Коя зодия е половинка ви?

  • 7 204
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз съм Телец, той Рак. Май го водят добра комбинация.

# 46
  • Мнения: 1 455
Аз съм близнаци,а той е рак....Много труден характер е.. Tired

# 47
  • Мнения: 10 758
Аз Рак, той Овен. ooooh!

# 48
  • Мнения: 214
И двамата сме Риби.
Аз съм акулата, той е делфина.

P.S. Но телците ми водят класацията! Sunglasses

# 49
  • Мнения: 121
Скорпи е моя...кво пове4е да кажа

# 50
  • Мнения: 803
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green

Аз съм обратното - Везни съм и мислех, че със скорпиони не се разбирам (заради един-единствен представител на тази зодия, който, държа да подчертая не е мъж Mr. Green ). Обаче в бившата ми работа ВСИЧКИ, с които работех бяха скорпиони и намерих две страхотни приятелки сред тях. Те твърдят, че са от белите скорпиони Laughing За тази зодия знам, че ако скорпионът те нарочи като приятел, такъв си оставаш за цял живот, но ако те нарочи като враг, просто нямаш шанс. Може би защото сте много интуитивни и се доверявате на първото впечатление, не знам.

По темата: приятелят ми е Дева - би трябвало да се избием с него, ако се вярва на хороскопите. Не че не сме имали подобни сътресения. Труден човек е, чешит, но като му хванеш цаката, става най-милото и любвеобилно същество на света.
Според мен не е толкова до зодията, колкото до това да можеш да влезеш под кожата на някого.
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци. Имала съм гадже Близнаци, в началото се разбирахме много, но впоследствие се показа двойнствената му природа и всичко умря. В същото време най-добрата ми приятелка е Близнаци и с нея наистина сме сродни души.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 995
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци.

Аз съм везна, а той - телец Simple Smile
Не сме имали грижи засега.
По принцип -  с всяка от зодиите съм ОК, без женските деви: вече цели 4 са ми на мушката  #2gunfire

Най-добрият приятел ми е скорпион, а най-добрите любовници - водолеи

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 02:51 от Rhin

# 52
  • Мнения: 214

а най-добрите любовници - водолеи


И аз така съм чувала. Whistling

# 53
  • Мнения: 281
Овен (аз съм Водолей). Не разбирам от зодии, обаче обичам Овни. И те ме обичат.

# 54
  • Мнения: 3 675
Аз съм девица, а моят мъж е шаран и то голям. Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 384
Най-добрата комбинация в Зодиака - два Водолея Peace Просто перфектно!

# 56
  • Мнения: 196
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?

И аз съм във вашия отбор.  Peace
Четох някъде, че въпреки ужасната комбинация, тя е доста често срещана.   Laughing

# 57
  • Мнения: 337
 Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.

 Vesssela.v   -    Божке, колко сладко бебче имаш, да ти е живо и здраво. За пръв път от всички снимки, които пускат това бебче ми се ще да го сгушкам. А по темата - Половинката ми е риби, нещо противоречиво и неразгадано. Колкото предсказуемо, толкова и не. Може да си е от човека незнам. Аз много на суеверия не вярвам.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 036
 Що се заяждате с момичето?  Като не ви се пише, не пишете!  Naughty

  Лъв - и мъжът ми и синът ми.
Леле, не ти завиждам. Как се оправяш с тях.... Laughing Laughing LaughingМойто гадже е лъв и направо..... ooooh! То това си е до човека, ама все пак

# 59
Аз съм Овен,рогато,мъжа ми е Лъв,а синът ми е Овен,като мама.Огнени зодии,като се скараме ела та гледай #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт