Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 064
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 214
Аз чакам от 4 и от 6, но все още не са си дръпнали парите, а само стоят блокирани  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 178
Здравейте момичета, пожелавам успешна седмица и днес и утре на всички поръчките от 20-ти да пристигнат. Усещам го просто.

Е, хайде и от 19-ти също  Hug

# 17
  • Мнения: 281
Аз си чакам от 30ти,  Praynig надявам се днес да пристигне!

# 18
  • Мнения: 2 122
аз от 21 и от 31, ха дано, миналата седмица две получих, тази още толкова  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 544
Аз от 2-ри чакам и исках да ви питам как се получава поръчката

# 20
  • София
  • Мнения: 1 740
и от мен запис, Чоколина, според мен като пращаш подарък, фактурата идва на твоя адрес, а подаръка там където си посочила newsm78
Аз съм пращала като подарък. На мен ми пристигна уведомително писмо, а не фактура по пощата (не електронната) да ми кажат, че са изпратили нещата, но го няма момичето да ми каже, дали те са получили фактурата.
А иначе чакам от 2-ри и от 5-ти и от 8-ми  Laughing

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 09:22 от 450

# 21
  • Мнения: 337
чакам от 1ви и 6ти
и от 11ти Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 674
И аз да се запиша. Чакам от 24ти и днес мисля да се занеса до Митницата вече. Wink Та после спокойно да продължа да си чакам поръчката от 02.11. Embarassed

# 23
  • Мнения: 120
Да си постна пак въпроса:

Чудя се между двете - http://www.laredoute.fr/vente-parka-grand-froid.aspx?productid=3 … e&pagesize=16   и   http://www.laredoute.fr/vente-parka-longue.aspx?productid=324106030&documentid=346107&categoryid=23110527&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16.    newsm78     Кое от двете е по-дебело, като за зима? А първото дали е вталено?

имам късият вариант на второто и успях да го изпробвам в събота на мокър сняг и студ  Laughing Не се мокри и държи топло, нищо че изглеждах като сумист  Mr. Green
И двете са зимни. Малко разлика в дължината. Второто е с тефлон.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А някой получи ли вече първата парка?

Малко размери ако може.... Докато се наканя и 40 номер свърши.
Сега се чудя дли да не поръчам 38  newsm78, но се притеснявам, че ще са ми къси ръкавите.

На мен от предната поръчка ми извадиха едно комплектче адидас и са ми го завели отново в суиви де моманде като поръчка от 31-ви. То ще е доста леко и би трябвало да дойде по пощата, нали?!?!
Аз им писах по този повод и ме увериха, че щяло да си е на същата цена и ще пристигне както друга поръчка... та сега чакам и от 31-ви

# 25
  • Мнения: 1 263
Помощ! Засилих се да поръчвам това палто: http://www.laredoute.fr/vente-duffle-coat-femme.aspx?productid=3 … e&pagesize=16 Някой поръчвал ли е? Отзиви? Отговаря ли си на номера? Не мога да реша 38 или 40  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 666
Дали има шанс една пухенка тип "прословута" Wink + едно тънко сако + подарък трите чанти да тежат под 2кг?

# 27
  • Мнения: 13 512
чакам от 1ви и 6ти
и от 11ти Mr. Green
тОВА вече звучи несериозно- кой се интересува колко поръчки имаш? Защото не виждам друг смисъл да пишеш, че чакаш от 6ти и 11....
Разбрахме се да  се пише за дати  само, ако закъсняват поръчки, а не да пълним темата със спам" Чакам от 6 ти" "И аз" , " и  аз".

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 207
Записвам се в новата тема.
Да споделя, че платих с карта Euroline  от обновените. Имам едно питане платих с картата на майка ми, трябва тя да потвърди в банката за плащането. Пуснах поръчката от моето име?

# 29
  • Мнения: 1 666
Сега открих на мейла си това, но преводача нещо ми прави номера, та ако някой има идея какво е...

Общи условия

Активация на акаунт