Отговори
# 270
  • Мнения: 1 254
добър вечер
няма ви пак за проверката
аз пак преядох..но имах повод, това естествено не е оправдание
сега ми е толкова криво колкото радостно ми беше сутринта
ще пиша като ми мине
лека и поне на сън си позволявайте вкусотии

# 271
  • Мнения: 1 092
Добро утро мили момичета  Heart Eyes
С кафенцето ви пожелавам лек и диетичен ден
                               

# 272
  • Мнения: 636
 Heart Eyes
Благодаря на всички ви за хубавите и мили пожелания! Половината да станат реалност ще съм най-щастливата!  Hug Hug Hug
Мога да пиша много малко, защото в края на седмицата предаваме обект в работата и ми е много натоварено. Много неща има за довършване, просто е една малка лудница. Но не мога да ви оставя толкова дълго без да се появя.
РД-то беше екстра - подобаващо похапване, пийване и тортичка разбира се.  Mr. Green Хубавото е, че тази сутрина кантарчето показа 55,400 кг, което е чудесно. Имам и нова прическа - руси - направо бели кичури и нова подстрижка. Когато мине данданията в офиса, а и у дома - вчера мебелите на Криси дойдоха и до 24 часа сме сглобявали, ще съм по-редовна и снимки на новата ми глава ще ви покажа. Дотогава ще хвърлям по някой поглед, за да не изпусна кой какво.
Лек ден на всички и да не ме забравите!
  bouquet

# 273
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте-  bouquet
Много работа, не мога да смона да седна да ви видя- ooooh!
Аз съм си режимна, ама засега от тренировките съм си дала почивка- Stop
После пак ще се включа, желая ви лек ден- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 274
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет,
минавам на отчет.....-1 тая сутрин, след толкова дълго чакане/2 седмици/ падна и поредната жертва  Mr. Green
чоки- аз също имам такива болки ,получават ми се в период на овулация или при настинка  Hug
миранди- хайде чакаме отчет  Flutter

# 275
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, красавици Hug Нещо съм кисела днес. То и вчера бях де, ама май ще се изперкулясва скоро.

пайпи, благодаря за вкусното кафенце, успешен плодове ден ти желая.

деатке, поздравления за 1 кг!!!! Супер, ще паднат тези гадове мръсни, един по един, ама ще ги разкараш всичките, браво  bouquet

ралче, много работиш, нямаш време от това за тренировки ли?

ане сим, радвам се, че си си изкарала добре на РД-то! Звучиш ми по-ведро вече  bouquet Нямаме търпение да ти видим новият имидж.

Каприсче, ще бъдеш ли диетична днес или да?

# 276
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Предлагам да отложим новата тема с още някой друг ден или чак до неделя ли?!?  newsm78 Какво ще кажете?  Thinking

Днес се теглих и съм качила около 2 кг. Планувам да започна пак няколко дни на плодчета, но ако нещо евентуално не мога ще карам каквото стане...

Весел ден на всички   bouquet

# 277
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Миранди, 2кг нищо не са, ей сега са си заминали Simple Smile Съгласна съм да оставим новата тема за края на седмицата.

# 278
  • Мнения: 1 092
До тук съм супер диетична - 2 чая и кафе  Mr. Green

Миранди ти се появи  Hug и аз съм съгласна за края на седмицата  Peace

Шоки днес по-добре ли си  Thinking

Deata честито   bouquet

# 279
  • Мнения: 1 975
Минавам само набързо, защото нямам грам време Sick

Само ще ви се оплача, че кантара явно ме разлюби и днес и вчера малеееееее 50.9 #Crazy #Crazy #Crazy, но това ядене трябва да избие нанякъде вече Crazy

Ще се опитам да съм режимна и като има с какво да се хваля пак ще се включа  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 092
Дневничета къде сте  Cry нещо започнах много да обикалям около хладилника  Mr. Green дано успея да надвия глада  Praynig Praynig

# 281
  • Мнения: 1 384
Привет, милички   Hug

Купона вчера беше на 6 и се прибрахме чак сутринта  #Silly

Днес изобщо не бях диетична  Embarassed Но утре пак в строя  Whistling

galateia, получаваш една огромна  Hug за оправяне на настроението   bouquet

Chocolata, почини си малко от тренировките, може нещо да си се претоварила  Thinking Дано не е нищо сериозно  Praynig

pipy, стискай зъбки, няма да се даваш ей  Twisted Evil

deata, честито ти минусче   bouquet



# 282
  • Мнения: 6 958
Момичета реших, че все пак ще Ви пусна новата тема УТРЕ - така както съм Ви казала на 1 страница  Peace

# 283
  • Мнения: 1 254
Миранди, както прецениш за темата. Аз лично нямам нищо против и за неделя и без това тогава се тегля и меря. Simple Smile Ако пускаш ме пиши 66кг
Чоки, да режимна бях и днес! но не спортувах имах много работа, че и МЦ ме навести. Ако съм добре утре ще тренирам, но не обещавам
Деата, браво за кг
Пипи, стегни се. Не си заслужава. Помисли за хубавите резултати.
Тиквичка, довечера диско?
Галка, няма страшно сигурно е водичка  Peace
Ралче, браво за режимността. Как е работата?
Ане_сим-честити мебели! Пусни снимки плийз
Скорпи, почна ли вече захранването?
Галатея, надявам се причината за настроението ти да не е от мъжки пол  Hug
Рокси, къде се губиш? С тези диетични сънища сигурно доста добре сваляш кг и см
Водчицееее, ти се стопи с кроса бе душа. Кажи как е доволна ли си, кво що. Може да изнудя мъжлето и аз за такова виж колко празници идват

# 284
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет мацки, къде сте се покрили всичките? Аз тъкмо се прибирам от една дълга разходка с милото, обядвахме на вън, но няма да ви казвам какво, че ще ви потече слюнка от устата Mr. Green Пиша ви набързо и отивам да тренирам, ще ви проверя по-късно пак Naughty

пайпи, мисля че съм по-добре днес, благодаря, след малко ще се юрна да тренирам, дано всичко е наред Praynig Ти успя ли да надвиеш глада все пак?

Галче, не е за притеснение цифрата на кантарчето, вие нали въртите любов с него, 2-3 дни режимна бъди и с кантарът се сдобри Mr. Green

Тиквичке, благодаря! Хубаво си се позабавлявала- радвам се Hug Хайде от утре пак диетична, че ще ти дърпаме ушетата!

Миранди, както решиш мила, щом не ти е проблем Hug

Каприсче, браво Hug Когато ти е по-добре и си по-свободна, тогава потренирай малко, иначе ще си навредиш повече, отколкото да си помогнеш. Все пак очаквам отчет от теб в близките няколко дни Wink

Общи условия

Активация на акаунт