дрешки за бебе предварително

  • 6 590
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 593
Всичко за каквото се сетиш до пудрата спирта и евентуално ако потрябва лепенка за пъпче.
Само количката беше останала и сега ме е яд че не я купихме и нея по-рано Peace

# 106
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Още от 6-я месец на бременността ми обикалях магазините и купувах  Whistling

# 107
  • Мнения: 180
На мен всички ми говорят , че не трябвало предварително. Ама аз само чакам да стана 6-7 месец и започвам лудия шопинг.  Laughing Според мен няма нищо лошо в това всичко да е нагласено по отрано.
и аз съм 'за" предварителното обзавеждане и дори вече започнах малко по малко...

# 108
  • София
  • Мнения: 5 079
Естествено, купих всичко и то ме чакаше готово, подредено, изпрано и изгладено. За най - накрая оставих точно козметични продукти, за което съжалявам, че после изпращах половинката и майка ми на почивки да търсят точно това, от което исках.
За в бъдеще (живот и здраве) вече ВСИЧКО ще ми е осигурено предварително.  Peace

# 109
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С бебо - от 5-ия месец на бременността започнах шопинга. До седмия имах всичко (и мебелите му), само количката след раждането.
Сега с бебка започнах от 4-ия месец  Peace

# 110
  • Мнения: 114
И аз започнах отрано пазаруването - така имах много време да се подготвям с радост за бъдещото събитие  Hug
Не робувам на старите вярвания, а и така е много по-лесно, отначало като се появи малкото човече мисля че не е толкова лесно да се обикалят магазини  Flutter

# 111
  • Мнения: 84
И аз започнах отрано пазаруването - така имах много време да се подготвям с радост за бъдещото събитие  Hug
Не робувам на старите вярвания, а и така е много по-лесно, отначало като се появи малкото човече мисля че не е толкова лесно да се обикалят магазини  Flutter
Подкрепям напълно! Peace

# 112
  • Мнения: 1 103
аз предварително се бях  подготвила. Peace

# 113
  • Мнения: 158
Нашият тати е суеверен много /не, че аз не съм , но ми се искаше да си по накупя някои нещица/ и не дава нищо да купим за бебка Sad
А да Ви кажа, мен най-много ме притеснява, че после живот и здраве ще отиде в първия магазин и ще накупи що трябва и що не трябва.... Thinking
Но аз мисля да му направя списък... newsm78
Да купи най-необходимото пък после ще си пазаруваме на воля Hug
Дай Боже всичко да е наред и да сме живи и здрави  baby_neutral

# 114
  • Мнения: 4 784
Не само дрехи - всичко предварително!

# 115
  • Мнения: 1 546
Не само дрехи - всичко предварително!
PeaceСамо корито не бяхме взели и то от мързел.. Blush и чудене...всичко беше готово предварително. Simple Smile

# 116
  • Мнения: 3 695
Да, купих, това е едно много, много приятно занимание!  Laughing

# 117
  • Мнения: 247
Моят термин е края на месец май, но смятам да купя всичко необходимо за бебето предварително. Не вярвам в подобни суеверия, че не е хубаво да се пазарува преди да се е родило. А и след като родя едва ли ще имам сили и енергия да обикалям по магазините и да избирам. 

# 118
  • Мнения: 184
повечето неща купих предварително

# 119
  • Мнения: 1 483
Почти всичко сме купили предварително.Наистина пазаруването се беше превърнало в най-хубавото ми занимание.

Общи условия

Активация на акаунт