отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 543
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Някой от изследванията държат да са правени при тях.Няма как да ти направи направо инсеминация без да сте се срешнали ,а и преди самата процедура се ходи поне 2 пъти за да се наблюдават фоликулите и да преценят ,кога да е денят на инсеминацията.Трудно е знам с тези пътувания,ама нямаме друг изход.Аз за 1 седмица ходих до Варна 3 пъти.

# 721
  • Мнения: 6 624
deinaqq, звънни на Ани, тя ще ти каже най-добре Peace че тук може да те заблудят и да се разхождаш напразно Peace

Аз започнах там директно процедура инвитро, без преди това да съм ходила да ме преглеждат. Обадих се на Ани и тя ми каза какви изследвания да нося и на кой ден от цикъла да отида Peace

# 722
  • Мнения: 59
Благодаря на всички за бързите отговори!  bouquetВ крайна сметка се отказах да му пиша и направо ще се обадя на Ани по телефона да видим тя какво ще ми каже. Успех желая на всички ви! Hug

# 723
  • Варна
  • Мнения: 730
......... че тук може да те заблудят и да се разхождаш напразно Peace
Ние тук споделяме опит, просто...... Confused При всеки е различно, знаете това, нали?!?
Успех на всички!

# 724
  • Мнения: 6 624
Тя deinaq си взе решението, съветите са насочени към нея, не към теб Peace

# 725
  • Мнения: 1 496
Благодаря на всички. Значи звънкам на Ани , казвам и за какво иде реч при нас и тя ми казва какво да правим. Аз така разбрах Simple Smile. До колкото разбирам материал от мъжа може да се вземе в домашни условия и да се занесе между 8 и 9 в клиниката , т.е. 1 час е давността на материала в извънболнични условия.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 84
Благодаря на всички. Значи звънкам на Ани , казвам и за какво иде реч при нас и тя ми казва какво да правим. Аз така разбрах Simple Smile. До колкото разбирам материал от мъжа може да се вземе в домашни условия и да се занесе между 8 и 9 в клиниката , т.е. 1 час е давността на материала в извънболнични условия.

Не точно един час ..може и повече ..нашия го носихме от Бургас за не по-малко от 2 часа ....Ани винаги ми е казвала , че няма проблем...така или иначе "трябвало да се втечни "...Успех!

# 727
  • Мнения: 6 395
Ми как отбелязват тогава времето за втечняване, който е важен фактор  newsm78 newsm78 newsm78 и подвижността също.....тя намалява правопропорционално на времето във виздушна среда.......нещо не е както трябва, не бих рискувала да го сурна 3-4 часа от Бургас материала и после да разчитам на резултати. Спермата се втечнява за не повече от 40 минути от там нагоре е патология.

# 728
  • Мнения: 599
Спермата се втечнява за не повече от 40 минути от там нагоре е патология.

Абсолютно  Peace
Не случайно за предпочитане е да се дава на място.
Но в АГ, за което говорят и след 2 дни да я изследват, все ще изкарат резултати  ooooh!
И напред съм писала, че нашата 2 часа не я бяха погледнали, а и нямаха такова намерение за в близките още 2, та ...... решавайте си какво и къде. Прехвалена работа е навсякъде.
Успех все пак!

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 84
Ми как отбелязват тогава времето за втечняване, който е важен фактор  newsm78 newsm78 newsm78 и подвижността също.....тя намалява правопропорционално на времето във виздушна среда.......нещо не е както трябва, не бих рискувала да го сурна 3-4 часа от Бургас материала и после да разчитам на резултати. Спермата се втечнява за не повече от 40 минути от там нагоре е патология.

Винаги съм я носила от Бургас....резултата е в подписа ми - трети опит инсеминация...Просто споделям опит Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте,

аз мисля да отида на консултация при Александров и евентуално да направя при него и цветна снимка. Знаете ли дали микробиологията трябва да се пусне след цикъла или може и преди него. Знае ли някой от кой до кой ден от цикъла трябва да се направи цветната снимка. Изобщо ще съм благодарна, ако споделите всякакви подробности, който е правил такова изследване при него.
Интересувам се също кое е по-добре, дали да си запиша час или да отида просто някоя събота или неделя и да чакам да ме вмъкне (от темата разбрах, че работят и почивните дни, нали не греша?).

Благодаря ви предварително за отговорите  Hug

# 731
  • Мнения: 6 395
Vava, когато ти дойде менструацията се обади да насрочоте ден и час, прави се на около десети ден от цикъла, но задължително с насочен час, защото се ангажира и ренген и лекаря самият. Искат ти само хламидия преди процедурата. Бият ти местна упойка и мен честно казано не ме болеше, но това май зависи от това, дали са проходими.  Александров не изписва антибиотици след процедурата, така че за свое успокоение, можеш да направиш и микробиология преди това. Минава за пет, десет минути процедурата, не е страшно и да не се впечатляваш много на дърдоренеъо на Александров, може да е странен и вулгарен, но си в сигурни ръце  Peace златни почти, що бебета са направили  Wink

# 732
  • Варна
  • Мнения: 307
Благодаря прахче  Hug

Аз за снимката час ще си запиша, въпроса ми беше само за консултация преди това ако отида, дали трябва да си записвам час  newsm78

Микробиология мисля да пусна, че да не я мисля после, има ли нещо, няма ли... А хламидията за какво се пуска? И има ли значение дали е кръвно или с вагинален секрет изследването?

  bouquet

# 733
  • Мнения: 3
Zdraveite mili momiche az susto imam dobro mnenie za d-r Aleksandrov,pacientka sam mu ot 1 god.,v Sofia v klinika Sterev,mi kazaha che nqma da mojem da imame deca s majat mi,no tozi doktor ni uveri v obratnoto i sega blagodarenie na nego sam veche v 7-ta sedmica.....Vqrno e,che e mnogo zaet,no za drug tolkova dobar doktor az ne se sestam. Simple Smile baby_neutral

# 734
  • Мнения: 100
V.A.V.A хламидията може да причини безплодие, така че това е едно от задължителните изследвания, които искат. АЗ също съм пациентка на д-р Александров и ми правиха изследването чрез вземане на кръв.

Общи условия

Активация на акаунт