Млада мацка - дърт и богат чичко

  • 7 680
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 941
Имах една позната, която се омъжи за един по-възрастен от баща й. Червив от пари. Твърдеше, че го обича и бил страшно умен. Това я привлякло. Питам се, ако този дъртак беше професор от БАН с протъркан шлифер и трабантче, дали пак щеше да е толкова привлечена!?

# 106
  • Мнения: 514
здравейте и моят случай е сходен съпругат ми е по голям от мен с 13 години и по малък от вторият ми баща с 3 и половина год.не е богат чичко за да казва някой че затова сам с него просто се случи и сега имаме прекрасна дъщеричка и се чуствам много по добре с него отколкото с някой пиклю дето се чуди къде да хойка  Naughty Laughingмного си го обичам и не надявам всеки човек да може да намери до себе си човек и да няма предрасъдаци относно годините!сигурно има и такива мацки дето са заради парите но то рано или късно се разбира!  love001

# 107
  • Мнения: 359
Ауууу голям срам,млада мацка с дърт чичко,отвратително,че и богат на всичкото отгоре(това директно го прави дебел,плешив),така де колко възмутително.Виж, поне беден да беше, вече щеще има ,ако не ода,то поне две стихчета или вдъхновение за нов любовен роман с епилог:и накрая забогатя ,отслабна,присъди си коса и така нататък.  
Добре,че се омъжих за млад,красив и богат мъж,иначе все още щях да съм влюбена в Роберт Де Ниро и Адриано Челентано,дъртаците му с дъртаци.Ама пак не е добре.Провинциалистка съм ,а пък си позволявам такова нещо ,ей голяма наглост съм.Само не разбрах тези дебелите,плешивите са отврати само защото са богати или ,ако бяха собствените ни съпрузи,бащи,братя или приятели щяха да са ъъъъъ лекичко закръглени и с по рядка косичка.Как за бързо вкарахте дебел и плешив като отрицателна терминология.Я да излезе напред някоя съфорумка с дебел и плешив мъж ,да каже как си позволява да живее с такъв и защо все още не го е зарязала

# 108
  • Мнения: 9 865
Dembi, ти си млад, красив и ръчкан с мангизи, нали?!

# 109
  • Мнения: 2 161
Демби е млад,богат,умен и красив,здрав,богат,но много талантлив.

# 110
  • Мнения: 192

Млад съм по душа, умен, здрав и талантлив.
Богатството е относително, смятам се за духовно богат.

Всъщност що решихте че дъртия богат чичко е дебел и плешив?

Оня който визирах беше със спортна фигура, леко плешив...и доста младеещ.

Все си мисля че мястото му не беше при тая фръцла, на 50 да дундурка бебе.. при положение че си има 2 деца на по около 20 години...

# 111
  • Мнения: 17 409
Демби, важното е деца да се раждат Mr. Green

# 112
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не.
Чудя се за какво са и на тая мацка кинти, като няма най-важното- любов. С кого споделя радостите си? Thinking

И покрай мен няма такива.

И аз това се чудя...

# 113
  • София
  • Мнения: 426
това е нещото което най-много ме отвръщава как не ги е гнус тия момичета от тия старчоци да са стях само заради едните пари

# 114
  • Мнения: 1 426
мацката се забаблява с кинтите, а чичкото се забавлява с мацката и си плаща, просто е
а мацката е млада, защото никоя друга няма да му върже, свестните набори са заети, и минават на агнешко дето още е глупавичко и наивничко и си мисли, че всичко къде хвърчи се яде. С две дупи по принуда е с млада. Така че големите приказки на тия екземпляри, че забили млада мацка са въздух под-налягане, просто нямат избор.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 21:49 от 3m

# 115
  • София
  • Мнения: 399
Само не разбрах тези дебелите,плешивите са отврати само защото са богати или ,ако бяха собствените ни съпрузи,бащи,братя или приятели щяха да са ъъъъъ лекичко закръглени и с по рядка косичка.Как за бързо вкарахте дебел и плешив като отрицателна терминология.Я да излезе напред някоя съфорумка с дебел и плешив мъж ,да каже как си позволява да живее с такъв и защо все още не го е зарязала
Когато е станал такъв с течение на възрастта, естествено че няма да го зареже, нали и тя не е недокосната от времето. Но е малко съмнително, ако е такъв в момента на запознанството им да я тресне луда любов.

# 116
  • София
  • Мнения: 399
Така мисля и аз.Откъде тръгна този мит,че богатите,истински богатите се женят за красиви и млади,но глупави провинциалистки?Може да ги изчукват за един парфюм и чифт ботуши,но чак женитби...[/b]

 Peace PeaceЕстествено ,че само ще ги праснат и ще им бият шута... hahaha Joy
Не е много сигурно, един от шефовете ни праска вече 6год и все още не я е зарязал.

# 117
  • Мнения: 677
Тя, любовта, като дойде, не пита на колко си и колко имаш.

# 118
  • Мнения: 14 133
Всеки живее живота си, както го разбира. Аз не бих живяла с мъж на годините на баща ми.

# 119
  • Мнения: X
Ее,какво се възмущавате толкоз, важното все пак е да е с добра душа.
Имам една позната,която много искаше да ходи с богати дебели чичковци,ама в крайна сметка се оказа,че чичкото не е толкова богат,нито толкова щедър,но иначе лъже повече от дърта циганка-гледачка и вършее повече от разгонено магаре.Ама тя пак си е с него,та освен да има добра "душа",не виждам какво друго може да ги свързва Hug Wink

Общи условия

Активация на акаунт