Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 353
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Може също фенерче,ножче,малка метална бутилка за уиски.

# 31
  • Мнения: 4 371
Ще му подаря фабрика за бира, ама друг път.

# 32
  • Мнения: 7 947
Аз пък на половинката съм решила да взема пижама и халат - комплект, та да се чувства истински мъж вкъщи, хаха!
На малчо - детски фотьоил с масичка, преди 2 седмици ги видях и направо се влюбих!
На майка - крем за околоочния контур на Виши, тя все не й се дават толкова пари а много го е харесала!
На брат ми - труден въпрос, на 19 год е и просто не знам...
На всички останали роднини - по някой сувенир с коледен привкус! Laughing

# 33
  • Мнения: 90
Нищо, подарявам само на детето.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
В Ларедут гледах една USB подгревалка за кафе, или нещо такова. Пак USB странна джаджа  Simple SmileНа всички баби и дядовци - семейна снимка на мен, мъж и дете с коледни мотиви.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 799
Както всяка Коледа - пуловер, защото иначе не се сеща да си купи нови. Laughing

# 36
  • Мнения: 24 467
Ще си подарим нов фотоапарат и нов компютър.  Laughing За да считаме, че сме персонално удовлетворени можем да се споразумеем, че едното е подарено на мен, а другото- на съпруга ми.

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Измислих,вече подаръците и на децата и на половинка и на мен,естествено. Mr. Green
Но тъй като темата е за това какъв подарък,ще подарим на половинката,ще карам по същество.

Ще му подаря GSM Неговият окончателно издава багажа,ама той,човека от мен,не успя да се вреди да си купи,нов,защото аз се оборудвах първо. Rolling EyesТа сега ще му върна жеста със нов телефон.Със сигурност ще се зарадва страшно много,а радоста ще му е пълна,ако е и марка "Сименс"защото,той е почитател на тази марка телефони. Laughing

# 38
  • Мнения: 337
Ще му подаря парфюм. Той ще си избира

# 39
  • Мнения: 7 114
Карта за WoW.  Mr. Green
За всички празници ще получава този подарък.   Crossing Arms
Евентуално, ако цвъкнат подобренията по играта, може и тях да получи.  Laughing

Родителите получават общи подаръци за улеснения в бита.

А аз ще получавам подаръците, но умножени по две.
Даже и сама ще си подаря нещо. Още не съм решила обаче какво да бъде.

# 40
  • Мнения: 5 539
Ох, писна ми вече. То мине се, не мине и пак дошла Коледа ooooh! Че мисли, премисляй на кой какво ще му хареса, кой от какво има нужда. И накрая вземеш нещо, колкото да не е без хич, защото няма какво да се лъжем - всичко си имаме, презадоволени сме и вещите вече не ни радват толкова. Голям подарък е да купиш на любимия шестия пореден парфюм или 12-ия пуловер, няма що. Tired
Да не говорим, че къщата вече прелива от вещи, сувенири, дрехи, играчки и всевъзможни джаджи, защото то нали не е само Коледата, ами и именни дни, рожденни дни, пък и шопингът върви целогодишно.
Така че тази година не мисля да му подарявам нищо Crossing Arms Ако той си набележи нещо, добре. Също важи и обратното.
Виж, децата са друга работа - за тях си струват усилията.

# 41
  • Мнения: 210
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...

# 42
  • Мнения: 397

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry


Има в ловно рибарските магазини. Скоро ходих в един и ми направи впечатление точно такъв комплект за излет. Много беше красив и практичен разбира се. Струваше около 100 лева.

# 43
  • Мнения: 6 167
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...

Идея за негов подарък не мога да ти дам, но ти искай Фурла  Peace

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
В издирване на идеалния подарък съм и аз. Но по-тежка ми е задачата с малката. То имен ден, то рожден, Коледа и на новогодишната нощ се подготвяме........

*****************

може едно такова да му подаря за студените зимни дни - шушонче

това шушонче жтначало не можах да загрея какво е, след това го оприличих на нещо, но дано да не ми е много мръсно подсъзнанието. Това ли е, за което го помислих? Ако да, много е оригинално.

Ще ви се карам-свеки снове зад гърба ми и попита какво е това ,а аз помислих че е дрешка за бебе и досега разучавахме модела... Joy Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт