Ноември ни обгръща в бяло и сиво по немските полета 52

  • 12 847
  • 320
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 911
нет, риен, няма бюро. Освен ти да бухнеш и тя да си пътува с електронен билет.

# 301
  • Мнения: 1 636
Риен,267? беz влак устройват ли те? С вклÜчени такси.Точно zададените дати от СОФ до ФРА и обратно,реzервацията е на БГ в БГ.

# 302
  • Мнения: 1 610
Къде ги гледаш тези цени е въпроса и с коя компания? Тя засега е с България Еър и чрез офис на посока.ком

# 303
# 304
  • Мнения: 7 605
Риен, много мило, оба4е аz съм уж на диета и не ям сладко  ooooh!  Ще ми раzвалиШ дисциплината  Laughing

Еър Берлин летят от на4алото на м. май, няколко пъти седми4но, май 2 от Къолн и 3 от Дюселдорф, има раzписание в страницата йм.
От Франкфурт Ще летят само БГ 4артъри. Питах zа полети с Еър Виа, 4е са по малкото zло, zа края на август (не е ваканция) и освен 4е ми каzаха 700? zа двамата и едно дете, имат фантасти4ни 4асове, кацане в 3 преz ноЩта и тем подобни  ooooh!  Еър Берлин не само 4е иzлиzат по евтини (малко), но имат и по нормални 4асове. Та сигурно пак Ще летим от Райнланд, или с редовен полет преz Виена.
Мамун, имат ли неЩо като Комфорт Клас?

А раzбрахте ли zа Велик Ден 2008? Тук е на 23.3. а в БГ на 27.4.  ooooh!  Та се 4удим кога да пътуваме.....

# 305
  • Мнения: 1 242
Е как, бре, мацки!
Казах и още как. Wink
Мистичната като търсеше билети. Но не сте прочели.
Да, нали Еър Берлин купи ЛТУ. Полетите се изпълняват от ЛТУ, но само през сезона от май до октомври.
В момента, в който има нещо ново, първи вие ще научите. Peace

Татяна, по принцип има Комфорт клас. Не знам само дали ще засяга тези полети.

# 306
  • Мнения: 7 605
Хм, Мамунке, в сайта пиШе флугнуммер на АБ, не на ЛТУ  newsm78  Ако е с ЛТУ, няма да пътувам  Crossing Arms

# 307
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Салам торта - за първи път в живота си чувам от вас  newsm78 много гнусничко ми звучи  newsm78

Аз сладко не обичам, почти не ям/само сладолед/, и не правя сладки неща /не мога - но няма и да се уча/ Crossing Arms Дайте за някой соленичко мезенце да се разговорим  Wink

Еър Берлин от Дюсселдорф дали има до Варна newsm78, те май преди нямаха полети до Бг или се бъркам нещо?

  bouquet

# 308
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Аз сладко не обичам, почти не ям/само сладолед/, и не правя сладки неща /не мога - но няма и да се уча/ Crossing Arms Дайте за някой соленичко мезенце да се разговорим  Wink

и аз не ям много сладко, ама моя лакомдол все иска кухен, мама все му правила Twisted Evil

имам въпрос newsm78
колко струва почистване на зъбен камък? касата май не го поема. в момента съм приватферзихерт ooooh!
и не мога да си намеря свестен зъболекар ooooh!

предишният, дето ми вади мъдреците, добре ги извади, ама ми слагаше някакво подобие на бяла пломба Crossing Arms
а и ми е далечко.

# 309
  • Мнения: 7 605
Еър Берлин от Дюсселдорф дали има до Варна newsm78,

Има, има  Sunglasses  Но то нали има и полети от Дюселдорф до София? (с Луфтханzа)

# 310
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Еър Берлин от Дюсселдорф дали има до Варна newsm78,

Има, има  Sunglasses  Но то нали има и полети от Дюселдорф до София? (с Луфтханzа)

Ние до сега само с Луфтханза пътувахме /ползваме някакви намаления заради работата на мъжа ми, някакви точки събира, не го знам какво прави там..../, но вече започват да се уливат с цените....в сравнение с ДжърманУингс - 2 и 3 пъти по ефтини излизат ooooh!

# 311
  • Мнения: 7 605
имам въпрос newsm78
колко струва почистване на зъбен камък? касата май не го поема. в момента съм приватферзихерт ooooh!
и не мога да си намеря свестен зъболекар ooooh!

Пресен опит. На мъжът ми му по4истиха zъбен камък, направиха и проф. цанрайнигунг и рентген, 270 ?.

# 312
  • Мнения: 3 521
Я някой да каже едно заглавие за нова тема!

# 313
  • Мнения: 11 326
Аси, ти си за бой! Беше си в България и не я свърши тази работа там за жълти стотинки! Naughty

Сърфи, главата ми е празна! Embarassed

# 314
  • Мнения: 7 605
Bei uns in Deutschland geht es rund, ob mit Salamitorte oder Kalter Hund!

(много тъпо, но това ми хрумна)

Общи условия

Активация на акаунт