колко хора могат да се похвалят от всичко в семейството

  • 3 872
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 731
Наполовина съм .
Имам добър мъж ,който обичам ,две прекрасни деца,здрави сме .Това е .
От другата страна са безпаричието ,връзката с мойте родители се скъса някъде,живеем под наем .Нямам приятелка ,което страшно ми тежи и понякога се чувствам самотна . Confused

# 46
  • Мнения: 1 029
убедена съм че вси4ко няма как да е перфектно,пък кой каквото иска да твърди.Иначе дали сме щастливи, с това (и тези Simple Smile),които имаме е друг въпрос.Аз примерно мога да кажа, че имам страхотно семейство, в което цари мноооого любов и разбирателство, но пък си имаме други проблеми-например нямаме жилище, имаме си финансови затруднения понякога.Това пак са си част от семейните въпроси и понякога колкото и да е перфектно нещо тези битовизми влияят мноооого кофти.Ето защо не знам как да отговоря......

# 47
  • Мнения: 3 830
Ха, тая тема ме подсети за една позната, която непрекъснато хвали мъжа си, децата, свекъра, свекървата и всички роднини до девето коляно.

Те са най най най, а наистина "най" беше, когато я попитаха дали пърдят и дали миришат на пот, когато навън е 38 градуса. Отговорът беше пак позитивен, т.е. те не пърдят, не миришат, абе те са най бе, не разбрахте ли, перфектни са! Гаргата и гарджетата  hahaha Joy

# 48
  • Мнения: 2 751
Никога не мога да се похваля от всичко в тоя живот.
Но това, което имам, ме прави щастлива  Grinning
За това, което нямам, се боря или в краен случай, се примирявам  Wink


# 49
  • Мнения: 625
Аз също съм благодарна на Господ и съдбата за това което имам.Нищо повече не ми трябва.Дано само всички около мен са живи,здрави и щастливи още дългиииии години Hug Praynig

# 50
  • Мнения: 336
и аз
е има мънички, дребнички нещица които не са наред но се радвам че е така, защото пък иначе се почва чудене от моя страна, че виждаш ли много хубаво не е на хубаво
 Joy



присъединявам се Peace

# 51
  • Мнения: 506
9години сме щастливи ,всичко което имаме сме постигнали сами/включително и децата Laughing/ за момента съм доволна,но винаги се стремим към следващата цел,щом сме здрави и щастливи заедно,другото лесно ще постигнем  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 312
Имам всичко, което искам, защото искам това, което имам.

# 53
  • Мнения: 1 477
Всеки човек си обяснява това "всичко" по различен начин.За някои това са материални неща.За други духовни.Аз имам семейство-топлота, любов ,разбиране и сигурност.На мен това ми стига!Имам всичко...

# 54
  • Мнения: 2 757
Мислете си, че може и по-зле да е и тогава ще бъдете доволни и от малкото което имате. В този ред на мисли аз съм от доволните  Peace

# 55
  • Мнения: 84
Аз не бих смяла да се хваля така! Thinking Laughing

# 56
  • Мнения: 489
 Идеални неща няма, а много хубаво не е на хубаво. Да сме живи и здрави, пък каквото дойде:)

# 57
  • Мнения: 4 965
Доволна съм от живота си, но чак от всичко.
Човешкото око е лакомо и винаги иска повече.

Общи условия

Активация на акаунт