Използвате ли предпазни колани, когато сте на път?

  • 5 408
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 426
когато карам слагам и ако се возя на дълъг път иначе не

# 106
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Още щом взех книжа в далечната 1995 - слагам колан задължително. Изключение ми правят двете бременности (а за тези близо 18 месеца само веднъж ме спряха Blush да ме питат защо не съм с колан, но при вида на корема - любезно ми пожелаха приятно пътуване).

Преди десетина години са ме спирали, виждайки ме с колан, за да проверят, че съм им изглеждала подозрителна!  Mr. Green ЧЕСТНО!

# 107
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Да, винаги.

# 108
  • Мнения: 1 283
Слагам без да се замисля, правя го механично.Вече е навик.
Племенникът ми тази пролет загина при ПТП- на 25 години.Полицаят е казал че ако е бил без колана щял да изхвърчи през колата и да се спаси -евентуално.Момичето до него е било без колан, изхвърчало е през предния прозорец и сега е живо.СЪДБА! smile3518

# 109
  • Мнения: 2 386
Pepika, съжалявам за загубата ти, особено по този начин..


Иначе.. Брех, брех! Аз толкова шофьори с колани по целия път София- Бургас не съм срещала, колкото се разписаха тук от вчера насам.. И после само Лиска била образцова..

# 110
  • Мнения: 1 149
Задължително, независимо къде съм седнала и къде отивам. Навик ми е, не се замислям.
И аз  така

# 111
  • Мнения: 11 017
Когато съм на предните седалки, винаги слагам колан, независимо от разстоянието.

# 112
  • Мнения: 1 045
колко си висока, 2 метра?

искаш да кажеш 3  Simple Smile (половинката ми е близо 2 и няма ожулена ключица от колана).

Винаги  слагам.
И сигурно тежи 100 кг  Mr. Green Аз съм почти 180 и си ходя ожулена защото Слагам колан  Whistling

# 113
  • Мнения: 1 312
Не ми пречи и ми е навик.
Слагам го механично без да се замислям дори.
Дори и когато отивам да преместя колата от "пред блока" до "зад блока".

# 114
  • Мнения: 2 381
колко си висока, 2 метра?

искаш да кажеш 3  Simple Smile (половинката ми е близо 2 и няма ожулена ключица от колана).

Винаги  слагам.
И сигурно тежи 100 кг  Mr. Green Аз съм почти 180 и си ходя ожулена защото Слагам колан  Whistling

фин младеж е. Не минава 90  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 6 472
176 см, винаги слагам колан, нямам нищо прежулено. Въпрос на навик.

# 116
  • Мнения: 142
176 см, винаги слагам колан, нямам нищо прежулено. Въпрос на навик.

и аз така  Peace

# 117
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Слагам винаги. И мен лятото ми жули (просто ми е чувствителна кожата) и ми пристяга на корема, нито съм 1.80м, нито съм 100кг и все си го придръпвам...

# 118
  • Мнения: 125
 Задължително слагам колан, дори на много къси разстояния. Другото за мен си е чисто самоубийство.

# 119

Общи условия

Активация на акаунт