Къде в Бургас (6) ...

  • 39 827
  • 671
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 313
Може ли да ми кажете кой дерматолог в Бургас е добър?
Доволна съм от д-р Бянова - кабинетът й беше / преди 2-3 години/ до отрезвителя
Аз не съм доволна от нея, ходих преди 2 години. Изписа ми крем за лице, който се продаваше в отсрещната аптека и никъде другаде...едва във Варна го намерих. За мен това не е лекар... Кабинета й беше/е зад 3та поликлиника, където е лабораторията.
Само заради това, че ти е изписала крем,който труудно се намира ли не я харесваш?

# 601
  • Мнения: 472
Nadejdica много благодаря за информацията. В "Кипро" ми дадоха много добри цени.Утре ги чакам да ми се обадят за размерите.

# 602
  • България
  • Мнения: 3 622
Още едно място , на което правят щори ( но не помня ка се казваше фирмата, ако все още съществува) на Калоян, точно срещу Борисовата градина . А, сетих се - Малдини май беше, преди оттам си поръчвахме в работата.

# 603
  • Мнения: 648
doreta, радвам, се че съм ти помогнала Peace Нашите щори са от там и съм много доволна.

bubi4ko, първият рожден ден на Александра беше в "България", в делничен ден и не бе натоварено, да ти кажа много доволна останах, бяхме точно до детския кът и хем родителите посядваха и се черпеха, хем децата имаха лесен достъп до играчките. Пък и там има хубав интериор за снимки Peace

mimoza^^, препоръчвам ти д-р Георгиев, но в момента нямам координати, ако някое момиче тук има телефони да напише Hug Иначе аз ще поразпитам!


Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 23:14 от Nadejdica

# 604
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
бубичко,била съм на детски рожден ден в "България"-мисля,че не дават да се внася нищо за почерпка отвън -само тортата!Но всъщност не знам какво предлагат като меню!Дано цените те устройват! Rolling Eyes

# 605
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 765
Ето и моя въпрос.Къде трябва да отида, за да си извадя лична карта.?Не съм от Бургас и искам да си сменя постоянния адрес.Знам само че се ходи в съвета ,но къде точно не съм наясно.

# 606
  • Мнения: 12
Цитат
Благодаря! А къде работи?
На ул.цар Симеон 1№82,това е бившата републиканска точно където я пресича Гурко има една лаборатория зад нея е кабинета му.
дано ти стана ясно,телефона му-0898619289

Цитат
Ох в Тити Тайс е много хубаво, но последният път като хосдихме там, малката не влезе да си играе вътре и се страхувам, че където и да е ще трябва да съм плътно до нея. А знаеш ли в подробности за там - цени и условия
не зная за цени просто бях там на рожден ден и много ми хареса, но тук някой беше дал моб тел за връзка.
Цитат
Клуб "Тити Тайс", ул.Цар Асен 25
0888 726755        /Христина/
добре че е Amelia,от нея го преписах Mr. Green

Телефон и на д-рГеоргиев056826602

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:37 от silfia

# 607
  • Мнения: 2 577
Ето и моя въпрос.Къде трябва да отида, за да си извадя лична карта.?Не съм от Бургас и искам да си сменя постоянния адрес.Знам само че се ходи в съвета ,но къде точно не съм наясно.

Значи влизаш в Общината, но  не от главния вход с/у фонтана , а от задната страна, където се води Отдел за работа с граждани
Та като влезеш, лек завой на дясно и там пак от дясната страна има 2 жени, а върху тях дори и табела ГРАО. Отиваш при тях  Peace  

# 608
  • Мнения: 648
 Извинявам се за спама, но искам да кажа на Amelia , че съм и пратила 2 ЛС, но отговор нямам Embarassed

# 609
  • Мнения: 784
Здравейте дами,
Търся следното облекло: мъжки анцунг, най-обикновен, тип "за вкъщи", обаче да е от памучна вата, а не тези от изкуствените материи, дето ги има по всички пазари ...

# 610
  • Мнения: 1 267
Пупелина, здравей!

Ако искаш да смениш жителството с адрес - Бургас, Славейков, отиваш съответно в общината в Славейков.

И от мен въпрос. Интернетдоставчик ни е СКАТ. Бързината е отвратителна, осбено след НГ. И при вас ли е така? Бяхме на Cabel tel, същата ситуация. Какви са ви отзивите за БТК?

# 611
  • Мнения: 2 577
И от мен въпрос. Интернетдоставчик ни е СКАТ. Бързината е отвратителна, осбено след НГ. И при вас ли е така? Бяхме на Cabel tel, същата ситуация. Какви са ви отзивите за БТК?
Много доволна съм от БТК - чак ме е яд, че не издържах още малко Скатаджийте та да хвана на Супер Любо промоцията  Thinking

Ане, изтий си малко ЛС-та, не мога да ти пиша  Peace

# 612
  • Мнения: 917
Здравейте дами,
Търся следното облекло: мъжки анцунг, най-обикновен, тип "за вкъщи", обаче да е от памучна вата, а не тези от изкуствените материи, дето ги има по всички пазари ...
Дино

# 613
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Здравейте дами,
Търся следното облекло: мъжки анцунг, най-обикновен, тип "за вкъщи", обаче да е от памучна вата, а не тези от изкуствените материи, дето ги има по всички пазари ...

Моят мъж си купи такъв анцунг от Метро.

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 702
И от мен въпрос. Интернетдоставчик ни е СКАТ. Бързината е отвратителна, осбено след НГ. И при вас ли е така? Бяхме на Cabel tel, същата ситуация. Какви са ви отзивите за БТК?
Много доволна съм от БТК - чак ме е яд, че не издържах още малко Скатаджийте та да хвана на Супер Любо промоцията  Thinking

Ане, изтий си малко ЛС-та, не мога да ти пиша  Peace


Добре де, на мен потребители на БТК са ми се оплаквали, че не могат да теглят торенти. Ти какво ще кажеш?

Общи условия

Активация на акаунт