Коя зодия е половинка ви?

  • 7 201
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 641
Еми телец е
а аз стрелец
И при нас. Някак си не добра комбинация. Въобще два остри камъка, не е спокойно съжителство, а на приливи и отливи Rolling Eyes
А при вас как е ? Hug

# 106
  • Мнения: 435
2 скорпиона под 1 покрив

# 107
  • Мнения: 410
Рогато овненце Twisted Evil
Мълчалив,не споделя(то кой ли мъж споделя,ама чак пък толкова Crossing Arms )като има нещо си мълчи,а предпочитам да си го каже,да се развика ако ще му поолекне.Труден е за комуникация.
Някой да си има такъв индивид в къщи newsm78

# 108
  • Мнения: 43
Рогато овненце Twisted Evil
Мълчалив,не споделя(то кой ли мъж споделя,ама чак пък толкова Crossing Arms )като има нещо си мълчи,а предпочитам да си го каже,да се развика ако ще му поолекне.Труден е за комуникация.
Някой да си има такъв индивид в къщи newsm78
newsm26

# 109
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм ОВЕН, той е ВОДОЛЕЙ, както и всичките ми гаджета преди него ooooh! Умен, мързелив, сладкодумен, с малко странно чувство за хумор, спокоен, търпелив, обичлив и летаргичен. Домошар, за разлика от мен - аз съм енергична, нервна и подвижна, мога да танцувам цяла нощ, а той може да си седи да си пие бирата без да мръдне ooooh! Малко дървен философ, като заговори за нещо, разтяга локуми до безкрай и забравя за какво всъщност говори Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 209
Еми телец е
а аз стрелец
И при нас. Някак си не добра комбинация. Въобще два остри камъка, не е спокойно съжителство, а на приливи и отливи Rolling Eyes
А при вас как е ? Hug


Ха-ха и при нас е така,аз винаги съм знаела че с телци не се разбирам кой знае колко добре,ама той моя  ме излъга и му паднах в капана Laughingсега остава да се окаже ,че с теб сме родени на една дата или пък мъжете ни Joy

# 111
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Овен, много е добър,спокоен страхотно се разбираме.Аз пък сам лъв.

# 112
  • Мнения: 5 026
Козирог!Пич е!

# 113
  • Мнения: 73
овен много труден характер ама ако знаеш как става ,а аз знам вече 10 години   #2gunfire

# 114
  • Мнения: 1 715
2 скорпиона под 1 покрив
У нас пък сме две Везни и може би затова баланса е пълен

# 115
  • София
  • Мнения: 203
Той е лъв,  ама аз съм козирог, познайте кой е командира вкъщи  hahaha

# 116
  • Варна
  • Мнения: 447
двоен рак Wink

# 117
  • Мнения: 434
Аз съм овен,той е лъв.Ако вярваш на хороскопи,чудо двойка сме.Ако гледам как върви........май на изуй гащи отива работата  Tired

# 118
  • Мнения: 194
Дайте ми малко описание на мъж близнаци моля! Който има такъв обект в къщи...


Ето това ги описва много точно Wink Страхотни хора са Peacehttp://yovko.net/?p=495

# 119
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
и мъж ми и аз сме Риби

Общи условия

Активация на акаунт