт за детето и нас

# 796
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Честно казано, аз бих се решила да живеем разделени. Едва ли повечето майки ще са съгласни с мен, но това е моето мнение. А и си има и добра страна - като се виждате по-рядко  и няма да си омръзнете  Wink  bouquet

# 797
мерси за отговора мен ме е страх от самотните вечери, но като се замисля че ще бъде на по спокойна работа с пъти по висока заплата, затова имам нужда от мнения

# 798
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен  честит празник на всички от системата.   Моят мъж е полицай  и.....трудно се живее с него. Постоянно се съмнява във всички и във всичко понякога писва но....имам една надежда че полицаите ги пенсионират млади и че тогава нещата ще се променят и ще се живее по спокойно Joy

# 799
  • Мнения: 3
Честит празник и от мен,малко на патерица , ноооо вчера беше ден за реанимация, а и нямах нет.

# 800
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС  Hug
Пожелавам на полицаите, военните, пожарникарите, деловодителите, както и на всички от системата и на техните семейства здраве, щастие, пари, професионални и лични успехи и по-малко работа Hug
А на нас повече почивки, придобивки и свободно време с мъжете ни Mr. Green

# 801
Мъж съм, но татко беше полицай и се пенсионира преди 3-4 години.
Като бях дете той обикновено се прибираше уморен, майка вършеше всичко за вършене в къщи. Беше и в съюза на обучение година или две... тогава си живяхме сами с майка и брат ми. Не знам какво и е било на нея, бях ученик с буйно детство а брат ми постоянно ревеше в детската градина, тъкмо пораствах и ми беше кеф да и надделявам в някои случаи и като го няма татко да ме дисциплинира. А преди той си беше много строг след като порастнахме с брат ми постепенно почна да се либерализира. Още преди да се пенсионира, като заживяхме с брат ми самостоятелно и отделно от тях, почнаха разни необичайни неща - да ходят по разни празненства коктейли ей така на ресторант театър или някъде на екскурзийка в страната. Не, че не е бил винаги внимателен с майка, но някакси като се чуваме по телефона тя все повече почна да ми се хвали  за разни малки случки и моменти дори само, че нещо и е казал от което се вижда колко държи на нея. Като се пенсионира татко отидоха с майка в Париж да я качи на Айфеловата кула щото му е било обещание от когато са били гаджета. Така от тогава някъде 2пъти годишно си правят екскурзии някъде по чужбина. И другата седмица им предстои екскурзийка до Охрид щото за новата година няма да могат, че ще трябва да гледат бебето на брат ми. Не знам дали е лесно ама майка със сигурност не съжалява.
В системата на МВР съм и аз. Затова мнението ми е нескромно и пристрастно. Колегите ми каквито ги познавам от работата са най-истинските мъже в обществото! За съжаление има не малко изключения от това правило... За в семейството не знам как са... повечето като гледам си се чувстват добре.

# 802
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Добре дошъл, DarthMaul!
Радвам се за вашето семейство и сърцето ми се изпълни докато четях поста ти   bouquet.
Вярвам, че повечето от мъжете ни - полицаи, са толкова внимателни и грижовни към семействата си.
И ние към тях, де  Wink

# 803
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Добре дошъл, DarthMaul!
Радвам се за вашето семейство и сърцето ми се изпълни докато четях поста ти   bouquet.
Вярвам, че повечето от мъжете ни - полицаи, са толкова внимателни и грижовни към семействата си.
И ние към тях, де  Wink
Така е  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet

# 804
  • Мнения: 990
Някой, от някъде нещо да е чул за 13 заплата или нещо коледно-новогодишно?  Mr. Green Rolling Eyes

# 805
  • Мнения: 1 208
Някой, от някъде нещо да е чул за 13 заплата или нещо коледно-новогодишно?  Mr. Green Rolling Eyes


Взе ми въпроса от клавиатурата - ама при нас - гранична полиция - засега не се чува.Някой ако знае да казва  Laughing

# 806
  • Мнения: 3
И при нас все още не се е чуло,но щом разбера ще сигнализирам.Към тази заплата имаше някакво леко увеличение,но за какво е така и не разбрах.Дано им се отпусне повече от сърцето за празниците.

# 807
  • Мнения: 1 208
При нас имаше 100лв някъде в повече - и ние не разбрахме за какво ама не връщаме  Laughing

# 808
  • Мнения: 641
Аз чух снощи,че нищо няма да има.

# 809
  • Мнения: 3
OOOO Didicar то и аз не мисля да ги връщам.И при нас са толкова някъде.

Общи условия

Активация на акаунт