Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 349
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Е все пак темата беше за подарък за половинката, а не кой колко пари разполага, затова нека се върнем на нея!  Laughing

# 61
  • Мнения: 210
Приемам ,че не се изразявам правилно...
Не натяквам нищо, просто казвам че някой мъже не мечтаят за нещо до 500 лв. Не че няма да се зарадват и на подарък от 5 лв.  Въпроса е ,че мога но не искам да подарявам комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо... Те и без друго вече са свършили по магазините Rolling Eyes  

Оригинални неща той ми подарява през цялото време, но на празник се панира и ми носи парфюм за разнообразие... Wink

Не бъркай желанието ми да зарадвам безкрайно някого с други неща...   Искам да му купя порше, но така и не спечелих от тото Laughing
Не мога да си го простя и за това рева тук като стара баба на гробище!

Извинете ме! Embarassed

# 62
  • Мнения: 7 947
Мноооооооооооого противоречиво звучиш, ама нищо... Flutter
Само не разбрах кое е свършило по магазините, ти къде живееш та "комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо" свършват? Защото при нас в града това не ни се случва, хаха Joy

# 63
  • Мнения: 326
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile

# 64
  • Мнения: 210
Мноооооооооооого противоречиво звучиш, ама нищо... Flutter
Само не разбрах кое е свършило по магазините, ти къде живееш та "комп.игра, пуловер, парфюм, спално бельо" свършват? Защото при нас в града това не ни се случва, хаха Joy

В София мила, на Алабин живея, "свършиха" беше шега... защото масово това се подарява, но си давам сметка, че е трудно да се разбере, когато взимаш изказванията на непознати твърде на сериозно и буквално... newsm53

# 65
  • Мнения: 7 947
Ами то и аз се пошегувах, ама карай...дано намериш подарък за любимия си имащ мнооооого гооолеми възможнощи мъж!

# 66
  • Мнения: 7 947
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...

# 67
  • Мнения: 1 426
Нищо, подарявам само на детето. Също така не очаквам подарък от него, разбрали сме се да няма изненади, защото 99,9% ще са неприятни и тъпи и за двамата Peace

и аз така, освен ако не съм му изпилила мозъка до костите му за нещо месеци преди това, ама то рядко се случва защото всеки каквото иска отива и си го купува, като му е мерак

# 68
  • Мнения: 422
Посмях се от сърце като се почне от оригиналното шушонче на Летящата крава, мине се през Яхтата на изплащане  та се стигне до разучаването на плетката от Марианик. Joy
Аз и аз сигурно телефон че неговия се е скапал и има нужда ако не ме изпревари. Иначе ми се искаше екскурзия но на този етап няма как пък и по скоро това е подарък който ще зарадва мен от колкото него. Но аз големия подарък направих монитор за юбилея му септември, сега ако ме изпревари с телефона ще е нещо малко но от сърце. Много обичам да правя коледни подаръци.

# 69
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

# 70
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Халата наистина много добра идея, само че аз ще взема халат за баня.
Мерси за идеята!

# 71
  • Мнения: 1 516
Моя приятел си има от всичко по много...
Всяка седмица си купува и дискове и списания, а аудио-видео техниката му струва към 30 000 лв. Cry А телефона му струва две мои заплати...
Изкупих пуловерите на Франко Роси... тъпо е пак да му подаря пуловер... а и той обича да си ги купува сам Sick

С моята смехотворна  заплата какво да му подаря... печена тиква Sad

Единственото което се сещам е някакъв комплект прибори за излет, щото често ходим и влачим торбички с храна, но не знам къде се продават... Той половин час се радва на  един такъв комплект, но го видяхме в Австрия и струваше към 300 евро cry

Или някъкъв модерен уред за здравословно готвене, но нищо не харесах по магазините...

Давайте идеи момичета...


И в JYSK съм виждала комплекти за излет - идеята много ми хареса . Цена не помня... И във веригата ТМАркет (не знам дали ги има в СФ  newsm78)....

# 72
  • Мнения: 1 800
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms

# 73
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък мисля да подаря на съкровището нов халат за баня-чух го веднъж като си мрънкаше че искал да си купи още един Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че аз съм си решила проблема Simple Smile Simple Smile
Да, и аз това май ще взема, както писах, ама с пижама. Явно идеята е добра, щом и друг се е сетил...
Още един сетил се... Peace,значи идеята ни наистина е добра... Hug

Сега и халатите ще свършат по магазините  Crossing Arms
Аааа,верно бре,да взема да скоча до магазина още сега да взема ,че като свършат пак тябва да мисля,,,а не ми се отдава... Laughing

# 74
  • Мнения: 2 818
Кутия за инструменти, електрическа отверка (тези двете са негови желания) и неразливащата се чаша

Общи условия

Активация на акаунт