Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 092
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 5 370
Мацки, остана ли някоя да чака поръчка от октомври ? Аз чакам от 26.10  Rolling Eyes...
Чоча, твоята от 27-ми дойде ли?
Моята от 31.10 дойде , видях, че на самия колет пише 14.11, а бележката ми пристигна на 16.11. Сега чакам една от 05.11.
Между другото, сдобих се със страшен поларен суитчър, а якето си го оплаках и псоле продадох, защото съм патка и трябваше да взема един номер по-голямо. Веднага ми го глътнаха, просто, пък и за 20 евро.....
Свекървата също иска да поръчва като моя суитчър, така че днес-утре ще засиля поредната поръчка.

# 1 246
  • Мнения: 2 122
моята от 31.10 я няма  Sad

# 1 247
  • Мнения: 5 370
Провери в пощата, понякога не изпращат навреме известията.
Аз пак съм тук....след мнооого дълго затишие,. увеличих си кредитния лимит ииии...... Party Party
Ако някоя има въпроси, касаещи френския, меткайте на ЛС или на Кю.  bouquet

# 1 248
  • София
  • Мнения: 412
Между другото, сдобих се със страшен поларен суитчър, а якето си го оплаках и псоле продадох, защото съм патка и трябваше да взема един номер по-голямо. Веднага ми го глътнаха, просто, пък и за 20 евро.....
Свекървата също иска да поръчва като моя суитчър, така че днес-утре ще засиля поредната поръчка.
Е, дай да видим страшния суитчър  Grinning
 Peace

# 1 249
  • Мнения: 449
Здравейте, момичета!
Мисля да поръчам ето тези дънки на съпруга ми:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7944438& … ue&ksource=-1
Той носи 33, стандартно, от всички модели и марки. Това по принцип. Мисля от ЛаРедут също да му ги поръчам 33, дали ще са ок?
Тедито, спомням си, беше поръчала на мъжа си един номер по-големи и съжаляваше, други имат ли впечатления конкретно от номерацията на Ливайс?  Hug
А някой поръчвал ли е това, да сподели впечатления?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4984510& … ue&ksource=-1
И тези обувки също мисля да пусна, някой поръчвал ли е, да сподели за номерацията
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8880336& … ue&ksource=-1
Благодаря предварително   bouquet

# 1 250
  • Мнения: 5 370


парка

Харесала съм си и още нещо, опитах да поръчам, не дава знак, че е изчерпано, обаче-не се появява размер??? Това бъг ли е някакъв? newsm78
И не мога да го прибавя респективно.
апропо, парката пак си я поръчвам, с размер по-голяма, защото.....предишната, която е взех 44 размер, ми беше малка и я продадох.

# 1 251
  • София
  • Мнения: 250
Да попитам дали сте си поръчвали от детската номерация за вас!!!И доволни ли сте!!!

# 1 252
  • varna
  • Мнения: 1 012
ara75  bouquet

обират косми и влакна /ако не бъркам/  Peace
тъй, тъй  Simple Smile
ами колко са за тез пари-че никаде не пише-колко бройки са?
Пише, 7.50 евро са 6 топки, а 13 евро са 12 топки. А има ли някой, който ги има, заслужават ли си парите, обират ли наистина власинките от дрехите ?
тенкю  bouquet

# 1 253
Интересува ме , ако някой има размер 102 от това да ми даде размери
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6386288& … ue&ksource=-1
  bouquet
Аз взех такъв на сина ми,но е в кумата ми че ще му го подарява на коледа.Според мен си отговаря на размера,моя син е на 2 годинки и му е доста голямо,някъде за 3,5-4 годинки го дават,аз го взех намален за 20,50 евро гледам че сега е 30,75

# 1 254
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
Да попитам дали сте си поръчвали от детската номерация за вас!!!И доволни ли сте!!!
тази седмица чакам тезиитези 40 номер от детската номерация са и ще дам отзиви

# 1 255
  • Мнения: 1 655


парка

Харесала съм си и още нещо, опитах да поръчам, не дава знак, че е изчерпано, обаче-не се появява размер??? Това бъг ли е някакъв? newsm78
И не мога да го прибавя респективно.
апропо, парката пак си я поръчвам, с размер по-голяма, защото.....предишната, която е взех 44 размер, ми беше малка и я продадох.
При мен става. Излиза номер и цвят. Дори сложих в кошницата за проба.

# 1 256
  • varna
  • Мнения: 1 012
Да попитам дали сте си поръчвали от детската номерация за вас!!!И доволни ли сте!!!
аз не съм поръчвала ,но съм чела че други девойки от форума си бяха поръчали и писаха че са доволни-явно са си улучели размерите Peace

# 1 257
  • varna
  • Мнения: 1 012


парка

Харесала съм си и още нещо, опитах да поръчам, не дава знак, че е изчерпано, обаче-не се появява размер??? Това бъг ли е някакъв? newsm78
И не мога да го прибавя респективно.
апропо, парката пак си я поръчвам, с размер по-голяма, защото.....предишната, която е взех 44 размер, ми беше малка и я прод

При мен става. Излиза номер и цвят. Дори сложих в кошницата за проба.
и при мен става-даже размер 38 има и в 2 цвята-по 25евро

# 1 258
  • София
  • Мнения: 529
Уф, на сумати неща като кликна да разглеждам все чорапи ми се показват #Cussing out
Нещо се побърка пак сайта явно

А вчера се засилих да търся коледните формите за печене (елха беше едната със сигурност) и не ги намерих... Аз ли нещо се оплетох или ги няма вече?

# 1 259
  • Мнения: 1 666
Да попитам дали сте си поръчвали от детската номерация за вас!!!И доволни ли сте!!!

Поръчвала съм за мъжа ми блузи от детска номерация 180 - отговарят на L приблизително.
На мен съм вземала от евтините маратонки.

Общи условия

Активация на акаунт