**СОФИЯ** Първа Ла Лече Лига среща - 17 ноември, 11 ч.**

  • 1 928
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 242
Честито на София за ЛЛЛ срещите!
Някой ще снима ли статията в списание Едно да я видим и ние, и всъщност то само в Сф ли се разпространява?

# 31
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Списанието се разпространява из цялата страна, със сигурност ще го има и при теб - началото на месеца се огледай по реповете Grinning

# 32
  • Мнения: 3 092
Аз имах гости в събота , но много искам да дойда другия път.Мами от Стрелбище , обадете се . за да се организираме заедно. Hug

# 33
  • Мнения: 3 091
Бу, честно казано - сега виждам, че е имало среща в 11 часа. Вечерта не ходих на купона, защото мъж ми има РД, ама през деня можеше да дойда... овца съм си, блондинка!

следващият път бих искала да дойда със сигурност! дано да се огласи по-нашироко из форума

# 34
  • Мнения: 35 973
На 15. декември ще е следващата среща - чакаме ви Heart Eyes

ще посетим ли по кърмачески Коледния благотворителен базар  Flutter

# 35
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На мен точно това ми е замисъла - след срещата да се отнесем към базара вкупом Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 12 236
  Супер, този път и аз съм там  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 401
На мен точно това ми е замисъла - след срещата да се отнесем към базара вкупом Heart Eyes

Супер! Дано компанията ни да предизвика интерес у хората и да тръгнат след нас да проверят какво става!  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 369
ехх как съм пропуснала тази тема!!!
много се радвам че вече и в софия има срещи!

до скоро!!!

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
На мен точно това ми е замисъла - след срещата да се отнесем към базара вкупом Heart Eyes

О! Кой каза пазаруване? Ще дойда, ще дойда! Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 1 252
Много ме е яд, защото ми изместиха Коледния купон за децата на служителите във фирмата на мъжа ми за 17-ти от 11 часа. Няма как да ги оставя двамата да купонясват, а аз да се присъединя към вас  Cry Дано поне за следващата среща да успея да дойда, че то дойде време да се отбиваме...

# 41
  • Мнения: X
Много ме е яд, защото ми изместиха Коледния купон за децата на служителите във фирмата на мъжа ми за 17-ти от 11 часа. Няма как да ги оставя двамата да купонясват, а аз да се присъединя към вас  Cry

ra4e, може би бъркаш месеците, мила.
Срещата на 17 ноември от 11 ч., която се обсъжда тук, се състоя миналия месец. Mr. Green
Следващата, доколкото разбрах, е на 15 декември.
Така, че може би ще успееш да присъстваш.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 08:25 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт