кажете нещо ефикасно за съществуващи стрии

  • 6 399
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
Мустела...

# 31
  • Мнения: 189
Повече инфо за Мустела може ли, моля. Пълен лаик съм по отношение на тези продукти.

# 32
  • Мнения: 589
Гел на Елансил. Има ефект, дори и при вятърничави особи като мен  Whistling

# 33
  • Мнения: 1 745
Да кажа за това с мас и невен-НЕ ПОМАГА!Аз още като бях в 4-5 месец и не бях започнала да качвам ми се нацепи задника,а сега слад раждането-цици,бедра,бе ужас някаквъв.Та се мажех с разни мазила,между които и това с мас и невен (намерих ги в хладилника,свеки го е бъркала и помага за рани,т.е.заздравяват по-бързо ) -никакъв ефект,дори не спря появата на нови...А качих "само" 16 кг... Sad

# 34
Да кажа за това с мас и невен-НЕ ПОМАГА!


 newsm45 newsm45 newsm45

# 35
  • Мнения: 916
Според мен пак зависи от самата кожа..защото едно момиче беше казало, че дори акнето й изчезнало от крема.

# 36
  • Мнения: 132
Аз измазах 2 кутии от ампулите на Лиерак. И след това продължих с концентрата на Галеник - Елансил. Има ефект, мисля че е по-скоро от втория крем. Какъвто и да е крема много важно е да се втрива и масажира мястото продължително. Аз в началото мацвах набързо ампулата и готово. Сега масажирам упорито и виждам резултат.  Grinning

А този крем със свинската мас (запържена) как мирише само.... Sick Заради това не можах да го ползвам.

# 37
  • Мнения: 421
През цялата бременност се мазах с Мустела. Въпреки,че напълнях много малко (9кг) имам по 2 стрии отстрани на бедрата. Вярно е,че отначало обръщах внимание предимно на корема (за мазането говоря) и ... брдрата ги позаябравях и сигурно в това ми беше грешката. На корема нямам нито една,въпреки огромното разпъване  Laughing
Сега се мажа със серума портив новопоявили се стрии (всъщност с него си третирам стриите откакто се появиха в 5-6-ти месец) и ...май има някакъв ефект,но не мога да кажа,че е фрапантен.Ще продължавам с него докато го свърша и ако не са се позаличили,ще взема тоя "вълшебен" крем,ако ще да струва и 500$  Laughing Важното е стрии да няма  Peace

# 38
  • Мнения: 385
Мазала съм се с Мустела и не ми помогна. Кожен лекар ми каза, че единственото, което помага е пластична операция Tired. Ще следя темата. Дано междувременно да се появи ефикасно мазило за този проблем, но не съм оптимист за съжаление.
И на мен ми казаха същото,но не кожен лекар, а масажист.

# 39
Верно помагал тоя крем от Ягодката...

може ли малко повече инфо за това, че идея си нямам какво точно е, newsm78 в смисъл ягодка е името му или това е част от състава му ... Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 7 800
Верно помагал тоя крем от Ягодката...

може ли малко повече инфо за това, че идея си нямам какво точно е, newsm78 в смисъл ягодка е името му или това е част от състава му ... Hug

power_girl , Ягодка е сайт, от който се поръчва козметика - http://oth.strawberrynet.com/main.aspx?region=OTHERS

Копирам инфо за крема против стрии от другате тема.

Въпросното мазило е StriVectin - SD на Klein Becker. Има страхотни отзиви за този крем с видими резултати. Поръчах си го от Ягодка, в момента няма малки разфасовки, иначе са около 60 $, а големите - 133 $.


# 41
  • Мнения: 121
Мустела

# 42
Иля, благодарско  Peace
другата седмица ще го поръчам и после ще докладвам  Flutter

# 43
  • София
  • Мнения: 606
Аз ползвам крема против стрии на Biotherm , много съм доволна. Качих 28 кг по време на бремеността и нямам стрии за сега.

# 44
  • Мнения: 757
нищо не помага пробвала съм всичко на пазара.

Общи условия

Активация на акаунт