Млада мацка - дърт и богат чичко

  • 7 689
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 167
Хайде Тремелски, паднА ти реномето  Laughing

За мен перверзната разлика започва над вързрастта на изгората на Ан Никол Смит или Роси Новева, т.е 80-90 години. Границата ми на поносимост е някъде към тази при Чаплин- Уна.


Един мъж на 50-55 години може да е всичко друго, но не и мазен чичка.
Представям си м-р Биг от 'Секса  и града'. Със сигурност този мъж няма да избере Пенка от населено място Х за своя млада любовница. Вие как мислите?

# 91
  • Мнения: 2 161
Хайде Тремелски, паднА ти реномето  Laughing

Представям си м-р Биг от 'Секса  и града'. Със сигурност този мъж няма да избере Пенка от населено място Х за своя млада любовница. Вие как мислите?
Така мисля и аз.Откъде тръгна този мит,че богатите,истински богатите се женят за красиви и млади,но глупави провинциалистки?Може да ги изчукват за един парфюм и чифт ботуши,но чак женитби...

# 92
  • Мнения: 6 167
.Откъде тръгна този мит,че богатите,истински богатите се женят за красиви и млади,но глупави провинциалистки?
[/quote]

От комплексите на бедните мъже?

# 93
  • София
  • Мнения: 228
Не разбрах само защо слагате всички мъже около 50 под общ знаменател - плешиви, дебели... newsm78 Има страхотни мъже на тази възраст и не е никак трудно да се влюбиш в такъв. Не е нужно да си глупава материалистка от провинцията. Винаги съм харесвала по възрастните мъже. Сигурно за това се омъжих за мъж по-голям от мен с 11 години. Имам непоносимост към засукани 20 и нещо годишни "тарикати".
Та хора различни, предпочитания различни... никога не съдя никого.

# 94
  • Мнения: 2 161
Не разбрах само защо слагате всички мъже около 50 под общ знаменател
Защото ако не дай боже са и богати,по-лесно се преглъщат от другите.

# 95
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 А парите от кога са порок?

# 96
  • Мнения: 3 715
Вече се чувствам като в латино сериал. Баща ми като е с 8 години по-млад от баба ми и е доста по-възрастен от майка ми, малееее, какво мнение ще имам сега за мама като се е омъжила за по-възрастен, пък и с добра заплата  smile3514. Как ще живея с тази мисъл сега newsm45

# 97
  • София
  • Мнения: 625
Въпрос на личен избор Peace

# 98
  • Мнения: 1 559
Така мисля и аз.Откъде тръгна този мит,че богатите,истински богатите се женят за красиви и млади,но глупави провинциалистки?Може да ги изчукват за един парфюм и чифт ботуши,но чак женитби...[/b]

 Peace PeaceЕстествено ,че само ще ги праснат и ще им бият шута... hahaha Joy

# 99
  • Мнения: 1 559
Вече се чувствам като в латино сериал. Баща ми като е с 8 години по-млад от баба ми и е доста по-възрастен от майка ми, малееее, какво мнение ще имам сега за мама като се е омъжила за по-възрастен, пък и с добра заплата  smile3514. Как ще живея с тази мисъл сега newsm45


 Laughingне си едиснтвената Joy.Моят втори баща е с 3 години по -малък от съпругът ми Whistling,а съпругът ми е с 8 по малък от майка ми Whistling Whistling.Когато мъжът ми е ходил на дискотека и е чукал мацките Crazy,аз съм ходела права под масата още... Laughing
Аз лично не харесвам мъже на моята възраст Sick,нямам кво да си говоря с тях...обичам малко по големите от мен Wink.И мъжът ми в никакъв случай не е мазен,дебел и плешив(е все още е на 40 bowuu)

# 100
  • по света
  • Мнения: 1 587

[/quote]
Аз лично не харесвам мъже на моята възраст Sick,нямам кво да си говоря с тях...обичам малко по големите от мен Wink.И мъжът ми в никакъв случай не е мазен,дебел и плешив(е все още е на 40 bowuu)
[/quote]
Моят също Stop

# 101
  • Мнения: 2 161
Ако мъжете ви не са богати,няма смисъл да казвате колко добре изглеждат.Само богатите са дебели.Нямат време за фитнес и за изсмукване.

# 102
  • Мнения: 13 512
Ако мъжете ви не са богати,няма смисъл да казвате колко добре изглеждат.Само богатите са дебели.Нямат време за фитнес и за изсмукване.
хахаха..имам една позната, която все вика: Абе как може да е толкова слаб тоя моя мъж....ами не му отива! Един богат  мъж трябва да има шкембе, то е признак на благополучие Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 3 897
Ако мъжете ви не са богати,няма смисъл да казвате колко добре изглеждат.Само богатите са дебели.Нямат време за фитнес и за изсмукване.

Да, но мъжете, които не са богати, но пък са дебели, изобщо не се превръщат в тема за дискусия, не са интересни за никого.

# 104
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
познавам една такава която наскоро роди от дъртия чичко


Познавам доста  такива мацки ! Ами какво да кажем......живота си е техен , нека си го живеят както намерят за добре !

Общи условия

Активация на акаунт